Як поміняти номер мобільного телефону в Ощадбанк Онлайн?

7344

Щоб отримати повний доступ до можливостям інтернет-банкінгу, необхідно виконати прив’язку на карті Ощадбанку до певного номером стільникового, дозволяючи проводити безпечну ідентифікацію людини. Якщо сім-карта втрачається, в будь-яких інших випадках, коли є загроза того, що сторонні особи могли скористатися мобільним пристроєм, слід з’ясувати, як змінити номер телефону в Ощадбанк Онлайн. На розсуд держателя картки існує кілька способів зручної зміни прив’язаною сімки.

Швидка заміна прив’язаного телефону в Ощадбанку дозволить безперебійно користуватися всіма ресурсами онлайн-оплат і перерахувань, адже кожна видаткова або прибуткова операція потребує підтвердження за допомогою пароля, що приходить в СМС-повідомленні.

Особливості прив’язки і видалення телефону

Правильне використання мобільного при зЕкшн сненні фінансових операцій по карті дозволить зЕкшн снювати платежі, перекази з високим рівнем безпеки. З можливих заходів, що гарантують безпеку в Ощадбанк Онлайн, змінити номер телефону є необхідністю, якщо телефон міг потрапити в руки шахраїв.

З допомогою мобільного банку, прив’язаного до певного особовому рахунку, фінансова установа дає можливість:

 • одержувати в СМС-повідомленнях відомості про залишок;
 • підтверджувати важливі фінансові операції з паролем СМС;
 • інформувати про виконаному в Особистий кабінет вході в системі Сбербанк Онлайн;
 • повідомляти про всі операції з карткою;
 • зЕкшн снювати перекази з використанням мобільного пристрою.

Якщо власник має намір використовувати максимум зручностей від банківського пластику, вже при емісії необхідно прив’язувати їх до конкретної сім-карті. А в разі, якщо сторонні особи заволоділи пристроєм з доступом до мобільного банку, важливо негайно замінити телефон, прив’язаний до інтернет-додатком фінансової установи, а також провести блокування.

Такі підстави можуть служити приводом вжити негайні заходи безпеки та скасувати прив’язку до картки:

 • Втрата або крадіжка телефону. У даному випадку доступ до телефону з боку чужих людей може відкрити доступ до особистого аккаунту інтернет-банкінгу, тому діючі прив’язки повинні бути видалені.
 • Псування або втрата сімки з неможливістю відновлення вимагає зміни прив’язки мобільного, так як в противному випадку неможливі послуги мобільного банку та в додатку Сбербанк Онлайн.
 • При бажанні змінити сім-карту з особистих причин.
 • Прив’язка до телефону не дозволяє отримати СМС з паролем для ідентифікації і верифікації.
 • Способи зміни номера

  Існує кілька варіантів Екшн , як змінити номер телефону протягом короткого проміжку часу:

 • Гаряча лінія фінансової установи. Зателефонувавши за номером контактного центру, можна швидко провести зміну або скасувати прив’язку до чинного стільниковому, слідуючи інструкціям спеціаліста call-центру. Єдине обмеження, якщо мобільний втрачений або вкрадений, – оперативно зв’язатися з емітентом картки не вийде, в інших випадках, проблема вирішується протягом години.
 • Пристрій самообслуговування. В будь-якому найближчому терміналі, використовуючи меню на екрані, зробити зміну прив’язки не складе труднощів, а при необхідності, можна повністю відключити послугу мобільного банку.
 • Відвідування відділення фінансової установи. При бажанні клієнт може з’явитися в офіс і зробити необхідні операції через операціоніста. Даний спосіб зміни стільникового, прив’язаного до картці, обов’язково потрібно за умови, якщо на картковому рахунку зберігається значна сума. Інші способи зміни прив’язки в цілях безпеки банк обмежив.
 • Вибір шляху скасування прив’язки та переоформлення мобільного банку на новий номер залежить від бажання клієнта, а також особливих обставин, які стали причиною внесення змін у налаштуваннях, що дозволяють користуватися онлайн-додатком кредитної структури.

  Контактний центр або банкомат

  Найшвидший варіант зміни прив’язки – виклик за єдиним номером підтримки кредитної організації. Однак зЕкшн снювати дзвінок необхідно тільки з прив’язаного стільникового, що дозволяє ідентифікувати власника пластику. Спосіб є самим зручним, якщо держатель картки змінює сімку виключно з власної волі, а також володіє основний і конфіденційною інформацією.

  Щоб змінити номер мобільного банку, держатель пластику робить наступні дії:

 • Підготувати паспортні дані та реквізити пластику.
 • Набрати федеральний номер служби 8(800)5555550 або короткий номер 900.
 • Дочекатися відповіді спеціаліста call-центру і повідомити про свої наміри змінити мобільний, підключений до конкретного банківського пластику.
 • Далі потрібно повідомити відомості про себе з метою ідентифікації особи, що звернулася.
 • В цілях підвищення безпеки співробітник фінансової структури може попросити назвати контрольну інформацію, що встановлюється при випуску кредитки.
 • Після успішного перекладу мобільного банку на інший телефон приходить СМС-повідомлення на нову сімку. З моменту отримання смс функції мобільного банку далі виконуються вже з нового стільникового.
 • Не менш просто виглядає алгоритм Екшн через банкомат. Головне, знайти поблизу пристрій самообслуговування і вставити пластик в картоприймач.

