Як подати заявку на кредит і не отримати відмову?

653

Товари і послуги можна замовити онлайн. А що робити, коли терміново потрібні гроші? Можна пройтися по офісах банків, уточнюючи умови і вимоги, гаяти час у чергах. Є спосіб простіше — подати онлайн-заявку.

Але не так все просто…

Якщо вирішено отримати кредит готівкою дистанційно, то можна оформити заявку на сайті кредитора або подати запит зі спеціального ресурсу з пропозиціями різних кредитних організацій. Позитивний момент другого варіанту — можливість порівняння параметрів декількох організацій. Недолік — відомості бувають неактуальними або не відображають нюанси пропозиції. Можна отримати відмову, якщо невірно вказати в анкеті заявника:

 • Номер телефону (чи він виявиться нечинним, коли представник організації-кредитора буде телефонувати для отримання додаткової інформації).
 • ІПН (якщо він вказаний неправильно, а інші відомості коректні, то можна буде ще раз відправити запит, при правильно введеному ІПН можливість змінити інші поля анкети відсутній).
 • Тип зайнятості (особам в декретній відпустці або тимчасово не працюючим часто відмовляють).
 • Суму позики (щомісячний платіж не повинен бути більше половини сукупного доходу враховуються доходи і витрати сім’ї).
 • Помилкове місце реєстрації, роботи або невірні дані документів.
 • Небезпечні відмови?

  Банки змінюють кредитну політику. Отриманий раз відмова не означає його винесення в майбутньому. Відправляти повторну заявку потрібно після закінчення періоду дії вердикту за запитом (він доходить до 60 днів).

  Якщо кредит готівкою потрібен терміново, то варто спробувати вибрати іншу його різновид (кредитки). Часті відмови чреваті попаданням заявника у чорний список. Людина наполегливо шукає гроші? Так наполегливо їх поверне?

  Які документи потрібні?

  Для МФО найчастіше вистачає громадянського паспорта. Банки вимагають другий документ. Це може бути ІПН, закордонний паспорт, посвідчення водія або пенсіонера.

  Наявність допоміжних документів впливає на рішення кредитора. Не доведеться надавати довідку за формою 2-ПДФО. Досить заповнити її за формою банку.

  Навіщо вдаватися до допомоги зі сторони?

  При відсутності часу або бажання шукати вигідні варіанти варто звернутися до перевіреного брокеру «Кредитна Лабораторія». Це посередник між кредитором і заявником, що допомагає отримати позикові кошти готівкою. Завдяки такій допомозі кредитодавці охочіше співпрацюють з претендентами, можна не тільки отримати готівковий позику, але і вибирати установи і пропозиції. Робота професійних брокерів заснована на зборі даних. Спеціаліст відповідальний за вибір кредитної програми для клієнта, за що отримує винагороду:

  • чим більше потрібна сума в кредит, тим вагоміший допомогу: чи вдасться заощадити на переплаті, скоротити час на оформлення угоди;
  • самостійний збір документації для оформлення позики хлопотен, паперів може виявитися замало для фінустанови. Брокер гарантує, що кредитор не висуне додаткових вимог;
  • розрахунки з погашення заборгованості непрості для обивателя. Іноді самі фінустанови некомпетентні в умовах оплати, нарахування відсотків і терміни. Брокер внесе ясність;
  • привілеї даються і кредитоотримувачу: бонусами у вигляді знижок;
  • важливий момент: відкривається можливість провести рефінансування/перекредитування. Досвідчений фахівець проінформує здобувача, доб’ється зменшення ставки, перерахунку кредитної суми.

  Люди бояться витрачати зайвий раз. Втрат від самостійних зусиль виходить в результаті більше. В небажанні розщедрюватися на чиюсь допомогу видно логіка: людині потрібна фінансова підмога готівкою, так як він обмежений у грошах. Іноді витрати на брокерські послуги непідйомні, але все ж варто спробувати отримати допомогу в отриманні кредиту в Москві і оцінити послуги посередництва.