Як підібрати собі правильне харчування!!!!

10-9-2019

Є певні категорії продуктів, які навіть в рамках здорового харчування можна вживати у великих кількостях. І сири як раз до них відносяться. Тому як і багато білка та інших корисних компонентів у них пре достатньо. А той факт, що сири практично завжди присутні в не дуже корисних страв, типу піци, пасти, чизбургерів або чогось в цьому роді, все ще не робить сири шкідливими. ua зараз розповість вам, чому саме варто їсти сир як можна частіше. У сирах міститься збалансована кількість як насичених, так і ненасичених жирів. За рахунок цього, шкідливий холестерин не заважає нормальній роботі організму. Особливо якщо вживати сири у помірній кількості. Також хочемо вам порекомендувати Лавит правильне харчування з до-ставкою.

Не тільки за рахунок холестерину, але і завдяки іншим компонентам цього продукту харчування. Так, наприклад, в Європейському Журналі, присвяченому проблемам харчування, була стаття, згідно з якою ті люди, які щодня споживали невелику кількість сиру, на 14 відсотків рідше страждали від проблем з серцево – судинною системою. Що логічно – менша вага, менше шансів отримати проблеми з інсуліном. Та й сир в цілому можна вживати при порушеннях роботи підшлункової залози. А, як відомо, в цьому віці дуже складно приводити себе у форму. В сирі міститься вітамін А, який дуже корисний для очей. Звичайно, його там менше, ніж у чорниці або інших продуктах, але все одно достатньо для отримання позитивного ефекту.

В сирі міститься вітамін В12, який дуже корисний для крові, але досить рідкісний в рамках традиційного харчування жителів Америки і Європи. За рахунок великої кількості білка і жирів, сир дуже швидко викликає відчуття насичення. Декількох шматочків вистачить для повноцінного перекусу, який і зайвих калорій не принесе, і корисним буде. Адже є купа видів сиру, які дуже сильно відрізняються один від одного. Настільки, що будь-хто зможе підібрати собі щось по своєму смаку. Тільки з різними сирами з цвіллю варто бути обережніше – дуже вже вони специфічні і дорогі. Ми також вважаємо, що вам було б корисно дізнатися про те, як потрібно правильно вибирати сири, щоб не помилитися і не переплатити. Адже зовсім не обов’язково купувати дорогий імпортний продукт, щоб харчуватися правильно і смачно.