Як оформити кредитну карту Тінькофф через інтернет?

537

Фінансова компанія Тінькофф – це онлайн-банк, що пропонує дистанційний спосіб обслуговування. Це інноваційний метод, який передбачає відсутність додаткових офісів банківської організації. Клієнти отримують інформацію за договорами і зЕкшн снюють операції по рахунку за допомогою віддалених каналів зв’язку. В тому числі і оформлення банківських продуктів зЕкшн снюється дистанційно. Сьогодні розповімо, як замовити кредитну картку Тінькофф Банку в режимі онлайн.

Через інтернет

Є тільки два доступних способу оформлення договору з Тінькофф Банком. І зробити це можна в режимі онлайн без відвідування офісів і черг. Спочатку розглянемо, як замовити карту Тінькофф по інтернету.

Для цього необхідно зайти на офіційний сайт компанії, вибрати розділ «Кредитні карти» і визначитися з тією кредиткою, яка буде найбільш вигідна для вас. Так як банківська компанія пропонує цілий ряд кредитних продуктів, розрахованих на різні потреби.

Потім слід вказати свої дані з контактною інформацією (номером телефону та електронною поштою). Потрібно написати передбачуваний кредитний ліміт по картці. Варто відразу звернути увагу, що банківські продукти обмежені в максимальних лімітах понад яких Тінькофф не зможе сформувати пропозицію.

Після чого знадобиться заповнити особисті дані:

 • інформація про сімейний статус і родичів;
 • трудова діяльність і стаж роботи;
 • додатковий документ, що посвідчує особу;
 • рівень щомісячного доходу.

На розгляд заявки на оформлення кредитної картки Тінькофф через інтернет у банківських фахівців піде не більше 5 хвилин. Кредитний менеджер практично відразу зв’яжеться з клієнтом і повідомить, як оформити договір.

Через телефон

 

Другий спосіб оформити карту Тінькофф – це звернутися на номер гарячої лінії. Як і в минулий раз, необхідно заздалегідь визначитися з типом картки і кредитним лімітом.

Також слід підготувати документи. Різниця між телефонним оформленням і через сайт в тому, що вбивати інформацію за вас буде кредитний спеціаліст. Після чого надсилає заявку на схвалення.

Рішення банківська організація прийме відразу (не більше 5 хвилин), і з вами зв’яжуться менеджери по оформленню договорів.

Скільки коштує і як отримати?

Замовляти кредитку в Тінькофф можна абсолютно безкоштовно. Неважливо, який спосіб при цьому застосовувати, можна замовити як через сайт, так і по телефону. Доставка карткових продуктів зЕкшн снюється кількома способами:

 • Кур’єром з доставкою додому або інший зручний адреса для клієнта.
 • Рекомендованим листом на поштове відділення з повідомленням.
 • Крім картки наЕкшн де і договір про картку, в якому будуть вказані всі основні правила використання кредитки. Клієнту необхідно буде підписати документи, що означатиме його повне ознайомлення з правилами та умовами договору про карту.

  Пріоритетним способом доставки кореспонденції є кур’єр. Так як з ним можна буде обговорити всі ваші питання по картковому продукту, тим більше робота кур’єра для клієнта також безкоштовна. При цьому немає принципової різниці, на що оформляються документи (на кредитну або дебетову картку).

  Чому позичальники вибирають Тінькофф?

  Сучасний інтернет-банкінг отримує все більшу популярність серед клієнтів. Такий вид послуг більше підходить для впевнених користувачів інтернету, які по праву оцінять можливості особистого кабінету в компанії Тінькофф.

  За оформленими договорами в цій організації банківської не буде необхідності звертатися у відділення для підписання додаткових угод або отримання необхідних довідок та виписок. Будь-яка процедура зЕкшн снюється дистанційним способом. Якщо ви купуєте продукти від Тінькофф, то ви отримуєте економію власного часу. З інших переваг можна виділити:

 • Наявність широкого асортименту банківських карток для різних цілей.
 • Гідні акції, бонуси і кэшбэк, що досягає 30%.
 • Пластик оснащений всіма сучасними технологіями (система безконтактної оплати і захист рахунку 3D-S).
 • Висока одобряемость кредитних угод. Компанія продовжує нарощувати кредитний портфель.
 • Максимально доступна сума – до 1 500 000 рублів.
 • Фіксований щомісячний платіж, що залежить від суми основного боргу (6-8 %).
 • Можливість перекредитування з пільговим періодом до 120 днів. Оформивши кредитку Тінькофф, можна тільки за рахунок коштів банку погасити заборгованість в іншій банківській організації, виплачуючи гроші без відсотків протягом 120 днів.
 • Зняття готівки в будь-якому банку Росії без комісії ( за умови, що сума операції перевищує 3 000 рублів).
 • Стандартний пільговий період до 50 днів.
 • Можливість установки транзакційного ліміту, який дозволить не зробити необдумані витрати.
 • Постійний доступ в особистий кабінет і мобільний додаток, що сприяють контролю за рухом грошових коштів.
 • Активація картки

  З моменту схвалення заявки пластик разом з договором надходить протягом 2 робочих днів. Після ознайомлення з усіма умовами і підписання документів необхідно буде активувати картку.

  До моменту активації договір є неЕкшн сним і не вступить в силу, і, відповідно, без активації не буде можливості користуватися пластиком. Процедура активації проводиться на офіційному сайті компанії в розділі з одноіменною назвою.

  У чинному полі необхідно вбити номер картки і підтвердити намір її використання. Для тих, хто вже є клієнтом банківської організації, активацію можна зЕкшн снити через особистий кабінет.

  Після цієї процедури необхідно обов’язково зареєструватися в онлайн-банку, розділ також є на сайті, і завантажити мобільний додаток. Так як вся інформація по продукту буде надаватися дистанційно.