Як працює Яндекс Директ

7-28-2019

Как работает Яндекс Директ
Чи потрібен вам Яндекс Директ.

Так, якщо ви хочете залучити цільову аудиторію з пошуку і з тематичних сайтів. Так, якщо ви хочете платити тільки за тих, хто клікнув по оголошенню і перейшов на сайт. Так, якщо ви хочете точно контролювати ефективність реклами.
Рекламні інструменти Яндекс вирішують широке коло бізнес – завдань. Наші фахівці запропонують вам той сценарій, який буде корисний для досягнення вашої мети.
Наші фахівці обов’язково проходять сертифікацію в системах Яндекс.
В першу чергу ми ставимо зрозумілі і вимірні цілі. Для кожного клієнта вони свої: ми враховуємо етап розвитку проекту, схему бізнес – процесів, конкуренцію і інші чинники. Тільки після аналізу вашого бізнесу ми розробляємо стратегію і підбираємо інструменти. Вони можуть змінюватися по ходу роботи, так як сучасний ринок динамічний і не стоїть на місці. Ми переконані, що відмінний результат від контекстної реклами Яндекс Директ — це шлях, для успішного подолання якого потрібно закласти міцний фундамент.

При створенні облікового запису і подальшої роботи з ним ми вдало поєднуємо можливості автоматизації, ручну працю і здоровий глузд. Плануємо рекламну кампанію перед початком роботи з урахуванням особливостей кожного клієнта, його цілей і реального становища на ринку. Ми робимо висновки і оптимізуємо рекламні кампанії на основі реальних даних, тому не починаємо роботу без налаштованих систем аналітики Google Analytics і Яндекс.

При запуску рекламної кампанії ми думаємо про майбутнє, тому відразу починаємо складати списки ретаргетинга, щоб в подальшому використовувати їх в роботі. Ефективний і раціональний витрата бюджету — наш профіль. Ми цінуємо гроші і час клієнта, намагаємося не витрачати їх даремно. Тому ми не працює за відсоток від бюджету і у нас немає жорсткої щомісячної оплати. Рахунок виставляємо, виходячи з обсягу робіт по вашому проекту в кожен звітний період. У підсумку клієнт зміг вийти на нові ринки.
Наше завдання, як агентства https://seomodern.ru/marketing-yandex-direct/ , повністю закрити всі питання по налаштуванню Яндекс Директ, щоб клієнт міг зосередитися на своєму продукті. Саме робота в зв’язці дає максимально позитивний результат на довгій дистанції. Ми дуже задоволені як просуванням окремих наших брендів, так і просуванням магазину в цілому.