Як оплатити кредит Хоум Кредит Банку — огляд всіх способів

506

При оформленні кредиту в банку одним з найважливіших параметрів вибору тієї чи іншої програми є умови погашення боргу. Іноді кредитна організація, що видала позику, має мало відділень, де можна оплатити, або банкоматів в регіоні проживання позичальника. Тому кожен транш на користь банку являє собою цілу проблему. На щастя, подібних проблем немає у клієнтів Хоум Кредит Банку, так як дане питання ретельно продуманий в інтересах позичальників. У банку Хоум Кредит оплатити кредит можна безліччю різних способів, вибір яких залежить тільки від зручності для клієнта і його переваг.

Способи внесення платежів

Кредитор пропонує вибрати один з найбільш зручних варіантів, де оплатити кредит можна безготівковим і готівковим способом:

 • Внесення готівки за допомогою терміналу банку або одного з партнерів, наприклад у відділеннях або карткою Ощадбанку.
 • Безготівкове перерахування банківської картою «Віза» або «Мастеркард» через різні платіжні системи в мережі інтернет.
 • Використання спеціальних терміналів для внесення готівки типу «Елекснет», «Рапіда», «Ківі».
 • Якщо при використанні останнього варіанту – через платіжні термінали – потрібно бути готовим до стягування комісії, то при оплаті з допомогою будь дебетової картки комісія стягуватися не буде. Бескомиссионно оплачувати можливо тільки в наступних випадках:

 • Внесення перших двох оплат за будь-яким кредитом у будь-якому регіоні РФ.
 • Погашення позики на будь-якому етапі кредитування через термінали партнерів Хоум Кредит в містах і населених пунктах, де немає ні офісу кредитора, ні його рідних терміналів.
 • Кожен із названих способів має свої особливості, про які необхідно знати до того, як оплатити.

  Використання інтернет-банкінгу

  Для оплати за допомогою спеціалізованого банківського сервісу Хоум Кредит через інтернет, необхідно виконати ряд попередніх Екшн :

 • Набрати номер телефону підтримки банку і передати свої паспортні дані, номер договору, реквізити картки. Для підключення використовують номер 8-800-700-80-60.
 • Клієнт отримує інформацію із зазначенням логіну для входу і пароля. Ця інформація буде вимагатися кожен раз при входженні в кабінет користувача для того, аби сплатити кредит Хоум Кредит.
 • На офіційному сайті позичальник входить в інтернет-банкінг і вибирає оплату щомісячного платежу.
 • Для перерахування потрібно ввести дані про клієнта, номер його кредитного договору та реквізити перерахування.
 • Ідентифікація платежу і підтвердження достовірності у форматі 3D Secure.
 • Клієнту надсилається сповіщення про сплачену суму та реквізити платежу.
 • Крім оплати через комп’ютер, для зручності позичальників передбачена можливість заплатити через мобільний додаток. І вхід, і процедура оплати такі ж прості, як і через сайт кредитора. Підтвердження платежу та ідентифікація відбуваються за допомогою пароля і логіна, які позичальнику передали для інтернет-банкінгу.

  Можливості особистого кабінету

  На порталі банку легко отримати доступ до сплати щомісячного внеску шляхом введення номера телефону, прив’язаного до кредитного договору, дати народження та підтверджує коду. Після передачі відомостей на вказаний номер мобільного приходить код, що складається з 4 знаків. Після його введення позичальник отримує доступ до персональних відомостей позичальника:

  • інформація про майбутній платіж – його розмір і термін поповнення;
  • загальний графік платежів по позиці;
  • залишок боргу перед кредитної організацією;
  • діючі умови кредитування.

  Функція оплати передбачена кнопкою внесення платежу. В бланку на оплату позичальник вводить реквізити договору, кредитного рахунку, реквізити карти списання. Шляхом простої послідовності, описаній вище, засоби знімаються з картки позичальника і переказуються на рахунок позичальника в Хоум Кредит Банку.

  Щоб не допустити прострочення платежу, слід враховувати, що термін зарахування становить один робочий день. Підтвердженням зарахування стане лист, відправлений кредитором за вказаною клієнтом адресою електронної пошти.

  Оплата з офіційного сайту

  Ще більш простий спосіб погашення кредиту в Хоум Кредит можливий за умови наявності дебетової карти і достатнього для списання суми на його рахунку. На головній сторінці фінансової організації є розділ, що дозволяє виплачувати борг банку без зайвих маніпуляцій з входом в кабінет і авторизації користувача.

  У розділі переказів і платежів знаходять підрозділ створення платежу. Натиснувши кнопку переходу, клієнт переходить до віконця оплати, де заповнюються всі запитувані банком дані:

 • Тип платежу вказують «платіж по кредиту».
 • Вносять відомості про номер кредитного рахунку і договору. Якщо інформація втрачена, відновити її можна, зайшовши через авторизацію в свій кредитний кабінет користувача.
 • Подробиці по оплаті «Сбербанк Онлайн»

  Сплатити Хоум Кредит з карти Ощадбанку не складе ніяких труднощів – можна зЕкшн снити платіж через термінал або організувати безготівкове списання через інтернет-програму. Спеціально для клієнтів, що активно використовують дебетові карти Ощадбанку, передбачена можливість погасити через особистий кабінет платіжного ресурсу Ощадного банку.

  Для цього користувач особистого кабінету проходить попередню верифікацію під одноразовим паролем, які направляються на номер прив’язаного мобільного.

  У розділі платежів тримач пластику Ощадбанку знаходить підрозділ погашення кредиту стороннього банку. Для внесення реквізитів платежу буде потрібно інформація про банк Хоум Кредит, номер рахунка, кредитному договорі.

  Дуже зручно користуватися швидким пошуком по БИК банку. Це дозволить обійтися без стомлюючого занесення довгих номерів рахунків і інших реквізитів. Після введення БИК клієнтові буде надана інформація про одержувача платежу, а всі банківські реквізити будуть введені автоматично.

  Залишається лише ввести суму платежу і вказати, за яким договором він буде виплачений.

  Слід бути уважним: платіж зЕкшн снюється без комісії лише у разі сплати суми менше 3 тисяч рублів. При перевищенні даного ліміту банк стягує 1-процентну комісію. Якщо позичальник є власником дебетового пластику іншого банку, можна сплатити кредит за допомогою корпоративних інтернет-ресурсів банків, эмитировавших карту.

  Оформлення кредиту Хоум Кредит Банку, гнучкі умови кредитування та внесення коштів в якості оплати щомісячних платежів дозволяють використовувати позикові засоби з максимальним комфортом для клієнта. Щоб погашати позику, достатньо вносити кошти готівкою або мати будь-яку дебетову картку, випущену банком-партнером.