Як отримати кредитну картку Тінькофф Банку на дому?

556

Пластикові продукти, емітовані банком Тінькофф, відрізняються підвищеним комфортом при розрахунках, поповнення, управлінні коштами на картковому рахунку. Участь в бонусних програмах, акціях, додаткові знижки партнерів банку роблять розрахунки по картці Тінькофф не тільки зручним, але й вигідним сучасним платіжним засобом. Інструкції, як взяти картку Тінькофф не виходячи з дому, докладно описані на офіційному інтернет-ресурсі банку, а при наявності питань фахівець гарячої лінії проконсультує, як можна отримати кредитну карту Тінькофф і як вигідно її використовувати.

Як отримати картку на дому

Відмінна риса співпраці з банком – просте, швидке оформлення і зручне, вигідне використання карт згодом. Через відсутність офісів і представництв даної кредитної організації, весь процес взаємодії налагоджений дистанційно, а уточнити, де можна отримати пластиковий продукт, емітований банком, можна на офіційному порталі Тінькофф.

Так як отримати карту Тінькофф можна вдома або за місцем роботи, важливо правильно вказати контактну інформацію позичальника, а також повідомити точну адресу та спосіб доставки банківського продукту.

Після схвалення заявки фахівець банку зв’язується з потенційним клієнтом і обговорює найбільш зручні умови доставки картки – адресу та терміни виконання операції.

При отриманні пластику на дому важливо бути готовим надати для оформлення паперів цивільний паспорт РФ і будь-який інший додатковий документ. Як правило, таким документом може стати закордонний паспорт, воЕкшн ське посвідчення, свідоцтво платника податків або довідка з відомостями про трудовому доході. Процес оформлення на дому закінчується підписанням договору з фінансовою установою та активацією карти.

Як отримати картку поштою

В окремих випадках кур’єрська доставка в силу віддаленості регіону проживання клієнта неможлива. Виникає питання, як можна оформити доставку за адресою проживання позичальника, якщо він перебуває за тисячі кілометрів від російських мегаполісів. Щоб отримати карту Тінькофф Банку поштою, досить повідомити про своє бажання співробітника банку під час обговорення умов майбутньої співпраці по телефону.

Поштова доставка зЕкшн снюється за вказаною клієнтом банку адресою звичайним листом. Всередину конверта, крім кредитки, буде вкладена детальна інструкція по активації пластику, т. к. в цілях безпеки всі картки доставляються в неактивному стані і потребують додаткового проходження перевірки безпеки.

Як отримати кредитну картку Тінькофф без роботи

 

Залежно від намірів клієнта, може бути оформлена дебетова карта Тінькофф Блек з можливістю отримання заробітної плати, накопичення засобів та нарахування відсотків на залишок, участі в різних бонусних програмах або один з численних варіантів кредитних карт, що дають особливі переваги в залежності від індивідуальних потреб громадян.

Банк дуже лояльний по відношенню до власних клієнтів, не вимагаючи розширеного пакету документів. Все, що необхідно для отримання картки, – наявність бажання та надання єдиного документа – паспорта громадянина РФ.

Основна умова випуску кредитки Тінькофф – детальна інформація про позичальника, яка передається в банк у вигляді анкети-заявки на оформлення карти. Для банку достатньо вказати повну інформацію з особистими відомостями про потенційного клієнта, його сім’ї, паспортними даними. Банк буде враховувати інформацію про заробіток особи, його працевлаштування, займаної посади, проте ця інформація у документальному підтвердженні не потребує. В якості додаткового документу співробітник банку не потребує ні трудової книжки, ні трудового договору з чинним роботодавцем, ні довідки 2-ПДФО.

Даний факт дозволяє з високою часткою ймовірності сподіватися на успішне завершення операції з випуску кредитки навіть при відсутності підтвердженого джерела доходу.

Як отримати дебетову карту

Особливі переваги дає клієнту банку випуск дебетової картки Тінькофф Блек.

Її випуск і доставка займають не більше 1-2 днів, а можливості для вигідного шопінгу практично безмежні.

Банк допускає вибір стильного дизайну карти, а кількість дебетових продуктів банку на 1 клієнта доходить до 5 примірників. Це дозволяє оптимально налаштувати роботу карт з отриманням максимальних знижок від партнерів банку по кожній з них, а також накопиченням максимального кешбэка в різних вибраних категоріях.

Для отримання дебетової картки достатньо надіслати онлайн-заявку з сайту Тінькофф і дочекатися дзвінка від представника кредитної структури для уточнення деталей оформлення та отримання пластику.

Зважаючи налагодженого механізму роботи з клієнтами на території всієї Росії, доставка іменного пластику зЕкшн снюється протягом рекордного терміну – 1-2 днів. Можливість участі в різних акціях протягом пільгового терміну дозволить отримувати додатковий дохід по карті, що доходить до 5% від суми покупок за обраними категоріями. У рамках спеціальних акцій можна отримувати додаткові знижки до 30% в магазинах партнерів банку.

Як активувати карту

Російський ринок кредитування не був би таким зручним і багатостороннім без унікальних пропозицій банку Тінькофф: для отримання кредитної лінії не потрібно додатково збирати перелік паперів, а процес узгодження відбувається в режимі онлайн або по телефону.

Кожен етап оформлення та обслуговування банківського пластику строго контролюється зі сторони кредитора, а цілодобова гаряча лінія дозволить швидко отримувати вичерпні консультації.

Так як банківський продукт надходить до клієнта в неактивному стані, потрібно вжити додаткових заходів, щоб активувати пластиковий продукт і почати його використовувати.

Активацію кредитки виконують по інтернету (при введенні номера кредитного пластику) або за телефоном гарячої лінії (продиктувавши аналогічну інформацію спеціалісту банку). Після успішної активації картка стає робочої протягом найближчих п’яти хвилин.