Як отримати іпотеку з поганою кредитною історією

682

Придбання власного житла в кредит – процес досить складний. Особливі труднощі з отриманням іпотеки виникають у позичальників, чия загальна кредитна історія містить негативну інформацію. Таким претендентам часто відмовляють у видачі цільового позики, оскільки кредитори побоюються укладати договір з неблагонаЕкшн ними заявниками. Проте іпотека з поганою кредитною історією – це реально. Сьогодні є чимало способів оформлення кредиту на житло, якщо зіпсована репутація клієнта банків. У нашій статті ми розповімо, як і де можна придбати нерухомість на позикові кошти при відсутності позитивного досьє.

Як отримати іпотеку, якщо кредитна історія погана?

Звичайно, шанси на оформлення житлового кредиту у позичальників із зіпсованою репутацією менш високі, ніж у тих, хто має бездоганну історію. Однак можливість отримати такий банківський продукт є і у них. Є кілька способів, як взяти іпотеку з поганою кредитною історією.

 • Надати співпозичальника або поручителя. Якщо грошова позика оформляється на двох, то це знижує ризик неповернення позикових коштів. Тому наявність другого одержувача іпотечного кредиту завжди дає підвищені шанси на схвалення відповідної заявки. Те ж саме стосується і осіб, які готові підписати договір поруки. Причому чим більше гарантів буде у позичальника, тим швидше можна буде отримати кошти на реалізацію однієї мети.
 • Скористатися послугами кредитного брокера. Співробітники брокерських агентств можуть значно підвищити шанси позичальника, який має небездоганну історію, на оформлення будь-якого кредиту, в тому числі іпотечного. Брокери допомагають взяти кошти на придбання житла, навіть якщо в минулому в нього були серйозні проблеми з банками. Крім того, вони знаходять найбільш підходящу пропозицію, враховуючи не лише фінансові можливості, але і репутацію позичальника.
 • Надати додаткову заставу. При оформленні житлового кредиту купується нерухомість завжди виступає в якості головного забезпечення. Але крім основного застави, одержувач позики може запропонувати банку ще і додатковий. Причому чим вище буде вартість ще одного предмета забезпечення, тим більшими будуть шанси заявника.
 • Документи, необхідні для оформлення цільової позики

  Одним з важливих етапів в отриманні коштів на купівлю житла є збір і надання документів, які зазначені в умовах обраної програми. Більшість банків вимагають від того, хто подає заявку на іпотеку, надання стандартного пакета документів. У цей список входить:

  • паспорт РФ;
  • оригінал або завірена копія трудової книжки або трудового договору;
  • довідка про суму щомісячного доходу;
  • документи щодо майна, під заставу якого видається цільовий кредит.

  Між тим кожен банк може встановлювати додаткові вимоги, що стосуються списку обов’язкових документів. Щоб уникнути відмови кредитної організації, слід заздалегідь уточнити перелік необхідної документації. Крім того, щоб одержати позику із зіпсованою історією, можна прикласти до заявки додаткові документи, які підтверджують стабільне фінансове становище. Тим самим дають гарантії банку. Це може бути, наприклад, довідка про неофіційному, але досить високому доході. Також шанси на схвалення іпотечної заявки можуть підвищитися, якщо надати кредитору рекомендації інших банків.

  Де можна отримати кредит на житло, маючи негативну історію

  На кредитному ринку чимало пропозицій щодо надання коштів на придбання нерухомості. Проте багато банків відхилять заявку на житловий позику, якщо позичальник у минулому порушував умови будь-яких кредитних договорів. Тому вибір організацій для оформлення іпотеки у таких претендентів досить обмежений. Але є банки, які дадуть такий кредитний продукт позичальникам і з поганою історією. У цей список, як правило, входять досить великі і наЕкшн ні фінансові організації.

  Банк Сума Ставка Термін
  Ощадбанк не більше 85% вартості застави 12,50% до 30 років
  Газпромбанк 45 млн рублів 13% до 30 років
  Банк Москви залежить від вартості житла 13% до 30 років

  Що стосується зазначених вимог кредиторів, то вони цілком стандартні. Так як взяти іпотеку з поганою кредитною історією можуть позичальники, що мають постійну реєстрацію в РФ. При цьому мінімальний вік того, хто хоче отримати кошти на купівлю нерухомості, становить 21 рік. Наявність офіційного доходу, розмір якого відповідає передбачуваної кредитної навантаженні, теж входить в умови кожної іпотечної програми.

  Поради позичальникам

 • На найбільш вигідних умовах житлові кредити банки, як правило, видають своїм постійним і, що не менш важливо, перевіреним клієнтам. Тому звертатися за іпотекою слід в ту кредитну організацію, послугами якої ви вже користувалися, причому без яких-небудь порушень. ПіЕкшн дуть також банки, де у вас відкрито зарплатний рахунок або вклад.

 • Варто серйозно підходити до питання вибору позичальників або поручителів. Адже приймаючи рішення про видачу позики, банки завжди враховують репутацію всіх учасників угоди, включаючи осіб, які готові поручитися за позичальника. Крім стану кредитної історії поручителів і позичальників, важливе значення має їх фінансове становище.
 • Бажано заздалегідь підготуватися до подачі іпотечної заявки: зібрати всі необхідні і додаткові документи, взяти рекомендації в інших банках або з роботи. Крім того, банк відмовить у видачі позикових коштів, якщо інше житло не буде відповідати умовам програми. Тому слід знайти найбільш підходящий варіант.
 • Оформити іпотеку з поганою КИ, звичайно, складніше, ніж тому, хто має позитивне досьє. Але можливість придбати житло на кошти банку є й у таких шукачів. Для цього потрібно відповідально підходити до питання вибору банку, визначеної програми, а також нерухомості. Крім того, важливо знайти благонаЕкшн них поручителів або позичальників і зібрати повний пакет документів, включаючи додаткові. Більш докладно, хто такий созаемщик і де знайти таких людей, читайте в цій статті.

  У цій статті описано способи підвищення шансів на отримання іпотечного кредиту, а також пропозиції конкретних банків, які видають такі продукти позичальників з поганою репутацією.