Як отримати кредитну картку з 18 років?

713

Отримання кредитки – найбільш просте рішення залучення позикових коштів в мінімальні терміни і з низькими вимогами до позичальників. Однак навіть у цьому випадку існують серйозні обмеження щодо молоді, так як у банку зберігаються великі сумніви відповідальності і платоспроможності даної категорії клієнтів. І тим не менш кредитні карти з 18 років отримати можна, якщо докласти до цього зусилля і знайти найбільш відповідного кредитора.

Труднощі при одержанні кредитної картки в 18 років

Зрозуміти банки, які обмежили вікову планку 21-23 роками, можна:

 • У молоді в такому віці рідко є стабільна робота, а трудовий заробіток мінімальний.
 • Для 18-річних менш властиве почуття відповідальності, що виникає вже після 21 року і пізніше. Це тягне за собою додатковий ризик неповернення або хронічної прострочення в оплаті.
 • У цьому віці молоді люди, як правило, є студентами, що означає неможливість працювати повний робочий день, навіть якщо робота добре оплачувана. Кредитні картки студентам з 18 років припускають високий ризик утворення заборгованості перед банком.
 • Зважаючи на те, що для молодих людей вісімнадцятиріччя означає початок призовного віку, багато які банки не прагнуть видавати позики юнакам, обмежуючи пропозиції тільки дівчатами.
 • І все ж закон не забороняє і не утискає прав молоді на отримання такого ж спектру послуг, як і для більш старшого покоління, тому деякі фінансові установи все-таки лояльно ставляться до молоді, надаючи їм можливість кредитування, зробивши певні заходи підвищення фінансової безпеки у вигляді збільшення ставки, зниження терміну погашення кредитного ліміту.

  Дані програми з видачі кредиток молоді проводяться як початківцями банками, так і великими кредитними структурами, що працюють на ринку кредитування багато років.

  Перелік вимог, за яких можлива видача кредитки старше 18 років, виглядає наступним чином:

  • постійна реєстрація за місцем звернення за банківським продуктом;
  • наявність паспорта громадянина РФ;
  • працевлаштування чи інший спосіб доходу для погашення позики.

  Опис стандартної процедури

  Як і будь-якої іншої операції з кредитною структурою, перш ніж отримати кредитну карту, потрібно пройти просту процедуру, нічим не відрізняється від стандартних заходів щодо оформлення позик. Однак пакет документів для молоді буде трохи відрізнятися, виходячи з конкретних обставин клієнта.

  Співробітник банку попросить надати для випуску кредитки основні та додаткові документи. До основного переліку відносять:

 • Цивільний паспорт.
 • Анкету потенційного позичальника кредитної установи.
 • Довідку з місця роботи (найчастіше 2-ПДФО, довідка про розмір стипендії та ін).
 • Документи, підготовлені для подачі, а також заявка на кредитну карту з 18 років передаються співробітнику банку разом. Більшість банків допускають подачу попереднього запиту онлайн або при особистому відвідуванні офісу. Якщо заявка подається електронним способом, відправляються скановані копії документів.

  Далі від заявника потрібно набратися терпіння. Як правило, розгляд заяви на емісію карт відбувається швидше, проте в деяких випадках процедура затягується на 5 робочих днів.

  Після отримання позитивного відгуку підписуються документи на видачу кредитки і співробітник проводить попередній інструктаж про особливості використання та обслуговування пластику.

  Далі буде потрібно відслідковувати залишок на кредитному рахунку та своєчасно сплачувати щомісячні платежі.

  Правила складання заявки

  Попередня анкета являє собою документ, що містить інформацію про позичальника, параметри карти і необхідній сумі:

  • розмір кредитної лінії;
  • тип валюти;
  • в якій платіжній системі карта повинна бути випущена (MasterCard / Visa
   Classic / Visa і т. д.).

  Оформити кредитну карту з 18 років можна в індивідуальному дизайні – за бажанням позичальника.

  З особистих дані потрібно внести дані про Ф. В. О., дату народження, паспорті, постійної і тимчасової реєстрації, контактної інформації. Крім цих відомостей, необхідно також вказати, який щомісячний дохід позичальника (заробітна плата, стипендія, допомога).

  Чи можна отримати кредитку без підтвердження доходу?

  Багато молоді люди активно працюють і отримують непогані доходи, однак цей доход не можна підтвердити. У такому випадку існує можливість вибрати одну з пропозицій кредитної карти з 18 років за паспортом, не потребує підтвердження доходу.

  Подібні варіанти кредитування можливі у Літо-банку, де замість документів про доходи надають додатковий список:

  • закордонний паспорт;
  • чинні права на керування ТЗ;
  • реєстраційне свідоцтво на автомобіль (за наявності);
  • документи, що підтверджують право власності на нерухоме майно;
  • інша картка, випущена в іншому банку.

  При розгляді заявки будуть приймати до уваги наявність непідтвердженого доходу, довідки, побічно вказують на рівень доходів, інформацію з паспорта для закордонних подорожей, платіжні квитанції ЖКГ, сплачені позичальником, інформацію про депозити і відкритих рахунках в банках.

