Як перевипустити карту Ощадбанку: порядок подачі заявки в Ощадбанк Онлайн

1704

Часто перевипуск карти Ощадбанку необхідний тоді, коли пластик завершує свій термін придатності, він пропав або вкрадений іншими особами. Також змінюють карту тоді, коли власник вирішив змінити свої персональні дані. Таким чином, банк надає клієнтам карту «АС Ощадкарт», VISA або MasterCard. Їх термін придатності – 3 роки. Щоб зробити заміну пластику, клієнтам потрібно принести певні документи в банк і подати заявку.

Коли можна проводити перевипуск пластику в Ощадбанку?

Клієнт банку може зажадати перевипуск карти Ощадбанку в цих випадках:

 • зміна імені та прізвища;
 • втрата або крадіжка пластику;
 • коли ПІН-код стає відомим іншим особам;
 • термін дії пластику закінчено;
 • картку забрав термінал, і тепер її забрати нереально;
 • шахраї забрали картку і тепер за допомогою неї роблять різні неправомірні операції.

Якщо причина зміни карти в тому, що треті особи, які бажають зробити з нею різні неправомірні транзакції, то потрібно терміново її заблокувати. ЗЕкшн снити дану операцію реально за допомогою системи «Сбербанк Онлайн». Попередньо потрібно відправити зі свого телефону СМС зі словом «блокування» на номер 900. Також додатково слід надати 4 останні цифри банківського продукту. Клієнт обов’язково повинен написати причину, для чого потрібно змінювати картку. Для цієї мети можна вибрати цифру: 0 – втрата карти, 1 – крадіжка, 2 – якщо банкомат проковтнув і 3 – інші причини.

Порядок перевипуску

Через пару днів після того, як термін придатності карти піЕкшн шов до кінця, власник зобов’язаний особисто звернутися в банк, де раніше був оформлений договір. Важливо врахувати той факт, що клієнтам потрібно з собою принести особистий паспорт і старий пластик, який буде розрізано працівником банку у присутності власника. Після цього користуватися таким пластиком буде неможливо.

Важливо розуміти, що після зміни картки номер рахунку не змінюється. Зміни стосуються виключно ПІН-коду. Цю інформацію клієнт отримує в закритому конверті, щоб вона була нікому не відома. Якщо на старій картці залишилися хоч якісь фінанси, то вони в автоматичному режимі будуть переводитися на новий банківський продукт. Після отримання картки на руки, нею можна користуватися на власний розсуд.

Порядок перевипуску неіменних карток Ощадбанку

Банк не передбачає перевипуск миттєвих карток. Тому клієнт може скористатися такими доступними варіантами:

 • отримати новий пластик з різними можливостями і перерахувати фінанси на нього;
 • замовити нову картку і туди перевести залишок грошей;
 • закрити рахунок і не співпрацювати з банком.

Ціна перевипуску пластику часто залежить від формату і причини, чому її потрібно поміняти. «Преміум-карт» і «Віза Класік» видаються безкоштовно. А за картку з особливим дизайном клієнтам доведеться віддати 500 рублів. Якщо пластик був викрадений або втрачено, то потрібно віддати 150 рублів за мапу.

Складання заяви

Щоб зЕкшн снити перевипуск карти Ощадбанку, слід подати заяву в банк. Краще всього звертатися туди, де раніше була надана картка. Адже так процедура буде займати небагато часу, і вона не вимагає збору багатьох паперів.

Важливо не забувати, що співробітники Ощадбанку можуть відмовити у наданні пластика, якщо клієнт подав бланк заявки в іншому відділенні. Але важливо нагадати, що всі клієнти можуть подавати заяву на перевипуск картки Ощадбанку в кожному відділенні, де тільки вони самі цього забажають.

Що потрібно робити, коли пластик вкрадений?

Банк може легко перевипустити картки при крадіжці. Попередньо клієнт зобов’язаний відвідати філію банку або зателефонувати на гарячу лінію, щоб заблокувати рахунок.

Важливо врахувати, що для проведення такої операції може знадобитися відповідь на секретне питання, вказаний з самого початку в договорі.

Якщо чужа людина знайшов картку і зумів якимось способом зняти гроші до того моменту, поки власник зміг її заблокувати, то фінансова компанія не несе фінансової відповідальності за втрачені фінанси. Коли карта буде заблокованою, клієнту необхідно незабаром прийти в банк, щоб подати заявку на відновлення. У заяві на відновлення вказується приблизний час і місце, де відбулася пропажа банківського продукту.

