Як подати онлайн-заявку на кредит в Ощадбанку?

606

Доступність банківських послуг у сфері кредитування зробила процес отримання позики комфортним і вигідним для клієнтів. Ощадбанк пропонує найширший пакет програм, розрахований на всі категорії населення РФ, при цьому заявка на кредит в Ощадбанк може подаватися як у відділенні, так і в режимі онлайн, де на даний момент не перебував позичальник.

Переваги оформлення онлайн

Важко перерахувати всі переваги співпраці з самим великим і стабільним банком Росії. Програми кредитування охоплюють всі сфери життя та потреби фізичних осіб, враховуючи їх достаток, вік, професію і т. д.

Завдяки розвитку інтернет-технологій в сфері банківських послуг, фінансова установа надала можливість залишити заявку на кредит в Ощадбанку допомогою відправки запиту онлайн через офіційний портал.

До переваг подачі в Ощадбанку заявки на кредит з допомогою інтернету відносяться:

 • значна економія часу на узгодження;
 • відсутність потреби планувати відвідування офісу для обговорення умов кредитування – сервіс доступний цілодобово, без вихідних;
 • відсутність необхідності в додаткових переговорах з співробітником банку – процес відбувається автоматично;
 • економія часу на очікування в черзі при підписанні паперів на видачу позики;
 • повна прозорість умов і наочність розрахунків по майбутніх виплат.

Більш того, не виключено, що при оформленні кредиту через онлайн-сервіс клієнт зможе скористатися пільговою ставкою, якщо оформить заявку дистанційно.

Напрями кредитування через подачу заявки онлайн

Подати заявку на кредит через Ощадбанк онлайн можна в рамках попереднього погодження кредиту для цілого ряду напрямків:

 • Іпотечні позики.
 • Нецільовий кредит на невідкладні потреби.
 • Освітній позику.
 • Програма рефінансування боргу в інших фінансових установах.
 • Оформити автокредит за попередньою онлайн-заявки поки що неможливо.

  Особливості оформлення заявки через інтернет

  Залежно від категорії клієнта та наявності реєстрації у системі «Сбербанк Онлайн», алгоритм Екшн буде відрізнятися в деталях. В даний час, перш ніж відправити заяву в банк, необхідно визначитися з вибором:

 • Подача для незареєстрованих в «Сбербанк Онлайн» користувачів відбувається з попереднім отриманням доступу до особистого кабінету, або без нього.
 • Якщо в Ощадбанк людина звертається вперше, можливо буде потрібно відвідування офісу відділення.
 • Наявність зарплатної картки або надходження на банківський пластик пенсійних відрахувань дає більше переваг погодження та видачі позики.
 • Підготовка до подачі заявки

  Незважаючи на доступність сервісу, фізичним особам не варто легковажно ставитися до процесу подачі заявки. Необдумані запити, непідтверджені або недостовірні відомості в анкеті, невідповідність критеріям позичальника, репутація наЕкшн ного платника за кредитами можуть звести нанівець всі зусилля в узгодженні позики.

  Таким чином, напередодні відправки заявки на кредит онлайн належить провести попередню підготовку:

 • Перевірити себе на відповідність критеріям, що висуваються Ощадбанком Росії до своїх клієнтів.
 • Запитувати інформацію з кредитної історії.
 • Визначитися із програмою, в рамках якої планується отримати фінансування (з числа тих, які можна оформити онлайн).
 • Скориставшись кредитним калькулятором на сайті, визначити оптимальну суму позики і свої шанси на отримання кредиту, виходячи з наступних параметрів: розмір доходів, строк погашення, необхідна сума, необхідність підключення додаткових опцій в рамках обслуговування позики (додаткові супутні витрати).
 • Оцінити свою платоспроможність допоможе зручний інтернет-калькулятор, який визначає максимально доступну суму, оптимальний розмір щомісячного платежу, термін, процентну ставку і т. д.