  Терміновий випуск

  У різних кредиторів різне уявлення про безпеку та вимоги для її збереження. Існують програми, розраховані на моментальну видачу кредиток. Достатньо всього півгодини, щоб отримати необхідний пластик з мінімальним пакетом документів і швидким розглядом запиту.

  Як правило, експрес-кредитування передбачає спрощену систему перевірки платника з допомогою спеціальної програми скорингу, при якій перевіряється ступінь наЕкшн ності клієнта, оцінюються його платіжні здатності і ризик неповернення.

  Результати перевірки кредитоспроможності і стануть підставою для схвалення строкової кредитки або відмови в ній.

  В цілях підвищення безпеки багато банків практикують вказівку контактної інформації не тільки позичальника, але і його батьків, а також стаціонарного номера телефону вдома.

  Актуальні пропозиції

  Задавшись метою, будь-яка молода людина у віці старше 18 років може скористатися пропозицією кредиторів про випуск пластику, що враховує підвищений ризик неплатежів.

  Розібравшись з поточними умовами оформлення кредиток, можна підібрати оптимальне рішення кредитування.

  Класична кредитна картка для молоді Ощадбанку

  Молодіжна карта Ощадбанку призначена виключно для молодих людей і враховує їх фінансові потреби. Кредитна лінія обмежена 300 тисячами рублів з можливістю 50-денного безпроцентного періоду.

  Для отримання кредки потрібно підтвердити свою платоспроможність, для чого банк буде приймати довідки про стипендії та про заробітну плату в рівній мірі.

  Підключення бонусів «Спасибі» дозволить накопичувати істотні суми, які далі можна буде витратити, купивши товари або послуги партнерів банку.

  Тінькофф Платинум

  Надзвичайно зручна і проста в обслуговуванні кредитна карта Тінькофф, одержувана поштою або кур’єром через Банк Тінькофф. Кредитор лояльно ставиться до молодих позичальників, надаючи наступні умови по карті:

 • Ліміт до 300 тисяч рублів.
 • Процентна ставка до 34,9%.
 • Наявність грейс-періоду (до 55 днів).
 • Обслуговування – 590 рублів.
 • Розгляд заявки відбувається в день звернення, а видача – через кур’єра по домашньому або робочому адресою.
 • При переведенні в готівку коштів втрачається комісія в розмірі 2,9% і ще 290 рублів додатково. Карта працює через платіжну систему «МастерКард».

  100 днів без відсотків – пропозиція Альфа-Банку

  Кожен громадянин у віці від 18 до 70 років може скористатися програмою випуску кредитки від Альфа-Банку на наступних умовах:

 • Максимальна сума на картці – 300 тисяч рублів.
 • Процентна ставка від 23,99%.
 • Пільговий період для безвідсоткового використання – 100 днів.
 • Річне обслуговування – 1 190 рублів.
 • Спрощене оформлення передбачає видачу кредитної картки за умови пред’явлення паспорта і додаткового документа, а на прийняття рішення йде близько 2 днів. Альфа-Банк випускає карти зі 100-денним безвідсотковим терміном з платіжними системами «МастерКард» або «Віза».

  Східний банк і «Просто карта»

  В рамках кредитної картки від Східного банку передбачена кредитна лінія розміром до 200 тисяч рублів. Відмітними особливостями кредитки є наявність низької ставки і можливість отримання по одному паспорту. Картка випускається платіжною системою Visa і може пересилатися поштовою службою. Так як отримати кредитку можна в будь-якому віці, пропозиція доступна і для 18-річних.

  «Халва» від Совкомбанку

  Однією з найбільш відомих карт, що випускаються навіть для 18-річних позичальників, є карта під назвою «Халва».

  Особливість карти – її призначення. Фактично всі оплати за «Халву» виробляються з відстроченням, що надається магазинами-партнерами банку на 1 рік.

  Популярний пропозицію було оцінено багатьма позичальниками, які звикли розплачуватися в мережах по кредитках.

  Навіть якщо позичальник не встиг внести витрачені кошти протягом 12 місяців, банк може взяти 10% від суми боргу.

  До інших умов по карті відносяться:

 • Ліміт коштів в 350 рублів.
 • Відсоток за кредиткою – 10%, справляється після закінчення річного пільгового періоду.
 • Обслуговування і випуск безкоштовно.
 • Для отримання картки з позиковими коштами потрібно мати паспорт і досягти повноліття.
 • Ще одна перевага – при оплаті по карті товарів або послуг можливе нарахування кешбека у 1,5% від суми платежу.
 • Кредитна карта може бути використана як дебетовою і служити для зберігання заощаджень понад кредитного ліміту. Однак у даного пластику є великий недолік – кошти не підлягають зняттю, їх можна використовувати тільки при оплаті безготівковим способом.

  Молодь частіше, ніж хто-небудь із старших вікових категорій, відчуває потребу в додаткових ресурсах: на невідкладні потреби, навчання, подорожі і т. д. Задовольнити зростаючі потреби допоможуть кредитні картки, що видаються у віці від 18 років.