Як підвищити ліміт на кредитній карті Ощадбанку

1709

Кредитна карта являє собою один з продуктів Ощадбанку, що дозволяють розраховуватися в магазинах і в інтернеті, робити дорогі придбання, коли власних накопичень недостатньо. Оформляючи кредит по картці, фінансова установа встановлює обмеження витрат на певну суму. Максимальний розмір балансу встановлюється банком індивідуально. Коли позичальник має потребу в більшій сумі, виникає питання, як збільшити кредитний ліміт по карті Ощадбанку.

Фактори, що впливають на збільшення кредитного ліміту

Знання принципу визначення максимально допустимої позики допоможе зрозуміти, як підвищити ліміт по кредитній карті Ощадбанку, виходячи з індивідуальних особливостей оформлення.

Баланс по кредитці встановлюється, виходячи з наступних характеристик:

 • підтверджений заробіток позичальника (сподіватися на підвищення ліміту можна, якщо держатель картки є платоспроможним, з достатнім рівнем доходу);
 • виписка з БКІ, інформує про репутації платника та історії платежів за попередніми кредитами (наявність прострочень і проблем з виплатами в минулому можуть звести до мінімуму розмір позикових коштів або призвести до повної відмови в кредитуванні, і навпаки, бездоганна репутація дозволить сподіватися на перегляд у бік збільшення розміру позики);
 • рівень щомісячних витрат з урахуванням всіх утриманців у сім’ї та заробітку офіційного чоловіка;
 • запитувана сума;
 • тип кредитки і використовується платіжна система (по кожному з типів пластику діють свої обмеження).

При запиті максимальних розмірів позики або сумнівах у репутації людини кредитор може запросити додаткові документи або висунути більш жорсткі вимоги при узгодженні емісії.

Способи підвищити максимальний ліміт картки

В більшості випадків для того, щоб збільшити ліміт коштів в автоматичному режимі, від позичальника потрібно активно використовувати пластик і своєчасно поповнювати. Через деякий час доступний для використання баланс зросте на 20-25%.

Сподіваючись на підвищення ліміту, слід враховувати, що в банку встановлено ряд параметрів, які дозволяють призначати суму позики у суворих межах. Завдяки різноманітності кредитних продуктів, позичальнику доступні кредитки від різних платіжних систем з можливістю підключення різних бонусів, додаткових привілеїв і знижок.

Якщо потрібна сума більше, ніж дозволяє встановлений на поточний момент ліміт, логічно було б спершу погасити наявну кредитку і перевипустити карту іншої платіжної системи в рамках іншої програми кредитування. Найпростішим варіантом збільшення ліміту є перехід на іншу кредитку. Перевагою даного способу є відсутність ризику для клієнта – навіть при відмові у збільшенні ліміту поточна картка залишається чинною.

Успіх перегляду ліміту грошей залежить від наступних показників:

 • залишок коштів на діючому пластиці (якщо баланс близький до нуля або платежі виплачуються не більше встановленого мінімуму, шанси на перегляд ліміту мінімальні, так як для банку дані показники свідчать про те, що платник перебуває в скрутному фінансовому становищі і великий ризик неповернення коштів);
 • відсутність прострочень і темпи погашення наявних зобов’язань за кредиткою (іноді платіж перераховують вчасно, однак в силу різних причин зарахування відбувається після закінчення крайньої дати оплати);
 • наявність заборгованостей по штрафах за порушення ПДР, інших прострочених боргів перед державними чи комерційними установами (в результаті перевірки банк може виявити серйозний привід відмовити у кредитуванні, навіть якщо кредитна історія бездоганна).

Таким чином, кредитор проводить ретельну перевірку на предмет наЕкшн ності платника і можливості взяти на себе додаткові фінансові зобов’язання по кредитці.

Ощадбанку Онлайн або СМС-банкінг

Зручний сервіс Сбербанк Онлайн дозволяє дізнатися інформацію про збільшення суми безпосередньо з Особистого кабінету. Зручний інтернет-банкінг не тільки містить відомості про поточний баланс за рахунками і картками клієнта Ощадбанку, але і відображає поточні пропозиції з чинним картками. Для роботи з додатком онлайн необхідно попередньо пройти реєстрацію та авторизуватись на сайті. У розділі «Карти» відкриється інформація з наступними параметрами:

 • залишок, доступний до витрачання в кредит;
 • дата чергового платежу;
 • сума до поповнення;
 • можливість підвищення максимального ліміту кредитної карти Ощадбанку.

Якщо повідомлення про майбутнє збільшення позикового ліміту відображається в Особистому кабінеті, відсутність відгуку від держателя картки сигналізує фінансовій установі про згоду, і через деякий час баланс доступних засобів збільшиться.

Щоб заявити про відмову у зміні ліміту, досить відправити на номер 900 повідомлення про незгоду зі збільшенням у вигляді короткої фрази «ЛІМІТ НЕМАЄ».