  Перевірка відповідності вимогам клієнта дозволить подати заявку на кредит в Ощадбанку і з більшою ймовірністю очікувати позитивної відповіді:

 • Обмеження за віком – 21-65 років. Максимальний вік оцінюється, виходячи з дати закінчення погашення боргу – чим довше термін дії договору, тим молодше має бути людина на момент звернення.
 • Підтверджене працевлаштування не менше 1 року в цілому та від півроку на останньому місці.
 • Підтверджена платоспроможність.
 • Громадянство РФ.
 • Слід бути готовим, що при позитивній відповіді на звернення потрібно оперативно підготувати довідку про офіційний заробіток, інших джерелах надходжень, а також пред’явити свій паспорт.

  Алгоритм Екшн

  Коли мета і розмір, оптимальні умови кредиту в Ощадбанку визначені, а також перевірені шанси на успіх за допомогою інформації з БКІ, кредитного калькулятора, перевірки параметрів позичальника, можна приступити до оформлення заявки.

  Процес відрізняється абсолютною прозорістю і доступністю. Щоб надіслати запит, потрібно стабільний доступ в Інтернет, який дозволить оформити онлайн-анкету без збоїв.

  Всім своїм діючим і потенційним клієнта ПАТ «Ощадбанк» настійно рекомендує використовувати сервіс подачі через особистий кабінет користувача. Якщо громадянин ніколи не мав вкладів, рахунків, кредитних і дебетових карток, оформлених в Ощадному банку, найкраще відвідати найближче відділення та узгодити порядок Екшн зі службовцями банку.

  Однак у переважній більшості випадків співпрацю з банком вже оформлено по якій-небудь з банківських послуг, і ніяких проблем з отриманням доступу до відправлення онлайн-заявки не буде.

  Якщо дотримуватися наступної послідовності, відправлення запиту відбудеться в лічені хвилини:

 • На офіційному ресурсі клієнт вибирає потрібну програму і переходить по посиланню «Оформити онлайн».
 • Дотримуючись вказівок, необхідно вибрати пункт, є заявник власником особистого кабінету в платіжній системі «Сбербанк Онлайн».
 • Відсутність реєстрації вимагатиме введення контактного номера телефону, за яким фахівець банку зможе зв’язатися з потенційним клієнтом або передати інформацію про отримання доступу до кабінету.
 • Перейшовши в розділ оформлення попередньої заявки, вносять всі необхідні відомості про себе, необхідній сумі і вибраному кредиті. Анкета, яку заповнює кожен заявник, який представляє собою стандартний бланк до загальними відомостями про позичальника.
 • Перед відправкою заяви потрібно буде прикріпити файл із заповненою анкетою. Використання на момент звернення будь-якої з послуг банку дозволить розраховувати на спрощений порядок розгляду і пільгові умови, про що система обов’язково повідомляє заявника.
 • Після направлення в банк запиту потрібно набратися терпіння – попередній відповідь може прийти через пару годин, однак іноді перевірка відомостей та готовності банку позичити потрібну суму може зайняти кілька днів.

  Після того, як банк зручним способом повідомити клієнта про можливість оформлення позики, клієнт з пакетом необхідних документів підходить в найбільш зручно розташоване відділення і завершує процес оформлення кредиту, надавши оригінали паперів. Оповіщення про схвалення може бути відправлено на електронну пошту, вказану заявником в анкеті або усно по телефону.

  Особливості подачі через «Ощадбанк Онлайн»

  Наполегливе прагнення банку до взаємодії через особистий кабінет користувача системи «Сбербанк Онлайн» обумовлено бажанням створити максимально комфортні для обох сторін умови розгляду заявки на кредит. Не варто лякатися труднощів процедури – вона абсолютно зрозуміла, а позика оформляється у максимально комфортних умовах.

  Якщо користувач ще не зареєстрований і відчуває складнощі з першою реєстрацією, перед тим, як подати на кредит в «Сбербанк Онлайн», можна звернутися за оперативною допомогою до будь-якого банківського співробітника, який дасть вичерпну консультацію та допоможе отримати доступ до зручного інтернет-сервісу.

