Як правильно користуватися кредитною карткою Тінькофф банку?

528

Кількість кредиток, випущених банком Тінькофф, обчислюється мільйонами. Даний факт говорить про популярності продукту і його затребуваності серед населення. Пропонуючи вигідні умови, низьку ставку, пільговий безпроцентний період, банк повідомляє правила, як користуватися кредитною карткою Тінькофф, щоб не сплатити процентну переплату і навіть отримувати певний прибуток.

Досить лише уважно вивчити умови платежів, поповнення, їх суми і терміни, щоб грамотно організувати роботу з кредитною пластиком. Витрачання коштів по карті і погашення боргу абсолютно прозоро. Налагодити контроль за витратою банківських коштів та їх своєчасним поповненням можна за допомогою мобільного додатку, інтернет-банку, смс-повідомлень, електронної пошти.

Як активувати карту

Щоб уникнути ризику несанкціонованого зняття і витрати коштів з картки сторонніми, ТКС доставляє продукт в неактивному вигляді. Після отримання договору на підписання і самого пластику, напередодні першої транзакції, позичальникові належить пройти активацію.

Розблокування продукту відбувається наступним чином:

 • Проставлення підпису на картці у спеціально відведеному місці.
 • Дзвінок на гарячу лінію з підтвердженням особистої інформації запитом активації.
 • Пройти процедуру активації також можна на офіційному сайті банку.
 • Кур’єр, який передав пакет документів з кредитним пластиком, робить фото позичальника з карткою в руках. Далі дані надходять на обробку Тінькофф банку, де і відбувається автоматичне розблокування.

  Якщо клієнт не планує використовувати їх відразу, слід заздалегідь повідомити про це співробітника фінансової установи при узгодженні умов отримання. В такому випадку, банківський службовець відключить автоматичну активацію, що дозволить заощадити на періоді обслуговування картки. Онлайн-активація зручна тим, що дозволяє в будь-який час за запитом клієнта, оперативно розблокувати рахунок.

  Як користуватися пільговим періодом

  Одним з безперечних переваг кредитки є її безвідсотковий період. Практично будь-пластик з позиковим лімітом передбачає можливість використання позикових грошей протягом короткого періоду часу без будь-якої плати за відсотками. Щоб використовувати пільговий період по максимуму, рекомендується виконувати тільки безготівкові операції по карті – оплата товару, послуг у торгових мережах, терміналах, платіжних системах онлайн. Особливістю кредитки ТКС є можливість переказу коштів на електронні гаманці систем Яндекс.Гроші, Ківі, Вебмані. Подібний переклад збереже грейс-період, дозволивши надалі вільно вивести кошти на будь-дебетовий пластик.

  Так як багато нарікань з боку клієнтів пов’язані з нерозумінням роботи грейс-періоду, перед початком розрахунків, рекомендується ретельно вивчити, як правильно користуватися кредитною карткою Тінькофф, і в які терміни витрачати і повертати кошти.

  Пропозиції по картках ТКС включають 55-денний безпроцентний період, який відводиться на оплату і заповнення балансу. Важливо розуміти, що витрачати кошти банківські без відсотків можна не весь цей термін, а лише протягом першої його половини (перші 30 днів). Наступні 25 днів дають на те, щоб організувати поповнення балансу та анулювання боргу перед банком. Якщо до моменту закінчення пільгового періоду гроші не наЕкшн дуть на кредитний рахунок, або буде внесена неповна сума, включається система нарахування відсотків за весь минулий період.

  Щоб прояснити алгоритм роботи з грейс-періодом, слід дотримуватися наступних рекомендацій:

 • Зробивши першу покупку в 1-й день, клієнт протягом наступного місяця користується карткою, витрачаючи баланс.
 • Щомісяця банк надсилає виписку (на електронну пошту або в особистий кабінет), у яке фіксується витрачена за попередній період сума.
 • Протягом наступних 25 днів необхідно організувати поповнення балансу кредитного рахунку на суму понесених протягом першого місяця витрат по карті.
 • Важливо пам’ятати, що на міжбанківський переказ йде якийсь час, тому, якщо зарахування відбувається з рахунку в іншому банку, рекомендується робити це заздалегідь, за 2-3 дні до закінчення 25-денного платіжного терміну.
 • Якщо клієнт скористався переведенням, безвідсотковий період анулюється, а позичальникові доведеться сплатити нарахований відсоток.
 • Таким чином, при намірі розплачуватися кредиткою ТКС, не сплачуючи відсотки, необхідно використовувати її виключно безготівковим способом, витрачаючи тільки суму, яку клієнт зможе компенсувати в повному обсязі до моменту закінчення 55 днів. При найменших труднощах з розрахунком сум і строком, рекомендується звертатися в особистий кабінет, де зберігається повна інформація про кредитному рахунку, всіх операціях, терміни платежу, суми заборгованості або мінімального платежу.