Збираючись підвищити ліміт кредитних грошей, необхідно пам’ятати, що дана міра не є обов’язковою з боку Ощадбанку і надається на розсуд організації.

Збільшення ліміту являє собою не що інше, як перегляд умов кредитування, у зв’язку з чим узгодження по телефону, через Мобільний банк чи інтернет-додаток неможливо. Співробітник банку розгляне запит на збільшення ліміту тільки при безпосередньому відвідуванні одного з відділень банку.

Через банкомат або пристрій самообслуговування домовитися про підняття максимально можливої позики також не вдасться. Однак за телефоном гарячої лінії можна уточнити інформацію про наявних індивідуальних пропозиції від Ощадбанку.

Звернення у відділення Ощадбанку

З боку позичальника можуть робитися спроби переглянути ліміт кредитки без обмеження кількості запитів. Незважаючи на відсутність суворої прив’язки до території або філії, рекомендується звертатися безпосередньо у відділення, в якому була оформлена первинна емісія картки.

Алгоритм Екшн по збільшенню кредитного ліміту на карті Ощадбанку за ініціативою клієнта виглядає наступним чином:

 • При відвідуванні відділення позичальник повідомляє про своє бажання підвищити ліміт по карті і з допомогою банківського службовця готує відповідну заяву.
 • Для підтвердження особи пред’являють паспорт, що діє кредитку і довідку про трудові доходи, отриману у поточного роботодавця. Ощадбанк вимагає пред’явлення довідки 2-ПДФО за останні півроку роботи.
 • Підтвердити платоспроможність клієнта допоможе пред’явлення документів, що підтверджують наявність коштів на депозитах, розміщених в будь-фінансових організаціях. Інформація по рахунках, відкритим в Ощадбанку, не потребує підтвердження і доступна для фахівців відділення, відомості з інших банків необхідно оформити виписками.
 • На підставі поданих документів банк розглядає можливість збільшення ліміту. Важливу роль відіграє факт, наскільки активно кредитка використовувалася і погашалася за попередній період. Наявність найменшої прострочення за даним договором може стати підставою для відмови у перегляді параметрів кредитування.
 • При підготовці заяви та документів не слід намагатися змінити в свою користь відомості про платоспроможність. Виявлення факту підроблення або обману може вкрай негативно позначитися на подальших відносинах з банком і швидше зашкодить, ніж допоможе, при узгодженні збільшеного ліміту.

  Автоматичне підвищення кредитного ліміту

  Приймаючи рішення про виділення кредитних коштів, спочатку банк розглядає можливості подальшого погашення взятого боргу, оцінюючи доходи і порядність клієнта. Надалі при збільшенні ліміту банк виходитиме з того, наскільки виправданий буде перегляд кредитної лінії з урахуванням активності витрачання коштів з картки і поповнення балансу. Найчастіше обмежуючим фактором стає вичерпаний ліміт за даного типу випущеної кредитки.

  Якщо ж спочатку кредит брався на невелику суму і є деякий запас до максимально можливого балансу, розмір кредитної лінії зможе збільшуватися автоматично за ініціативою фінансової установи.

  Критеріями оцінки для банку стануть наступні параметри:

  • активність рухів по картковому рахунку за минулий період;
  • виконання умов погашення взятих фінансових зобов’язань, своєчасне поповнення балансу не менше суми мінімального платежу;
  • баланс картки на момент звернення не обнулений і на залишку є кошти;
  • відсутні заборгованості за іншими кредитними зобов’язаннями в Ощадбанку або в інших установах;
  • чиста кредитна історія;
  • відповідність віку позичальника встановленим вимогам банку.

  Інформування відбувається по СМС і на сайті в особистому кабінеті користувача Ощадбанку Онлайн.

  Який максимальний ліміт кредитки

  Іноді збільшення кредитної лінії не представляється можливим і всі подальші дії клієнта не принесуть успіху. Єдиним виходом стане подання запиту на емісію пластику, підтримуваного іншою платіжною системою.

  Така інформація дозволить визначити межі кредитування в межах класу пластикової картки:

  • «Моментум» дозволяє збільшити значення позики не більше 150 тисяч рублів;
  • платіжні системи MasterCard і Visa за картками класу Gold Classic або дозволяють взяти позику до 600 тисяч рублів;
  • по American Express встановлюється максимальний ліміт у межах 3 млн рублів.

  Збираючись розширити межі кредитування, позичальник повинен проаналізувати своє становище з точки зору взяття на себе додаткових фінансових зобов’язань з погашення можливого боргу по карті, а також оцінити шанси на підвищення ліміту з урахуванням платоспроможності та фінансової репутації. Якщо через деякий час активного використання картки ліміт все-таки не збільшать автоматично, має сенс розглянути варіант випуску іншої кредитки з розширеним функціоналом і підвищеним лімітом в рамках іншої платіжної системи.