Як підключити бонуси Спасибі від Ощадбанку?

609

Ощадбанк пропонує своїм клієнтам бонусну послугу – Спасибі. Така акція працює на постійній основі і представляється собою систему cash-back. Будь-який власник банківської картки може зареєструватися в програмі і отримувати грошові кошти у вигляді балів на бонусний рахунок, які можна потім реалізувати на покупки в партнерській мережі Ощадбанку. У цій статті розглянемо, як підключити послугу Спасибі від Ощадбанку, як отримувати і витрачати бонуси і наскільки вигідний і зручний такий сервіс.

Хто може стати учасником програми

Акція поширюється на власників карток від Ощадбанку. При цьому карти можуть бути, як зарплатні, дебетові, так і кредитові. Тобто для того, щоб стати учасником програми, достатньо оформити карту.

Для оформлення пластику потенційному клієнтові необхідний паспорт. Щоб отримати картку, слід звернутися у відділення банку і написати відповідну заяву. Якщо оформляти іменну картку, то фахівцям банківської організації потрібен час на її оформлення. Це може зайняти до трьох робочих днів. Сповістять клієнта за допомогою СМС-повідомлення, після чого з паспортом потрібно буде отримати картку.

Неіменна картка «Моментум» виготовляється відразу в день звернення. Оформлення банківських карт Ощадбанку зЕкшн снюється на безкоштовній основі. Але бонуси Спасибі не будуть нараховуватися автоматично. Щоб користуватися програмою, необхідно приєднатися до акції. Тому розглянемо, як підключити бонуси Спасибі на карту Ощадбанк.

Способи реєстрації в програмі Спасибі

Cash-back забезпечується платіжними системами Visa, MasterCard і «Світ». Банки-эквайреры, які випускають картки, отримують винагороду від процесингових компаній. Як правило, це 0,5 або 1%. Але банки використовують отриманий дохід на користь своїх клієнтів, організовуючи систему кешбэка.

Ощадбанк забезпечує повернення грошових коштів у розмірі 0,5% від суми витрат за безготівковим розрахунком, у якості подяки за використання банківського продукту, на бонусний рахунок.

Бали «Спасибі» накопичуються та зберігаються протягом року. Нарахування зЕкшн снюється за будь-які покупки. Але існують домовленості з партнерськими мережами, і в умовах акції кешбэк може досягати 30%. Щоб отримувати актуальну інформацію про можливі пропозиції, рекомендуємо не тільки підключити послугу Спасибі від Ощадбанку, але й активно користуватися особистим кабінетом.

Використовувати накопичені бали можна, купуючи товари та послуги у торгових партнерів Ощад. Оскільки ця банківська організація викликає довіру не тільки у клієнтів – фізичних осіб, але і у компаній і організацій, партнерів у фінансової установи предостатньо на всій території країни. В їх число входять:

 • Burger King;
 • Tez Tour;
 • М. Відео;
 • Lamoda;
 • Oodji;
 • Philips;
 • Tom Tailor;
 • Віта;
 • Летуаль;
 • Gett;
 • Пятерочка;
 • МТС;
 • TatNeft.

І багато інші організації. Варто звертати увагу на те, що деякі з компаній тільки надають бонуси за покупки, а в деяких можна розплачуватися балами. Підключення до системи можливо, якщо у клієнта вже є картка. Існує кілька варіантів того, як це можна зробити:

 • мобільний банк;
 • термінал і банкомат;
 • Сбербанк Онлайн;
 • контактний центр;
 • в офісі банку.

Один з найбільш прості методів – це звернутися до фахівця банківської організації з проханням отримання доступу до особистого кабінету і підключення послуги Спасибі. Це можна зЕкшн снити відразу після отримання картки.

Процедура не займе багато часу. Але всі ми розуміємо, що Ощадбанк – це найбільша організація, послугами якої користуються велика кількість людей. Тому зважаючи на те, що на щоденній основі в банківському відділенні утворюються черги, ми рекомендуємо скористатися дистанційними способами підключення програми.

Мобільний банк

Ощадбанк є однією з найбільш прогресивних компаній, яка розвиває сервіс дистанційного обслуговування. І це, скоріше, не політика організації, яка хоч і рухається в правильному руслі, а більше життєво важлива необхідність. Близько 70% усього населення країни так чи інакше користуються послугами банку.

Навіть маючи саму широку мережу представництв у регіонах, Сбер не може фізично приділяти належну увагу кожному своєму клієнтові. Тому компанія володіє передовими технологіями в області дистанційного обслуговування, будучи одним з лідерів в Європі по цьому напрямку.

Підключити Спасибі від Ощадбанку через мобільний телефон можна двома способами:

 • за допомогою СМС-сервісу, використовуючи команди USSD мобільного банку;
 • встановити мобільний додаток, яке є аналогом повноформатного особистого кабінету.

