Як рефінансувати кредит фізичній особі у Райффайзенбанку?

517

Будь-який вид кредитування передбачає подальше регулярне погашення боргу із нарахованими відсотками, однак погіршення фінансового становища призводить до неможливості обслуговувати свій борг, утворюючи прострочення і збільшуючи борг перед банком. Рефінансування кредиту у Райффайзенбанку для фізичних осіб дозволило громадянам, які потрапили в скрутне становище, знизити тягар платежів і стабілізувати виплати кредитору, завдяки більш низької процентної ставки і збільшення терміну погашення.

Опис програми рефінансування у Райффайзенбанку

Пропозиція Райффайзенбанку з рефінансування кредитів інших банків має безліч переваг. Навіть в самій відчайдушній ситуації боржники можуть врегулювати гострі фінансові проблеми, адже програма банку дозволяє об’єднувати до 5 кредитних зобов’язань, сприяючи впорядкування платежів, що встановлюються з урахуванням зміненого фінансового положення позичальника.

З допомогою перекредитування у Райффайзенбанку платник не тільки наполовину знижує переплату за відсотками, начисляемым в інших банках, але й працює над покращенням власної кредитної історії, щомісяця виплачуючи суму, яку може дозволити собі з урахуванням нинішнього доходу.

Не існує обмежень по позиках, які підлягають перегляду в банку Райффайзен. Це може бути:

 • нецільової позику;
 • автокредит;
 • іпотека;
 • кредитка.

З допомогою переведення боргу ця фінансова установа клієнт покращує умови погашення, завдяки більш низькій процентній ставці, збільшення терміну. Процедура узгодження програми не представляє особливих складнощів і виконується протягом рекордно короткого терміну з видачею коштів відразу при підписанні нової угоди.

В залежності від типу рефинансируемого кредиту, репутації позичальника, строку договору, суми буде встановлюватися індивідуальна ставка.

Стандартні умови рефінансування для всіх категорій клієнтів виглядають наступним чином:

 • Мінімальна стандартна ставка – 11,99%.
 • Кількість рефінансованих зобов’язань: не більше 5 позик (якщо перегляду підлягають автокредит і іпотека, об’єднати в 1 програму можна до 3 договорів, при рефінансуванні боргу по кредитках максимальне число враховуються кредитних зобов’язань – не більше 4).
 • Мінімальна кредитна лінія – 90 тисяч рублів.
 • Максимальна сума позики – 2 млн рублів.
 • При несвоєчасному погашенні кредиту нараховується 0,1% від величини простроченого платежу.
 • Метою програми може бути укладення нового договору кредитування для погашення діючих зобов’язань або перегляд умов існуючого кредиту у Райффайзенбанку. Сума нової позики визначається з урахуванням обмеження – не більше величини залишку боргу рефінансованих зобов’язань, а при погашенні кредиту в іноземній валюті робиться перерахунок в рублях за курсом, встановленим на день підписання договору.

  Визначення процентної ставки

  Кожна заявка на рефінансування у Райффайзенбанку розглядається строго індивідуально, з урахуванням параметрів позичальника і різних обставин по укладається договором. На рівень ставки рефінансування буде впливати:

  • вид діючого кредиту;
  • готовність участі в програмі фінансової захисту;
  • своєчасне надання необхідних документів, що підтверджують цільове використання коштів.

  Фінансова захист

  Найвигідніша ставка в 11,99% річних пропонується Райффайзен Банком для тих, хто погоджується оформити фінансовий захист на випадок неповернення коштів. Відмова від фінансового захисту спричиняє збільшення ставки до 16,99%.

  Позичальник має право відмовитися від участі в програмі на будь-якому етапі погашення боргу, при цьому збільшення ставки на додаткові 5% відбувається починаючи з 7 дня після того, як позичальник припиняє свою участь.

  Невиконання умов договору

  Підписуючи договір, важливо дотримуватися вимоги, при яких можливе надання мінімальної процентної ставки. При виявленні порушень пунктів підписаної угоди відсоток зростає до 19,99% річних.

  Основна вимога за програмою рефінансування – представити документи, що підтверджують факт погашення поточних позик відразу після того, як попередні договори були розірвані, тобто клієнтові потрібно підтвердити цільове використання виділених коштів.

  Відсоток збільшується на 8 пунктів, якщо через 90 днів з БКІ не буде отримано повідомлення про повне погашення колишніх кредитних зобов’язань перед іншими кредиторами, а також при відсутності відповідних довідок від самого позичальника.

  Переваги рефінансування споживчих позик

  Особливий інтерес являє програма рефінансування споживчих кредитів у Райффайзенбанку. Як правило, більшість нецільових програм передбачає підвищену ставку банку. Клієнт Райффайзенбанку може істотно знизити процентну переплату, уклавши договір рефінансування споживчого кредиту на таких умовах:

 • Ліміт коштів– 100 000-1 000 000 рублів.
 • Відсоток – від 12,4% річних.
 • Термін погашення — до 25 років.
 • Унікальні умови рефінансування з максимальним терміном погашення споживчих позик дозволять клієнту вирішити проблеми з виплатою боргу навіть у дуже непростій ситуації. Для підприємців також діє особлива програма з можливістю миттєвого погашення діючих споживчих кредитів та подальшою виплатою боргу в рамках нового договору протягом 10 років.

