Як продати квартиру

4-13-2019

Как продать квартиру
Один мій знайомий, Юрій часто їздить в екзотичні подорожі. Якось після повернення з Балі він розповідав багато цікавого про місцевих жителів.
Також хочемо вам порекомендувати продажа квартир Днепр
Мені запам’яталося, як він найняв кількох чоловіків виконати роботу по ремонту будинку, в якому Юрій жив кілька місяців.
Юрій не міг зрозуміти, про який веселощі йде мова, поки, нарешті, йому не пояснили, що після закінчення будь-якої справи належить влаштовувати свято.
І обговорення деталей майбутнього торжества – чи не головне в переговорах про ремонт будинку.
Дійсно, мотив у будь-якій справі неймовірно важливий.
Це стосується і виконання бажань.
Я хочу вас надихнути історією з життя, коли створюється конкретне бажання і швидко реалізується, завдяки правильній техніці. Це був час активної перевірки на ділі моєї техніки виконання мрії. Рішення квартирного питання ще раз довело її ефективність. Я не стала звертатися до ріелтерам. Замість цього не поспішаючи обмірковувала деталі угоди, які б нас ідеально влаштовували. Я називаю це «мріяти з кінця». Тобто чітко розуміти, якого результату треба досягти. Ці гроші планували «пустити» на ремонт дачі. Враховуючи ціни ринку і вартість послуг агентів, це було фантастичне бажання. Але я регулярно спокійно «обходила» у мріях всі закутки нової квартири, поки не з’явилося дивне відчуття володіння. Я настільки звикла з інтер’єром «своєї» квартири, що це стало схоже на спогад. Як ніби я її вже бачила. На своєму журнальному столику я на пару хвилин уявляла, як виглядає гірка грошей в кілька мільйонів рублів. Які купюри в кожній пачці, скільки цих пачок… Як приємно шарудять купюри в руках. Ще навіть в проекті не маючи покупця двійки, я ходила іноді з агентом на перегляди нерухомості в своєму місті. Все це виглядало так, немов я пливла за течією, ясно уявляючи собі мету.
Все змінилося протягом одного тижня.
Такого стрімкого розвитку подій я навіть не очікувала. Хотіли б придбати квартиру в найближчому Підмосков’ї. Вони теж мріяли не поспішаючи, витягуючи потихеньку гроші на квартиру з бізнесу і чекаючи оказії. Так я сама натрапила – таки на покупців. Але де ж моя квартира. Я проглянула з десяток «однушек» і «двійок» і жодного разу не впізнала «свою». Погодьтеся, для обивателів це схоже на диво. Зовсім скоро і у вашому житті почнеться нескінченна низка збігів, везінь, чудес. Особливо швидко це стає помітним у повсякденному житті. Вигідні покупки, зустрічі з потрібними людьми, вільні місця для паркування та інші дрібниці стануть першими весточками початку якісно нового життя для вас. Слідом за цим почнуть підтягуватися і доленосні події: серйозне поліпшення здоров’я та зовнішності, любов, краще якої ви не знали, матеріальні блага, колосальні зміни в кар’єрі.