Як перевірити скільки грошей на карті Ощадбанку

698

Ощадбанк – це одна з найбільших банківських організацій в Росії. Компанія, якій довіряють мільйони клієнтів – не тільки фізичні особи, але й юридичні. Тому більшість зарплатних проектів розміщені саме в цьому банку. І якщо не у вас, то у кого-небудь з ваших знайомих точно є карта Ощадбанку, неважливо кредитна або дебетова. На будь-якому етапі використання картки може виникнути питання: як дізнатися, скільки грошей на карті Ощадбанк? Насправді зробити це досить просто, тим більше у вік сучасних технологій. Отже, як перевірити, скільки грошей на карті Ощадбанку?

Філія банку

Перший і, мабуть, класичний спосіб подивитися, скільки грошей на картці, – це звернутися у відділення Ощад. Можливо, це не самий зручний спосіб, так як доведеться чекати своєї черги, що може відняти багато додаткового часу. Хоча в кожному місті є достатня кількість філій Ощадбанку.

Для того щоб уточнити кількість грошей на картці Ощадбанку, з собою потрібно взяти паспорт. Опинившись у філії банківської компанії, необхідно знайти термінал для видачі талонів у чергу.

Зверху на моніторах будуть висвітлюватися номери талонів, і також автоінформатор буде запрошувати клієнтів до певного віконця. Дочекавшись своєї черги, можна отримати інформацію по своїх картках не тільки в усному вигляді, але і запросити виписку з рахунку про рух грошових коштів за певний період.

Така операція може коштувати грошей, які можуть бути списані з вашого карткового рахунку. Це не найшвидший спосіб, як дізнатися, скільки грошей на картках, тому перейдемо до більш зручним джерел інформації.

Банкомати


Банкомати і термінали – це технічні засоби самообслуговування клієнтів. Такі пристрої досить багатофункціональні, і одна з їх головних функцій – це надання інформації про залишок на рахунку.

Вони розташовані не тільки у відділеннях Ощадбанку, але і в багатьох магазинах і торгових центрах. Для того щоб скористатися послугою, необхідно вставити картку в картоприймач і ввести ваш індивідуальний код.

Після цього вам необхідно буде вибрати функцію «Залишок по карті». Є два варіанти, як отримати баланс:

  • на екран монітора;
  • на паперовому носії.

Обидва варіанти безкоштовні для клієнтів, якщо зЕкшн снювати операції через банкомати Ощадбанку. Але ось такі ж дії через банкомати сторонніх банків можуть бути платними. Тому, щоб не платити додаткових комісій, будьте уважні.

«Сбербанк Онлайн»


Це функціональний особистий кабінет клієнта. Тут представлена інформація по всім продуктам, оформленим в Ощадбанку. Тут відображаються не тільки дані з карток «Віза», «Маестро», «МастерКард», але і зі споживчого кредитування та іпотеки, якщо такі продукти були оформлені.

Напевно, це самий швидкий і зручний спосіб дізнатися, скільки грошей на банківських картах. Для початку буде потрібно реєстрація в системі. Якщо у вас ще немає доступу до особистого кабінету, то слід звернутися в будь-який додатковий офіс Ощадбанку і отримати логін і пароль, при собі необхідно мати паспорт.

Пройшовши процедуру реєстрації, ви зможете з будь-якої точки світу, де є доступ в інтернет, зЕкшн снювати різні операції з вашими картками, в тому числі і запитувати баланс по рахунку. Крім того, сервіс доступний не тільки через персональний комп’ютер, але і через мобільний додаток, який можна завантажити в «Гугл Плей» або «Апп Стор», що для багатьох є незаперечною перевагою.

Отже, як же дізнатися, скільки грошей залишилося на картках Ощад, через особистий кабінет? Ввівши ваші дані по логіну і паролю, слід вибрати вкладку «Картки та рахунки». Тут ви і побачите інформацію про те, скільки залишається коштів на рахунку в даний момент.

За допомогою СМС-інформування


Ще один досить зручний сервіс – це мобільний інформування. За допомогою мобільного телефону можна запитувати не тільки залишок по рахунку, але і банківську виписку. Такий сервіс є платним. І його необхідно підключити. Оформити мобільний банк на свій номер телефону можна як у відділенні банківської організації, так і зателефонувавши на гарячу лінію.

Вартість мобільного банку краще уточнити на сайті компанії, так як ціна може змінюватись в залежності від певного тарифу. Зазвичай вартість складає 30 або 60 рублів на місяць, при цьому перші два місяці безкоштовні.

Для того щоб запитати баланс по картці, необхідно відправити СМС-повідомлення на короткий номер 900. У тілі листа слід вказати один із варіантів: balance, balans, залишок, баланс або ostatok, потім без пробілів написати останні п’ять цифр вашої картки. У листі у відповідь ви отримаєте повідомлення щодо поточного залишку.

Таким же чином можна виконувати і інші команди. Інформація про них є на сайті банку, а також актуальну інформацію про функції мобільного банку можна отримати, зателефонувавши на гарячу лінію кредитної організації.

Гаряча лінія


Інформацію по карті можна отримувати і за допомогою телефонного дзвінка. Номер гарячої лінії 8 800 555 55 50. Щоб отримати консультацію фахівця контакт-центру, необхідно буде підготувати номер карти, а також назвати кодове слово.

Воно розташоване в договорі про карту. Також додатково можуть знадобитися паспортні дані власника пластику.

Це всі доступні способи, які пропонує Ощадбанк. Ми рекомендуємо користуватися саме особистим кабінетом, так як в режимі онлайн можна не тільки отримувати інформацію про залишок, але і детально вивчати рух грошових коштів, а також оплачувати різні рахунки і переводити гроші не виходячи з дому.