  Стаття в тему: особливості рефінансування кредитів інших банків в РосБанке

  Якщо платоспроможність клієнта поліпшується, ніщо не завадить достроково погасити рефинансированный борг без нарахування додаткових штрафів та стягнення комісій. Готовність до оформлення заставного забезпечення позитивно впливає на рішення банку про встановлення мінімальної ставки.

  Ставка рефінансування іпотеки

  Останні роки ставка за іпотечними договорами зазнала істотні зміни. В результаті позичальник, який купив за рахунок позикових коштів квартиру кілька років тому, стикається зі складністю подальшого обслуговування боргу внаслідок втрати роботи, погіршення стану здоров’я, зниження рівня доходів і т. д.

  Рефінансування іпотеки у Райффайзенбанку – оптимальний вихід із ситуації, який дозволить не просто знизити загальну переплату по кредиту, але і стабілізувати своє фінансове становище з встановленням щомісячної суми платежу з урахуванням погіршення свого становища. Крім того, банк готовий рефінансувати іпотеку не тільки в рублях, але і в іноземній валюті. Процентна ставка при рефінансування іпотеки варіює в діапазоні 8,25–9,75% річних і призначається з урахуванням оцінки наЕкшн ності клієнта і внутрішньої політики банку.

  Вимоги до позичальника

  Успішне співробітництво з банком у рамках програми рефінансування багато в чому залежить від оцінки кандидатури потенційного позичальника.

  Кожен новий клієнт повинен відповідати певним параметрам організації: за віком, наявністю прописки на території РФ, рівня щомісячних доходів, наявності достатнього стажу офіційної роботи. Банк залишає за собою право відмовити в рефінансуванні, якщо який-небудь параметр не буде відповідати встановленим критеріям.

  Основні вимоги при розгляді заявки від приватних осіб виглядають наступним чином:

 • Обмеження за віком – від 23 років, але не старше 67 років до моменту внесення останнього платежу.
 • Наявність громадянства і реєстрації в РФ (прописка повинна бути оформлена в регіоні, де є поблизу відділення кредитора).
 • Наявність контактних телефонів – мобільного, міського робітника.
 • Окремо розглядається рівень доходів фізичної особи:

  • для зарплатного клієнта середньомісячний дохід згідно довідці 2-ПДФО за останні 3 місяці становить від 15 тисяч рублів (для Москви і Санкт-Петербурга дохід повинен перевищувати 25 тисяч рублів) без прив’язки місця роботи до регіону присутності банку;
  • для кандидатів на загальних підставах необхідно підтвердити аналогічний рівень доходу, за умови, якщо стаж у останнього роботодавця перевищив 6 місяців, а місце роботи знаходиться в безпосередній близькості від місця розташування філії банку.

  Процедура погодження

  Отримати позику на закриття поточних зобов’язань перед фінансовими установами буде нескладно, якщо дотримуватися певної послідовності:

 • Подача онлайн-заявки. Шляхом внесення основних дані в анкету на сайті банку можна направити запит на рефінансування не виходячи з дому. При бажанні подати заявку можна особисто, відвідавши відділення банку. Немає жодних пріоритетів при розгляді заявок, надісланих через інтернет або поданих особисто, – клієнт вибирає найбільш прийнятний для себе спосіб.
 • На підставі відомостей, поданих в анкеті, відповідальний співробітник банку приймає рішення про схвалення або відмову у видачі. Через кілька днів працівник банку повідомляє про прийняте рішення та повідомляє, які документи необхідно підготувати для підписання нової угоди.
 • При отриманні позитивної відповіді у призначений час майбутній позичальник подає пакет документів.
 • Опис програми передбачає цільове використання позикових коштів, тому після підписання нового договору позичальник зобов’язується повністю закрити борги в інших фінансових установах та подати в банк довідки, що підтверджують обнулення та закриття кредитних рахунків. Невиконання цієї вимоги тягне за собою збільшення процентної ставки, що вкрай невигідно для клієнта. Щоб уникнути неприємностей з банком, важливо швидко оформити погашення боргів і проконтролювати, щоб банк своєчасно отримав необхідні підтверджуючі документи.
 • Підписавши новий кредитний договір, позичальник зобов’язується надалі суворо дотримуватися графік платежів, встановлений банком в рамках рефінансування. Внести щомісячний платіж можна без комісій, з моментальним зарахуванням, готівкою або шляхом безготівкового перерахування.

  Отримуючи кошти для закриття поточних кредитних зобов’язань, позичальник значно полегшує свій фінансовий тягар, зберігає репутацію наЕкшн ного і відповідального платника з можливістю надалі користуватися особливо вигідними пропозиціями Райффайзен Банку.