  Наступне опис докладно розповість про кожному кроці користувача при отриманні кредиту через Сбербанк-онлайн-заявку з особистого кабінету:

 • Виконують вхід в систему через офіційний портал банку. Потрібно запровадити постійний логін, пароль, а далі підтвердити ідентифікацію додатковим одноразовим паролем (квитанції з банкомата або СМС-повідомлення при підключеному «Мобільного банку»).
 • Вибір виду позики, оптимально відповідного потреби клієнта, в розділі «Кредити». Тут же можна ще раз зробити розрахунок через калькулятор оптимальної суми і платежів у рахунок майбутнього погашення.
 • Перейшовши в підрозділ «Оформити кредит», приступають до заповнення порожніх полів анкети позичальника. Потрібно підготувати повну інформацію: відомості про особу клієнта, членів його сім’ї, реєстрації, роботодавці, трудовий дохід, майновий стан, фінансові зобов’язання і т. д. Також заповнюється розділ з безпосередньою інформацією про суті запиту: сума позички і строк погашення.
 • На прив’язаний до інтернет-банку номер телефону наЕкшн де СМС-повідомлення з підтвердними паролем, далі зЕкшн снюють відправку запиту.
 • Після того, як запит буде розглянутий, фахівець банку повідомить відповідь зручним для клієнта способом і призначить дату і час візиту для остаточного оформлення документів та видачі грошових коштів. Слід бути готовим до додаткових питань з банку, які допоможуть позбутися сумнівів на користь заявника.

  Достовірність відомостей в анкеті

  Особливу увагу слід приділити даними, які будуть передані до попередньої онлайн-заявки на кредит в Ощадбанку. Найменше відхилення від Екшн сного стану справ зіграє не на користь заявника. Не слід вказувати неіснуючий розмір заробітної плати, який неможливо підтвердити документально. Спотворення інформації про трудові доходи не дозволить оформити кредит в Ощадбанку і стане причиною відмови. Надалі всі випадки відмови у позику відображаються в записах кредитної історії і будуть зберігатися в базі БКІ протягом багатьох років.

  Заповнюючи розділ ” відомості про заробіток і роботодавця, потрібно вказувати лише ту інформацію, яка може бути підтверджена довідкою 2-НДФЛ і записом в трудовій книжці. Не варто очікувати, що онлайн-заповнення дозволить взяти кредит в Ощадбанку шляхом обману співробітників – всі отримані дані попередньо перевіряються, а далі при підписанні позикового договору потрібно надати оригінали документів.

  Видача кредиту без візиту в банк

  Програма лояльності дозволяє Ощадбанку надавати особливі умови для оформлення позик клієнтам, які отримують заробітну плату на картку, емітовану даними кредитною установою.

  Зарплатний клієнт може отримати кредит за паспортом за спрощеною системою, адже банку не потрібні додаткові гарантії щодо підтвердження платоспроможності та відповідальності клієнта – надходять щомісяця суми стануть найкращим підтвердженням інформації з анкети заявника.

  В рамках індивідуальної пропозиції спрощена процедура для осіб, які отримують зарплатню на карту банку, дозволяє не тільки відправити попередню онлайн-заявку на кредит в Ощадбанку, але й відкрити кредитну лінію, обходячись без додаткового відвідування офісу. Однак даний варіант надається тільки на розсуд самого кредитора і не поширюється на заявки на кредит готівкою.

  Якщо клієнт зарплатного проекту відповідає всім вимогам банку, а також повідомив підтверджену достовірну інформацію, фахівець банку може запропонувати видати кредит заочно.

  Щоб отримати кредит в Ощадбанку, онлайн-заявка подається зарплатних клієнтом за наступною схемою:

 • Подати заявку через особистий кабінет «Сбербанк Онлайн».
 • Отримати схвалення.
 • Дочекатися перерахування коштів на рахунок дебетової карти у погодженому раніше ліміт.
 • Підтвердити отримання коштів.
 • Кредитор може видавати позичку дистанційно лише тим зарплатним клієнтам, чия тривалість робочого стажу перевищила три місяці, а загальний стаж – понад півроку. Аналогічно оформити онлайн-запит в рамках індивідуального розгляду можуть також особи, які одержують пенсію на картку банку.

  Переваг, які отримує клієнт, який має намір оформити онлайн-заявку, безліч, проте слід бути уважним при передачі особистих даних у заявці та надавати тільки достовірну інформацію. Знання основ роботи з інтернет-порталом Ощадного банку допоможе заощадити час і зусилля клієнта, а також розраховувати на особливі пільгові пропозиції.