Як перевірити, скільки у мене бонусних балів СПАСИБІ від Ощадбанку?

596

Програма кешбэка поширена в середовищі банківських карт. Винагороди за використання кредитних і дебетових карток поступає у вигляді бонусів, які можна обмінювати на товари в партнерських магазинах. Більше того, торговельні організації часто роблять акції, через які кешбэк може досягати 40% від вартості товару. Розплачуючись пластиковою карткою, покупець отримує прибуток на своїх витратах. У цій статті розглянемо, як дізнатися, скільки на рахунку бонусів «Спасибі» від Ощадбанку, яким чином зареєструватися в сервісі і користуватися такою послугою.

Всі способи перевірки бонусів «Спасибі» від Ощадбанку

«Спасибі» накопичуються на спеціалізованому рахунку. За кожну безготівкову транзакцію на нього надходять 0,5% від кількості витрат. Така схема кешбэка зручна в першу чергу для тих клієнтів, які отримують заробітну плату на картку Ощадбанку.

ЗЕкшн снюючи покупки в магазинах, можна виявити, що в підсумку на спеціалізованому рахунку сформувалася непогана сума, яку можна буде використовувати. Але для початку необхідно визначити, яку кількість бонусів «Спасибі» накопичилося. Таке можливо зЕкшн снити різними методами:

 • «Сбербанк Онлайн» – внутрішній сервіс користувачів Ощад;
 • «Мобільний банк» – засіб управління рахунками за допомогою есемесок;
 • мобільний додаток – онлайн-управління в смартфоні і на інших носіях;
 • банкомати і термінали;
 • контактний центр;
 • відділ банку.

Методів досить багато, давайте зупинимося більш докладно на кожному з них окремо.

Особистий кабінет «Сбербанк Онлайн»

 

Бонусна програма «Дякую» має приватний відокремлений особистий кабінет. На нього можливо вийти у тому числі і через «Ощадбанк Онлайн». Для виконання операції:

 • Авторизуватися в «Ощадбанку Онлайн». Незареєстрованим користувачам потрібно буде звернутися в офіс Ощадбанку.
 • На основній сторінці в розділі «Особистий меню потрібно натиснути на функцію «Спасибі від Ощадбанку».
 • Після чого система попросить зробити процедуру реєстрації і вишле код на номер мобільного, який прив’язаний до ощадбанківської карті.
 • Кількість нарахованих балів можна подивитися відразу ж на головній сторінці в розділі «баланс». Якщо клікнути на посилання «Історія операцій», то ви побачите, як формувався залишок, тобто все списання та зарахування бонусів «Спасибі».

  Варто враховувати, що торгові партнери мають право перераховувати бонусні «Спасибі», виходячи з умов договору з банком. Часто ці терміни досягають 40 днів. Тому нараховуватися бали можуть не відразу після покупки, а через деякий час.

  Банкомат або термінал самообслуговування

  Банкомати і термінали – це дистанційний спосіб отримання інформації по банківським продуктам, а також через них можна керувати своїм договором. Через ці засоби зв’язку можна безкоштовно уточнити суму вознаграждающих балів, які були зафіксовані. Отже, розглянемо, як перевірити свої бонуси «Спасибі» від Ощадбанку:

  • вставити картку і набрати ПІН-код;
  • у першій менюшки клікнути функцію «Бонусна програма»;
  • на екрані відобразиться інформація про кешбэке.

  ЗЕкшн снювати придбання за допомогою балів можливо виключно в тих магазинах, які приймають бонуси. Такі торгові точки можна знайти в переліку «Партнери». Оплата через «Спасибі» можлива до 100% від вартості товару, але точні умови краще з’ясовувати перед покупкою на касі організації.

  Мобільний банк та СМС

  Програма «Мобільний банк» надається в Ощадбанку на платній основі. Така функція дозволяє одержувати інформацію за договором і зЕкшн снювати перекази грошових коштів. За допомогою мобільного телефону можна вивантажити стан балансу спеціалізованого рахунку. Щоб дізнатися кількість балів «Спасибі» від Ощадбанку по СМС, знадобиться:

  • бути авторизованим у проекті «Мобільного банку»;
  • формувати СМС-повідомлення з номера, який пов’язаний зі ощадбанківської карткою;
  • у тексті звернення слід набрати «Спасибі 1212», де замість 1212 розмістити чотири останні цифри номеру картки на особовому обороті. Відправляється СМС на номер 900;
  • відобразиться зустрічне повідомлення про розмірі балансу.

  Повідомлення може бути платним і залежить від ритейлу стільникового зв’язку, через якого відправляється повідомлення.

  Контактний центр

  Центр підтримки користувачів в Ощадбанку працює на цілодобовій основі. Фахівці надають інформацію з кредитних і зарплатних продуктів, а також інформують про спеціалізованому винагороду «Спасибі». Тому перевірити баланс можливо за безкоштовним номером телефону 8 800 555 555 0:

  • зателефонувати за вказаним номером;
  • дочекатися відповіді фахівця;
  • назвати код для контактного центру. Він видається при реєстрації;
  • якщо немає пароля, то потрібно ідентифікація, включаючи паспортні дані.

  Після чого оператор озвучить суму, доступну для списання в балах. Курс обміну складає 1 «Спасибі» = 1 рубль.

  Відділення банку

  Ощадбанк володіє найбільшою мережею відділень. Ті, кого не лякають черзі, і ті, хто готовий витратити частину часу для того, щоб отримати інформацію про бонуси, можуть скористатися такою послугою.

  При собі знадобиться мати паспорт та банківську картку, з якої відбуваються покупки і через яку зЕкшн снюється зарахування балів. У відділеннях встановлені термінали, розподіляють чергу залежно від питання, яке цікавить.

  Тому один із способів, як дізнатися баланс бонусів, – це просто звернутися в найближчий офіс Ощадбанку.

  Де дізнатися баланс бонусів «Спасибі» на карті

  У цій статті ми розглянули всі дієві методи для того, щоб перевірити, скільки бонусів «Спасибі» на карті. Не рекомендуємо використовувати які-небудь сторонні сервіси, що пропонують такі послуги.

  Відомості з пластику є конфіденційними, і дані клієнт повинен зберігати потай від третіх осіб, так як за збереження свого особистого позичкового рахунку несе відповідальність безпосередньо власник продукту.

  Додатковим методом перевірки балансу може служити мобільний сервіс внутрішнього користування. В ньому також можна з’ясувати, скільки «Спасибі» сформувався, як і у повній версії «Ощадбанку Онлайн».

  Щоб перевірити спеціалізований рахунок, дивляться функцію «Спасибі» від Ощадбанку, яка переадресує клієнта в особистий кабінет програми.