Як орендувати торговельний острівець

4-19-2019

Как орендовать торговый островок
Оренда малих площ прохідних просторах торгових комплексів непомітно виросла в повноцінний специфічний ринок.
Також хочемо вам порекомендувати https://www.xn—-ctbbblun0abdargngj2m.com.ua/
Оренда малих площ прохідних просторах торгових комплексів непомітно виросла в повноцінний специфічний ринок.
Торгові “острова” стають все більш популярні серед невеликих орендарів торгових центрів. Головний плюс — хороша прохідність при низьких капітальних витратах. Операторам торгово– розважальних комплексів теж вигідно здавати “кути” і “плями” — навіть раніше не використовувані площі пішохідних галерей починають приносити прибуток.
Найчастіше торгові “острівці” розміщують в коридорах або кутовий зоні торгового комплексу, поряд з колонами, сходами і ескалаторами. Скромні орендують площі під окремі, так і під які стоять біля стіни у вигляді літери або в кутку приміщення прилавки.
За даними дослідження Colliers International, лідери острівної формату представлені в наступних сегментах: предмети одягу та аксесуари, кондитерські вироби, ювелірні прикраси, біжутерія. Далі за лідерської трійкою йдуть пункти атракціонів, косметика та парфумерія. На “островах” також часто можна купити подарунки та їх упаковку, кава, оформити послуги, стільниковий зв’язок. Для оператора торговельного центру вигода також очевидна — він дорого здає раніше не задіяні квадратні метри.
При цьому, за оцінками експертів, товарообіг одного і того ж орендаря у повноцінному приміщенні або в острівній форматі в цілому можна порівняти. Однак острівні ритейлери, безумовно, можуть розраховувати на більш високий у порівнянні з класичними вбудованими площами спонтанний, імпульсний попит. Серед недоліків зазвичай називають брак місця для складування, обмежені можливості для демонстрації товару, жорсткі вимоги до розмірів і форм вітрин. Але при цьому немає проблем з безпекою — так принаймні стверджують керуючі торговими центрами.
Ставка оренди “острівця” не завжди безпосередньо залежить від його метражу, найчастіше кожне конкретне місце має свою вартість. рублів в місяць і вище. буде розвиватися, зокрема, при реконцепції діючих ТРК.
Працівники заводу Ford вийшли на акцію протесту у Всеволожську. Історія будинку №9 на 4– й лінії Ст.
Земельні ділянки і мільйони рублів.