Як продати кошенят

6-19-2019

Как продать котят

Бувають такі ситуації, коли Вам або за власним бажанням, або за волею випадку довелося зайнятися продажем кошенят. Вам варто бути готовим до того, що кошенят в перший же тиждень після народження не розкуплять вмить, по – перше, вони ще потребують мами – кішки, по – друге, як правило, відгуки за оголошенням будуть не відразу. Необхідно планувати витрати на утримання кошенят. Також хочемо вам порекомендувати дошку оголошень Харкова

До двох місяців Вам краще не продавати кошенят, а доглянути за ними. Їм необхідно зробити щеплення, стежити за станом їх здоров’я, а також виховувати. Після виконання кошенятам двох місяців, Ви зможете сміливо продавати. Якщо Ви плануєте виставляти на продаж породистих кошенят, Ви повинні будете подбати про всі документи. Але самою головною трудністю при продажу кошенят і кішок є пошук хорошого господаря. Всі заводчики хочуть, щоб їхні вихованці були в надійних руках, щоб про них дбали і любили.

Якщо Ви хочете продати кошенят, не поспішайте швидше віддати його в руки нового господаря, варто придивитися до людини, дізнатися про його можливості і наміри. Не забудьте взяти номери телефонів нового власника для того, щоб іноді дзвонити і дізнаватися, як же поживає кошеня у нових господарів. Щоб виставити кошенят на продаж, необхідно подумати про ціну кошеня. Ціни породистого кошеняти встановлюються залежно від породи і класу.

Але якщо ж кошеня безпородний, однак, дуже розумний, красивий та лагідний, то встановлювати на нього високу ціну немає сенсу. Вам варто врахувати, що чим кошенята старше, тим складніше їх продавати. При продажу господар повинен укласти договір купівлі – продажу з покупцем. У цьому договорі, як правило, вказуються основні умови передачі кошеня, наприклад, господар підтверджує, що кошеня здоровий і йому зроблені всі необхідні щеплення та інші. Якщо Ви склали договір такого типу, то ваш кошеня повинен обов’язково відповідати всім вимогам, прописаним в ньому.

Інакше покупець, виявивши якісь невідповідності, на законних підставах може повернути його назад. Ні в якому разі не варто гнатися за грошима при продажу породистих кошенят. Головне піклуватися про кошеня, а ніяк не про гроші, уважно придивляйтеся до майбутнього господаря. Люди, які прийшли з серйозними намірами придбати кошеня, зазвичай представляє ціну, яку Ви попросите за нього. Якщо ви захотіли продати дорослу кішку, то це буде складніше зробити. Однак при покупці дорослої кішки є свої плюси, наприклад, майбутньому господареві не потрібно буде піклуватися про щеплення, кішка вже привчена до туалету і порядку. Найголовніше пояснити це все покупцеві.