Як паритися в сауні

11-5-2019


Багато хто вперше прийшовши в сауну, задаються питанням . Давайте спробуємо розібратися в тому, як отримати від походу в сауну тільки приємні відчуття і емоції. Заходячи в парилку, надіньте на голову шапочку (бажано з вовни або повсті), вона захистить вашу голову від теплового удару. Перед тим як паритися, не варто щільно наїдатися, але і паритися натщесерце теж не варто. Перепочинок повинна бути в два рази довше, ніж час перебування в сауні. Сумарно парилка разом з відпочинком не повинні тривати більше трьох годин. Також хочемо вам порекомендувати https://laznya.kiev.ua

У парильні потрібно розслабитися, сісти або прилягти, подумати про що-небудь приємне, всі турботи повинні залишитися за дверима. Категорично заборонено паритися в сауні і приймати алкоголь. Висока температура робить досить сильні навантаження на судини і серце, додаткове навантаження їх алкоголем, може призвести до плачевних наслідків. Коли ви паритеся у сауні, ваш організм втрачає багато води за рахунок рясних потовиділення, тому потрібно періодично поповнювати втрачену воду теплими напоями, такими як чай. Якщо Ви відчуєте дискомфорт – негайно покиньте парилку.

Кілька особливостей ширяння в сауні. Для зволоження повітря у такій сауні її стіни і стеля злегка обприскують водою.
Якщо Вам недостатньо жарко, то підніміться на саму верхню полицю. Тепле повітря завжди піднімається вгору, за рахунок того що він легше холодного.
У сауні паряться сухим, теплим повітрям тому непотрібно хлюпати воду на камені, як в Російській лазні. Для того, щоб збільшити температуру в парній, необхідно підкинути дров у піч, або виставити більш Високу температуру у випадку з електро піччю.
У сауні не прийнято паритися з віником, але якщо дуже хочеться то візьміть з собою тазик з гарячою водою, і періодично змочуйте в ньому віник, щоб він не розвалювався з – за високої температури.

І найголовніший відповідь на питання “як паритися в сауні правильно. Всі лазневі процедури не повинні доставляти дискомфорту. Усе потрібно робити, виходячи з індивідуальних особливостей організму людини. Якщо Ви не можете паритися більше кількох хвилин, то потрібно вийти з парильні як тільки відчуєте дискомфорт, відпочити, а іноді і зовсім закінчити паритися.