Розглянемо перший варіант – СМС-сервіс через мобільний телефон. Мобільний банк – це послуга дистанційного обслуговування, де користувач може віддавати розпорядження по використанню рахунку або контролювати фінансовий стан, відправляючи запити шляхом СМС-повідомлень.

Також така система виступає в ролі додаткової міри безпеки при використанні банківських карт, оскільки при вчиненні будь-якої транзакції клієнту надходить миттєве сповіщення про рух грошових коштів по рахунку. І в разі несанкціонованого доступу до грошей, власник картки може заблокувати рахунок і опротестувати операцію.

Підключення послуги «Спасибі» через телефон зЕкшн снюється наступним чином:

 • З номера телефону, який прив’язаний до карти, необхідно сформувати і відправити СМС наступного характеру: «Спасибі 1234», де цифри – це номер карти, розташований на лицьовій стороні пластику. Необхідно вписувати 4 останні цифри картки. Відправляється повідомлення на спеціальний номер 900.
 • Банківська система моментально сформує відповідне повідомлення, в якому попросить висловити свою згоду з правилами користування послугою «Спасибі». І необхідно буде підтвердити наміри, надіславши відповідне повідомлення з отриманим кодом для підтвердження.
 • Код відправляється на той же номер 900.
 • Після чого наЕкшн де пароль для використання бонусного рахунку Спасибі. Його необхідно зберегти, так як він застосовується при необхідності отримання інформації по рахунку у випадку дзвінка в контактний центр.
 • З цього моменту можна вважати себе зареєстрованим в системі.
 • Тепер після зЕкшн снення покупок на рахунок будуть нараховуватися «Спасибі». Бонусний рахунок не пов’язаний з поточним рахунком клієнта. Але безпосередньо залежить від транзакцій по картці за безготівковим розрахунком. Стандартний кешбэк становить 0,5%.

  Наприклад, якщо попрямувати в магазин «Пятерочка» і зробити там покупки на суму 5 000 рублів, то на бонусний рахунок буде зараховано «Спасибі» в розмірі 125 рублів. Це пов’язано з тим, що на поточний момент діє акція від продуктового магазину з кешбеком 2% для Ощадбанку, плюс 0,5% винагороди від Ощад за стандартною схемою.

  Сума здається невеликою, але якщо користувач постійно застосовує ощадбанківську картку для оплати товарів і послуг, то можна в підсумку сформувати непоганий прибуток, просто розплачуючись карткою.

  Альтернативна схема підключення послуги можливе через особистий кабінет. Встановити Сбербанк Онлайн кожен клієнт може на свій мобільний пристрій. Додаток володіє функціональністю особистого кабінету. Користувач отримує дистанційний доступ до свого рахунку в будь-якій точці світу.

  Можливості особистого кабінету в Ощадбанку безмежні, і ті, у кого встановлено програму, можуть користуватися наступними послугами:

  • підключення та відключення послуги Дякую;
  • управління сервісом мобільного банку;
  • вчинення миттєвих переказів грошей всередині банку і регіону без комісії;
  • зЕкшн снення переказів грошових коштів на картки інших банків;
  • платежі на користь комунальних послуг, інтернету, телефонії;
  • оплата штрафів, податків, кредитів;
  • формування депозитного рахунку або вкладу;
  • оформлення заявки на кредитний договір.

  По суті, тільки використовуючи особистий кабінет, клієнт отримує доступ практично до всіх банківських послуг, що є, безсумнівно, прогресивним методом обслуговування абонентів. Методика підключення послуги «Спасибі» така ж, як при використанні повноформатного особистого кабінету, розміщеного на сайті банку, тому розглянемо, як підключити «Спасибі» через Ощадбанк Онлайн в окремому пункті нижче.

  Термінал або банкомат Ощадбанку

  Банкомати і термінали Ощадбанку розташовані не тільки у відділеннях банківської компанії, але і в більшості великих торгових центрів, а також розподілені практично в кожному районі країни. Мережа технічних пристроїв самообслуговування в Ощадбанку досягає 80 000 штук.

  Такі засоби дозволяють керувати своїм рахунком, зЕкшн снювати платежі та операції з переказу грошових коштів, контролювати рух грошей, а також підключати і відключати додаткові послуги, в тому числі опцію «Спасибі» можна активувати через банкомат.

  Активація програми проводиться за допомогою банківської картки. Розглянемо порядок Екшн :

 • Вставити картку в картоприймач, набрати ідентифікаційний ПІН-код.
 • У меню, що з’явилося, слід натиснути на функцію «Бонусна програма».
 • Необхідно ввести номер телефону, на який наЕкшн де пароль з підтвердженням участі у сервісі. Потім потрібно набрати отриманий пароль.
 • Система надасть пароль для контактного центру. Його необхідно зберегти на той випадок, якщо будуть виникати питання по програмі «Спасибі» .
 • Реєстрація в системі означає, що клієнт висловлює свою згоду з загальними правилами обслуговування.
 • З такими правилами можна ознайомитися у особистому кабінеті «Спасибі». Там надається інформація про способи та строки зарахування балів. Також регламентовано порядок використання накопичених бонусів.

