Як перевірити баланс карти Стрілка

723

Детально розглянемо питання, що таке карта «Стрілка», і актуальні способи перевірки балансу. Даний вид пластикового розрахункового засобу вважається досить популярним у жителів Москви і області, які користуються громадським транспортом по всій території області. Сервіс має повну назву – Єдина транспортна карта Московської області «Стрілка». Якщо в якийсь момент на рахунку закінчуються гроші, пасажир не зможе оплатити проїзд, тому, щоб уникнути непорозумінь, слід вчасно поповнювати карту «Стрілка», а для цього важливо знати, як перевірити баланс карти «Стрілка» по номеру картки.

Способи дізнатися залишок карти «Стрілка»

Для того щоб оперативним способом дізнатися, який баланс по карті «Стрілка», існує декілька поширених методів. Відвідайте веб-ресурс сервісу, зайдіть в свій особистий кабінет онлайн, дізнайтеся баланс через QIWI гаманець, скористайтеся спеціальним додатком для мобільних пристроїв.

Перевірка рахунку на сайті

Даний спосіб вважається найбільш простим і зручним, за умови наявності підключення до Всесвітньої мережі. Як перевірити баланс карти «Стрілка» цим методом? Для цього слід зайти на офіційний ресурс «Стрілки» (https://strelkacard.ru) і в спеціальне поле ввести номер своєї картки (інформацію можна подивитися на звороті). Баланс з’явиться на екрані автоматично в лічені секунди.

Як дізнатися залишок рахунку у своєму кабінеті

Даний метод вимагає попередньої реєстрації в системі. Для цього необхідно виконати наступні дії:

  • зайдіть на сайт сервісу та зареєструйте особистий кабінет одним із зручних способів (за телефоном або електронною поштою);
  • якщо ви вибрали реєстрацію за телефоном, введіть номер, а потім отримаєте код оператора;
  • введіть і запам’ятайте будь-який пароль, вказавши його два рази;
  • підтвердіть реєстрацію;
  • у вікні вкажіть номер і код своєї картки «Стрілка»;
  • прив’яжіть номер до сервісу.

Щоб зареєструвати особистий кабінет імейлом через Інтернет, необхідно проробити ті ж самі маніпуляції, отримуючи код підтвердження й інші повідомлення системи на електронну пошту.

Після всіх вищевказаних Екшн ви зможете в будь-який час зайти на сайт і дізнатися баланс коштів на «Стрілці».

Використання мобільного додатка


В залежності від операційної системи, яка використовується конкретно на вашому гаджет, ви можете завантажити у відповідному магазині мобільних додатків спеціальну програму, за допомогою якої можна швидко і безпечно перевіряти баланс «Стрілки», поповнювати рахунок телефону, зЕкшн снювати інші операції.

Власники пристроїв з платформою Apple можуть завантажити додаток в магазині AppStore, власники Android – зайти на GooglePlay, любителі гаджетів з системою Windows – відвідати офіційний сайт Microsoft.

Варто відзначити, що всі програми для мобільних додатків, незалежно від операційної системи, є повністю безкоштовними і не потребують будь-яких подальших вкладень, щоб перевіряти гроші на карті «Стрілка».

Дзвінок на гарячу лінію

Якщо з якихось причин все, що вам радили для того, щоб визначити поточний баланс по карті «Стрілка», незручно або недоступне, можна скористатися телефонним дзвінком. Зателефонуйте менеджеру, запитайте, як дізнатися баланс, потім скажіть йому номер своєї картки і відповісти на деякі питання, після чого оператор повідомить, скільки грошей на вашому рахунку. Цей спосіб зручний тим, що для нього не потрібно підключення до Інтернету, що підходить в екстрених ситуаціях.

Перевірка рахунку через електронні гаманці

Власники гаманців популярних електронних систем WebMoney, QIWI можуть перевірити залишок грошей по карті «Стрілка» з допомогою терміналів або інших служб цих систем. У будь-якому випадку перевірка зЕкшн снюється досить швидко, без особливих проблем, і ви можете дізнатися баланс карти «Стрілка» у будь-який час.

Баланс в чеку Ощадбанку

Для того щоб перевірити залишок на карті, можна скористатися ще одним способом, скориставшись терміналом Ощадбанку. Насамперед необхідно перейти в меню послуг, потім натиснути кнопку «Квитки» і в списку вказати «Стрілка». У спеціальному віконці слід ввести номер. Термінал виведе баланс на карті на екран або відобразить на роздрукованому чеку.

Незалежно від обраного способу, перевірка балансу по кожному з них дозволяє дізнатися необхідну інформацію оперативно та безпечно. Дізнатися поточний баланс на «Стрілці» не представляє ніякої складності.