  Наступна схема Екшн дозволить змінити налаштування самостійно:

 • Після ідентифікації держателя пластику за допомогою ПІН-коду переходять у розділ мобільного банку.
 • Наступним кроком відключають діючу послугу, що тягне скасування прив’язки колишнього телефону банківській картці.
 • Далі вносять відомості про нову сім-карті в розділі підключення мобільного банку.
 • Існує альтернативний варіант, при якому після верифікації паролем в банкоматі переходять на вкладку з особистими даними. Вибравши потрібного оператора стільникового зв’язку, натискають на підрозділ зміни стільникового. Важливо враховувати, що зміна стільникового може відбутися не відразу, а лише через 1-3 дні, протягом яких кредитна установа виконує перевірку безпеки і достовірність розпорядження.

  Тільки при дотриманні трьох умов можлива зміна налаштувань через пристрій самообслуговування:

 • Наявність карти.
 • Наявність телефону (він не повинен бути вкрадений або загублений).
 • Готовність почекати деякий час, необхідний для перевірки.
 • В Сбербанк Онлайн

  Багато користувачів зручною платіжної системи інтернет-банку можуть швидко вирішити проблему з закриттям доступу до засобів по карті. Однак способи, як поміняти номер телефону через Ощадбанк Онлайн, не існує. В якості одного із заходів безпеки і забезпечення гарантованого захисту інформації на картці служить обмеження можливості замінити прив’язаний телефон на новий, використовуючи онлайн-джерела.

  Дана міра покликана убезпечити на випадок, коли сумнівів у тому, що стільниковий знаходиться в руках сторонніх осіб майже не залишилося. Так як існує висока ймовірність того, що зловмисники спробують налагодити доступ до безготівкових розрахунків та видачі готівки.

  Просто так зайти в Особистий кабінет і змінити прив’язку буде неможливо, так як фінансова установа не наділило тримача телефону або будь-яку іншу особу правом вносити зміни в налаштування роботи мобільного банку.

  Найбільш безпечними варіантами, коли відновити колишню сімку не представляється можливим, є відвідування відділення фінансової організації та операції через банкомат / термінал / інше пристрій самообслуговування. Про те, що коригування була зЕкшн снена, повідомить перше повідомлення на новий стільниковий.

  Подача заяви в офісі

  Якщо клієнт має значні засоби на карті і побоюється несанкціонованого зняття коштів через мобільний пристрій, рекомендується відвідати найближчий офіс фінансової установи та провести зміну номера телефону за допомогою банківського службовця.

  Схема Екшн для переходу на новий номер телефону на карті Ощадбанк представлена наступними кроками:

 • З’явитися у відділення банку з паспортом та пластиковою карткою.
 • Пояснити, які причини послужили приводом для зміни номера, до якого прив’язані Сбербанк Онлайн і сама картка.
 • Заповнити заяву встановленого зразка з обов’язковим включенням усіх кредитних, дебетових карток і рахунків, тобто всіх джерел, де зберігаються заощадження громадянина. Як правило, на даному етапі ніяких проблем бути не повинно – в разі труднощів при оформленні співробітник Ощадбанку проінструктує, як потрібно заповнити документ перед подачею.
 • Після зняття прив’язки слід негайно активувати мобільний банк на нову sim-карту, зазначену в заяві.
 • Внесення змін в налаштування Мобільного банку займає від декількох годин до 1-2 днів. Про підключення та готовності до використання Ощадбанку Онлайн повідомить прийшло на новий телефон СМС-повідомлення. Якщо причина змін пов’язана з крадіжкою стільникового, протягом періоду очікування рекомендується заблокувати попередню сімку, виключаючи будь-яку можливість з боку зловмисників скористатися чужими коштами.

  Заходи безпеки при заміні

  Незважаючи на те, що Ощадбанк постійно вдосконалює систему захисту платежів і регулярно сповіщає про необхідність бути уважним при зЕкшн сненні транзакцій за допомогою інтернет-банкінгу, дії шахраїв змінюються і ускладнюються, з’являються нові схеми обману громадян в інтернеті.

  Ощадбанк попереджає про необхідність перевіряти реквізити кожного зЕкшн сненого платежу і ні в якому разі не повідомляти паролі, які прийшли на телефон для підтвердження входу в Особистий кабінет, стороннім особам.

  Наступні рекомендації забезпечать безпеку при заміні номери, прив’язаного до онлайн-додатком, зводячи до мінімуму ризик несанкціонованого доступу до особистих фінансів на карті і рахунках клієнта:

 • Слід виключити можливість передачі прив’язаного до Сбербанк Онлайн мобільного в руки сторонніх. Не варто тримати його у відкритому доступі або залишати без нагляду.
 • Не можна завантажувати сумнівні програми з мережі, якщо немає впевненості в наЕкшн ності джерела, а краще зовсім відмовитися від неперевірених скачувань через інтернет.
 • Встановлення, застосування, регулярне оновлення ефективних антивірусних програм знизять ризик шахрайства.
 • Якщо стільниковий все ж вкрадений, необхідно негайно зЕкшн снити блокування картки, скориставшись найбільш швидким доступним на даний момент способом.
 • Робота з додатком Сбербанк Онлайн відрізняється особливим зручністю і широкими можливостями управління власними коштами. Однак не варто забувати про заходи безпеки при роботі з стільниковим пристроєм, прив’язаним до Особистого кабінету, так як всі транзакції виконуються через підтвердження паролями з СМС-повідомлень. При необхідності можна легко змінити прив’язку на іншу сім-картку, оперативно зв’язавшись з банком.