  Варто враховувати, що «Спасибі» можуть не нараховуватися автоматично одразу ж після зЕкшн снення покупок. На підставі домовленості з партнерами банк надає терміни для кешбэка до 45 днів. У більшості випадків кошти на бальний рахунок надходять протягом доби, але можливі певні затримки, обумовлені правилами використання.

  Контролювати відомості про зарахування можна в особистому кабінеті або звернувшись на номер технічної підтримки Ощадбанку.

  Через систему Сбербанк Онлайн

  Система Сбербанк Онлайн – це багатофункціональний особистий кабінет клієнта. Користуватися послугою можна через персональний комп’ютер за допомогою доступу через інтернет. Однією з функцій особистого кабінету є підключення послуги «Спасибі».

  Бонусна програма не входить в інформаційний перелік особистого кабінету. Система працює окремо, по суті, представляючи собою «особистий кабінет всередині особистого кабінету». Тому, щоб отримувати відомості про зарахування балів, та й взагалі, щоб кешбэк надходив на рахунок, буде потрібно активація «Спасибі». Розглянемо, як підключити Спасибі від Ощадбанку через систему Сбербанк Онлайн:

 • Необхідно бути зареєстрованим в Ощадбанк Онлайн. Якщо клієнт цього не зробив раніше, то потрібно звернутися до відділення банківської організації і зЕкшн снити цю процедуру, знадобиться мати при собі паспорт.
 • Авторизуватися в особистому кабінеті. Слід ввести надані логін і пароль. Сам Сбербанк Онлайн розміщений на сайті банку в правому верхньому куті. Досить натиснути вхід і ввести необхідні дані.
 • У меню праворуч розташований розділ «Особисте меню». Тут необхідно клікнути на «Спасибі від Ощадбанку».
 • Сервіс попросить вказати контактні дані у вигляді номера телефону та електронної пошти. Дані повинні бути достовірні. На вказаний номер наЕкшн де СМС-повідомлення з паролем для контактного центру.
 • На цьому реєстрація буде завершена, клієнт також повинен самостійно ознайомитися з правилами користування послугою.
 • Зручність реєстрації через особистий кабінет полягає в тому, що процедура зЕкшн снюється практично миттєво, не вимагаючи від користувача докладати будь-яких додаткових зусиль. Весь процес зЕкшн снюється в режимі онлайн.

  Дзвінок в контактний центр банку

  Контактний центр Ощадбанку працює по всьому спектру послуг. За допомогою фахівців компанії можна підключити і «Спасибі». Для цього можуть знадобитися:

  • карта. Необхідно знати номер, а також термін дії і CVC-код із зворотного боку пластику;
  • паспорт, якщо спеціалісту знадобиться додаткова інформація для ідентифікації;
  • кодове слово. Як правило, це дівоче прізвище матері.

  Розглянемо, як підключити Спасибі від Ощадбанку через контактний центр:

 • Зателефонувати на номер гарячої лінії.
 • В пункті меню можна вибрати цифру 0, яка перенаправляє дзвінок у режим очікування для з’єднання зі спеціалістом.
 • Представитися і назвати номер картки. Далі надати всі необхідні дані про картку та персональну інформацію, яка буде необхідна для зЕкшн снення процедури підключення.
 • На номер мобільного телефону, прив’язаного до карти, наЕкшн де пароль.
 • Реєстрація буде завершена.
 • Перевіряти стан рахунку можна через особистий кабінет програми. Він являє собою окремий інформаційний сервіс. Щоб туди увійти, можна використовувати Сбербанк Онлайн:

  • з правого боку в особистому кабінет в розділі «Особистий меню» необхідно клікнути на «Спасибі від Ощадбанку»;
  • сервіс відкриється в новому вікні. Якщо цього не відбудеться, то необхідно виправити налаштування безпеки або скористатися іншим браузером. У випадку з Google Chrome можна в рядку пошуку в правому верхньому куті, дозволити використовувати спливаюче вікно;
  • у особистому кабінеті «Спасибі» у верхньому куті буде відображатися стан рахунку. 1 бонусний бал = 1 рубль;
  • в розділі «Історія операцій», під рахунком, можна побачити все зарахування за будь-який період;
  • також є можливість ознайомитися з акціями компаній і переліком торгових партнерів.

  Сервіс кешбэка використовується всіма великими банками. Ця послуга безкоштовна, і вона дозволяє повернути частину коштів, якими користується клієнт, оплачуючи послуги. Така система загальноприйнята в усьому світі, тому слідуючи сучасним тенденціям, рекомендуємо користуватися послугою і отримувати за це винагороди у вигляді бонусів «Спасибі» від Ощадбанку.