Як перевести гроші з картки Россельхозбанка на карту Ощадбанку

634

Россельхозбанк, як і інші великі банки Росії, підтримує найважливіший клієнтський сервіс. Мова йде про перекидання грошей з картки цього банку на інші карти. Передача грошей може зЕкшн снюватись як між картковими продуктами Россельхозбанка, так і на «пластик» будь-якого іншого банку. Ощадбанку, наприклад. Але як швидко перевести гроші з картки Россельхозбанка на карту Ощадбанку? Всього можна виділити чотири способи подібних грошових переказів:

  • по інтернету в режимі онлайн;
  • за допомогою засобів мобільного зв’язку;
  • використання терміналу самообслуговування / банкомату;
  • особисте відвідування найближчого банківського відділення.

Стаття в тему: головні відмінності банкомату від терміналу

При цьому слід підкреслити, що в Россельхозбанк переклади класифікуються наступним чином:

  • між картами, отриманими в одному філії;
  • між картами, отриманими в різних філіях;
  • між картою Россельхозбанка і будь-який інший, що обслуговується системами VISA і MasterCard;
  • перерахування грошей з «пластику» одного стороннього банку на «пластик» іншого стороннього банку в рамках вищезгаданих міжнародних платіжних систем (партнерська програма Россельхозбанка).

Операції з фінансами на карткових продуктах в інтернеті

Розглянемо докладніше кожен спосіб. Россельхозбанк в електронній мережі вже досить давно підтримує сервіс «Інтернет-офіс», який зараз вже майже повністю замінений більш зручним і швидким «Інтернет-банком». Однак деякі клієнти за звичкою продовжують користуватися більш старою версією, тому інструкцію щодо її експлуатації слід привести. До того ж, алгоритми Екшн у старій оновленої версії практично не відрізняються:

  • в «Інтернет-офісі» після введення ідентифікатора (аналог логіну) та паролю потрібно клікнути «Переказ коштів» в головному меню (ліва частина вікна);
  • коли потрібна перекидання коштів на іншу карту Россельхозбанка, треба вибрати розділ «Внутрішній переказ», а коли на «пластик» іншої фінансової організації – розділ «Зовнішній переклад»;
  • в обох випадках третім дією йде вибір типу перекладу: з картки на картку в межах банку або з карти банку на картку іншого банку;
  • у вікні необхідно вказати номер картки (або номер карткового рахунку), звідки будуть вилучені гроші;
  • клік по «Виконати»;
  • у відповідній графі вбити номер картки, на яку підуть гроші. Також треба вказати розмір суми, що перераховується;
  • у більшості випадків для остаточного завершення транзакції використовуються СМС-повідомлення з одноразовим кодом. Цей код треба ввести у відкриту графу і натиснути підтвердження.

У сервісі «Інтернет-банк» всі пункти дії дуже схожі на вищевикладені. Відправка грошових коштів з/на карту Россельхозбанка тут аналогічна. Тільки в банкоматі або офісі банку треба буде отримати нові параметри ідентифікації для переказу грошей. Отже:

  • у меню «Перекази» відкриваємо розділ «З карти на карту»;
  • у новому вікні шукаємо графу «Списати з» – тут треба вибрати картку, з якої будуть перекинуті гроші;
  • у відповідні графи вбиваємо номер карти-акцептора і скільки грошей переводимо;
  • послідовно треба натиснути «Далі» і «Підтвердити»;
  • вносимо прийшов в СМС-повідомленні одноразовий код і «Виконати»;
  • транзакція зЕкшн снена.

Якщо клієнт бажає, завжди можна перейти до використання нового «Інтернет-банку». Перепідключення також легко зЕкшн снити:

  • В «Інтернет-офісі» необхідно вибрати пункт «Підключення нової системи ДБО», який знаходиться в лівому нижньому кутку.
  • Ввести номер мобільного телефону у вікні, поставити галочку навпроти «Згоден(на) з умовами…» і натиснути «Виконати».
  • На введений телефонний номер буде надіслано СМС-повідомлення з одноразовим паролем підтвердження.
  • Коли відбудеться підтвердження через одноразовий СМС-пароль на вказаний номер телефону прийде ще одне СМС – з тимчасовим паролем для доступу до «Інтернет-банку».
  • У вікні Інтернет-офісу» з’явиться оновлений логін (ідентифікатор). За посиланням https://online.rshb.ru можна зайти у новий сервіс, використавши отримані дані.
  • Мобільний зв’язок, банкомат або особисте відвідування філії банку?

    Россельхозбанк не використовує комісії при перекиданні грошей всередині його банківської мережі між дебетовими картами. Однак переказ на карту Ощадбанку або «пластик» іншої установи, а також переказ грошей із кредитного продукту Россельхозбанка супроводжується стягненням комісії. Її розмір визначається встановленими в договорі банківськими тарифами.

    «Інтернет-банк» дозволить користуватися і мобільними додатками: Google Play і App Store. Установка даних додатків на мобільний гаджет робить можливими перекази через «Інтернет-банк» за допомогою засобів мобільного зв’язку. Спочатку потрібно пройти авторизацію. Мобільний банківське додаток за замовчуванням робить паролем ПІН-код відповідного «пластику». Завершення авторизації відбувається шляхом універсальної перевірки – введення одноразового СМС-пароля. У мобільного додатку є один вагомий плюс, який робить цей спосіб дуже зручним. Після проведення однієї транзакції її шаблон зберігається в пам’яті програмного забезпечення. І потім того ж адресату можна буде пересилати гроші буквально в один клік. При цьому по мірі використання формується список таких адресатів.

    Відправнику потрібно буде лише вибирати потрібного зі списку, вказувати суму і натискати підтвердження переказу. Взагалі ж сучасні гаджети в принципі мають на увазі вихід в інтернет в будь-якому місці, де є Wi-Fi. Завдяки чому легко скористатися вищеописаним онлайн-переказом. В банкоматах Россельхозбанка передавати фінансові кошти не особливо вигідно, оскільки з відправника завжди стягується комісія (варіюється від 1% до 2% від суми переказу). Але якщо потрібна термінова перекидання, а в лічених метрах знаходиться потрібний банкомат, то, ймовірно, доведеться вдатися до цього способу. Після введення ПІН-коду треба вибрати функцію «Новий грошовий переказ».

    На екрані з’являться вимоги ввести реквізити одержувача (номер картки, номер лицьового рахунку). Так що їх треба заздалегідь з’ясувати. Після введення потрібної інформації треба тільки натиснути підтвердження. Особливу увагу на те, що банкомат є єдиним способом самообслуговування, при якому можна зЕкшн снити перекидання коштів з картки стороннього банку на карту стороннього банку. І звичайно, коли задіяні карткові продукти інших фінансових організацій з відправника завжди стягується комісія.

    Нарешті, технічно найпростіший спосіб – це просто прийти у відділення банку з паспортом і тим «пластиком», з якого треба відправити гроші. Співробітнику установи треба буде лише продиктувати номер картки одержувача та його Ф. В. О. Інше фахівець зробить сам. У даній статті були розглянуті всі основні способи транспортування грошових коштів між картковими продуктами, які пропонує своїм клієнтам Россельхозбанк. Текст носить інформаційний характер і призначений для ознайомлення новачків з набором варіантів грошових переказів, коли точка відправлення і призначення – банківський «пластик».