Як отримати кредит на дебетову карту?

533

Банківська сфера, колись суто професійна галузь знань зі своїми термінами і закономірностями, непомітно і грунтовно увійшла в життя більшості людей. Рівень фінансової грамотності населення відчутно зріс, і мало кого тепер здивуєш словами депозит, дебет, кредит, ставка рефінансування, овердрафт і т. д. Зарплати, пенсії, різні виплати давно зараховуються на розрахунковий рахунок, прив’язаний до дебетової картки. Ну а активно розплачуватися картами в магазинах стало вже звичним для росіян справою.

Які ще можливості відкриває така карта своїм власникам? Якщо у вас є банківська дебетова карта для поточних витрат, значить, ви можете сподіватися на допомогу свого банку в кредитних питаннях. Тобто крім власних коштів, які знаходяться на вашому рахунку, ви можете взяти кредит на дебетову картку. Таким чином, вам не доведеться йти в банк, щоб отримати гроші, які банк вам кредитує. Гроші будуть зараховані на вже наявний рахунок, прив’язаний до вашої дебетової картки. І ви зможете користуватися ними на свій розсуд так само, як ви робите це зі звичайною карті. Ваша картка залишиться дебетової (на відміну від іншого, кредитної), але гроші на неї взяті вами борг у банку. І щомісяця протягом того терміну, на який вами взято кредит (від одного року до п’яти років), у відповідності з планом погашення боргу ви повинні будете повертати банку певну суму.

Щоб зрозуміти, на який термін, на яку суму і на який відсоток по кредиту ви можете розраховувати, скористайтеся зручною опцією «Кредитний калькулятор». Щомісячний платіж буде залежати від суми та строку кредиту. Процентна ставка в деяких випадках може бути пільговою. Наприклад, у Сітібанку така ставка діє для тих, хто хоче погасити кредит в іншому банку. Ще більш вигідна ставка пропонується клієнтам, які отримують зарплату через Сітібанк.

Сама процедура кредитування фізичних осіб помітно спростилася в останні роки. Що потрібно зробити, щоб отримати кредит у тому банку, в якому у вас вже є карта? Заповніть анкету онлайн, яка є на сайті. Вам потрібно вказати: паспортні дані, інформацію про роботодавця та документ, що підтверджує ваш дохід. Зручно, що попереднє рішення ви дізнаєтеся буквально відразу ж. Після отримання підтвердження, що заявка прийнята, дочекайтеся дзвінка співробітника банку і домовтеся з ним про зустріч, щоб підписати заяву на кредит і передати документи. Після остаточного (позитивного) рішення банку гроші відразу ж наЕкшн дуть на ваш рахунок.