  Процентна ставка по карті

  Якщо все ж кредитка була розтрачена, а баланс так і не був заповнений протягом 55 днів з моменту видаткової транзакції, позичальникові належить сплачувати відсотки за користування банківськими грошима.

  У Тінькофф банку процентна ставка відрізняється особливою вигодою – 15,0% річних за універсальною картці Платинум. Крім цього, існує не один десяток кредиток, розрахованих під конкретні потреби людини:

  • в подорожах (7S, All Airlines, карта для мандрівників і т. д.) з нарахуванням підвищених бонусів і ставкою від 23,9 відсотків (при отриманні готівки сума виростає вище 30% річних);
  • для шопінгу (конкретні торговельні центри, мережі, центри розваг, інтернет-каталоги і т. д.) зі ставкою від 29,9% та знижками партнерів банку (Планета, Аура, Малина, Літо тощо);
  • для ігор (ALLGames) під 23,9%;
  • меломанам (знижки на концертні квитки, музичний товар, а також все, пов’язане з «Наше Радіо» та фестивалем Навала.

  Існують оптимальні варіанти для оплати інтернет-замовлень з Китаю (АлиЭкспресс, E-Bay), де пропонують вигідні варіанти кредитування покупок з привілеями покупцям товарів.

  Необхідно пам’ятати, щоб будь зняття готівки веде до вимогу платити відсотки за витрачену суму за весь попередній 55-денний період. Щоб уникнути переплат, рекомендується використовувати для отримання готівки інші варіанти, крім видачу грошей через банкомати.

  Порядок зняття та поповнення карти

  Поява кредитних карток спочатку передбачало її використання для безготівкових операцій, тобто рятувало від необхідності мати завжди готівку в гаманці. З цієї причини, максимально вигідні відсотки та умови – при використанні кредитки в касових терміналах, інтернет-магазинах, онлайн-платежі за послуги організацій і куплений в інтернет товар.

  Як багато інші пластикові інструменти, картка Тінькофф передбачає стягування певного відсотка за переведення в готівку позикових коштів: 2,9% і 290 рублів. В результаті, зняття невеликих сум стає вкрай невигідним для клієнта, не кажучи вже про втрату права на безвідсоткове витрачання протягом грейс-періоду.

  Є різні способи уникнути або знизити відсоток за переведення в готівку коштів, однак, згідно стандартним правилам ТКС зняття готівки в банкоматах ведуть до багаторазового зростання переплати.

  До подорожчання підсумкової вартості позики ведуть та штрафні санкції, призначувані при несвоєчасному погашенні. Слід уважно відстежувати до виплати і контролювати зарахування потрібної суми до призначеної дати платежу. Слід врахувати, що кредитка відрізняється від споживчого позики тим, що конкретного дня для внесення платежу не встановлено. Коли банк повідомляє про необхідність внести суму до зазначеної дати, це означає необхідність сплати не менше тих коштів, які розрахував банк в якості мінімального платежу.

  Так як максимальний внесок по карті і можливість повторного використання коштів з карткового рахунку не обмежені, рекомендується погашати заборгованість, як можна більшою сумою, щоб мінімізувати втрати на відсотках за обслуговування боргу.

  Повернути гроші банку, не має філій, досить легко, завдяки найширшої сітці партнерів, охоче приймають платежі для поповнення балансу карток ТКС. За своїм розсудом, клієнт вносить гроші:

  • готівкою через банкомати банків-партнерів, платіжні термінали, точки продажу Мегафон, Зв’язковий, Евросеть та багатьох інших компаній;
  • поштовим переказом, грошових перекладом експрес;
  • безготівковим методом з рахунку електронного гаманця, рахунки в іншому банку, дебетового пластику ТКС або будь-якої іншої фінансової установи.

  Додаткові послуги

  Клієнти можуть користуватися кредитною карткою Тінькофф банку з максимальним комфортом, оскільки банк забезпечив свій продукт широким спектром опцій і всіх існуючих на поточний момент функцій. Розпоряджатися картковими засобами можна через термінали, банкомати, онлайн, через особистий доступ до інтернет-банкінгу. Всі операції прозорі, завдяки підключенню смс-повідомлень, а також вільного доступу до онлайн-додатком.

  При випуску кредитки слід звернути на можливість підключення додаткової послуги страхування. Нею користуватися необов’язково, оскільки послуга є добровільною, у розмірі 0,89% від величини боргу. При відсутності потреби в страхуванні опцію можна відхилити, повідомивши про своє рішення на самому початку оформлення пластику.