У середньому перевипускається банківський продукт протягом 14 робочих днів. Також клієнтові доведеться сплатити встановлений внесок за екстрені послуги. Сам рахунок не змінюється, навіть якщо у клієнта буде змінено прізвище. Після видачі пластику власники відразу можуть переводити фінанси або отримувати гроші на свій рахунок. У деяких ситуаціях термін видачі може бути змінений працівниками, і банк не пояснює, у чому причина.

Як проводиться процедура перевипуску?

Кожна карта має термін придатності у форматі місяця і року. Щоб продовжувати користуватися пластиком, потрібно заздалегідь прийти в банк за іншим банківським продуктом. Як правило, перевипуск карти дуже простий. За місяць до кінця терміну використання картки створюється новий пластик, який зберігається в сховищі.

Коли клієнт приходить у банк, працівник вже готовий видати нову картку. Іноді виникають ситуації, коли клієнт не може отримати пластик. Найчастіше це відбувається із-за внутрішніх або технічних причин самого банку. В даній ситуації працівник прийме заявку і видасть пластик тільки тоді, коли він буде готовий.

Як можна отримати новий пластик в іншому регіоні?

Якщо громадяни Росії в майбутньому планують переїхати в інший район, то можна поступити наступним чином:

 • До кінця терміну пластика слід звернутися в старе відділення для уточнення інформації стосовно нової картки. Якщо вона вже в наявності, то її сміливо можна отримувати і користуватися.
 • Клієнти можуть завчасно замовити перевипуск картки через «Ощадбанк Онлайн» або особисто у відділенні. Важливо сказати про причини заміни пластика та уточнити дату перевипуску. Якщо банк не зуміє виконати перевипуск пластику в зазначений час, то співробітник вкаже інші терміни отримання. Найкраще написати заяву за 2 місяці, щоб зменшити ризики в отриманні відмови на пластик.
 • На новому місці проживання замовити виготовлення пластику. Подаючи свою заяву, важливо вказати інформацію щодо того, де клієнт планує отримати її. Заяву потрібно писати за 60 днів до кінця дії попередньої картки.
 • Важливо звернути свою увагу на те, що замовити перевипуск пластику можна в тому банку, де його отримали. Таку особливість слід враховувати, щоб вчасно подавати заяву. Також важливо знати, що баланс і всі зобов’язання зберігаються на випущеної кредиткою.

  Отримати карту громадяни можуть за допомогою таких варіантів:

 • В самому відділенні банку, де була видана картка.
 • За місцем приїзду в іншому відділенні, куди була надіслана заявка. Терміни видачі в такому випадку трохи відрізняються.
 • У філії іншої країни, куди раніше було надіслано заяву. Якщо подавати таку заявку за кордоном, то тарифи та ліміти будуть суттєво відрізнятися від тих, які діють для російського пластику.
 • Важливо знати, що замовити перевипуск пластику в іншому підрозділі не можна.

  Цю особливість необхідно враховувати і відправляти заявку раніше на достроковий перевипуск в старому відділенні. Також можна спробувати відшукати можливість прийти в Ощадбанк, коли у пластику закінчиться термін придатності. Також важливо врахувати, що після видачі картки ліміти і борги залишаються тими самими.

  Як проводиться оформлення заяви на перевипуск пластика через «Ощадбанк Онлайн»?

  Зараз всі можуть замовити перевипуск своєї картки через «Ощадбанк Онлайн». Цей метод не потребує відвідування банку. Клієнту слід зайти в систему «Сбербанк Онлайн», використовуючи персональні дані.

  Заявка в онлайн-режимі подається так:

 • Слід перейти з головного меню в розділ «Перевипуск карти».
 • Вибрати з запропонованого списку потрібний рахунок.
 • У графі підібрати справжню причину, з-за чого планується перевипуск банківського продукту (крадіжка, втрата або закінчився термін придатності).
 • Підібрати із запропонованого списку відділення, де клієнт бажає отримати пластик.
 • Підтвердити процедуру за допомогою натискання опції «Перевипуск».
 • Коли заява наЕкшн де в банк, воно буде перебувати «на розгляді». Як тільки заявка буде узгоджена, відмітка зміниться. Щоб повторно не приходити в банк, краще заздалегідь уточнити інформацію щодо того, чи готова картка та чи можна її отримати. Як правило, заявка в онлайн режимі точно така, як і при особистій зустрічі клієнта з працівником банку.

  Таким чином, отримати нову картку не становить великої праці, так як це легко можна зробити у відділенні, де вона раніше була надана. Важливо знати про особливості її отримання, адже іноді банк може навіть відмовити у своїх послугах з уточненням причини.