Як самостійно вибрати телескопічний навантажувач

674

Телескопічний навантажувач незамінний в роботі, пов’язаної з розвантаженням різних матеріалів на висоті, а також переміщенням їх на невеликих відстанях, у межах певного об’єкта. У цій машині поєднані кращі якості універсального підйомного крана і навантажувача. Компактні габарити його дозволяють працювати, як в закритих приміщеннях, так і на відкритій місцевості.

Телескопічний навантажувач характеризується хорошою маневреністю за рахунок короткої бази. Вони мають телескопічну стрілу, яка може бути використана для різних завдань. Виходячи з поставленого завдання вона може бути ковшем з захопленням, кошиком для висотних робіт, стрілою з лебідкою, бетономішалкою, крюком, вилами, дозатором, платформою для робітників та іншим.

Основні застосування телескопічних навантажувачів

З-за своєї багатофункціональності можливості телескопічних машин абсолютно необмежені. А великий вибір такої техніки на ринках тільки розширив її популярність. Лінійка міні-навантажувачів особливо популярні в сільськогосподарській промисловості. Їх габарити дозволяють проводити роботи навіть в невеликих обгороджених дворах, де розташовані будівлі і загони для худоби. Такі умови направляють підприємців купити Бобкет техніку, яка пропонує телескопічні міні-навантажувачі на будь-який смак. Ціна Bobcat-навантажувачів приємно здивує кожного покупця.

Найчастіше ці машини можна побачити на великих складах супермаркетів. Вони є незамінними при сортуванні товару. Навантажувачі можна помітити на дорожньо-ремонтних роботах і на будівельних об’єктах. Фермери застосовують їх в якості трактора.

Види навантажувачів

Всі телескопічні машини можна поділити на категорії:

 • Вилкові – це техніка, яка використовує вила для переміщення відповідних вантажів.
 • Фронтальні – такий навантажувач оснащений спеціальним ковшем з захопленням. Його використовують для вантаження сипких та інших матеріалів.
 • Зі стрілою – мають знімне пристрій (гак, захоплення та інше).
 • Екскаваторні – застосовуються переважно в будівельних роботах.
 • Міні-навантажувачі – мають невеликі габарити, найчастіше застосовуються в сільському господарстві і на складах.
 • Телескопічні навантажувачі також можна поділити на техніку для розвантажувально-навантажувальних робіт і техніку спеціального застосування. Перші працюють виключно в сфері, де потрібна робота ковша. Одним з достоїнств таких машин є доступна ціна. Інші універсальні навантажувачі мають більш високу цінову категорію, тому розумніше брати таке обладнання в оренду.

  Що враховувати при виборі телескопічних навантажувачів

  При виборі техніки необхідно звернути увагу на кілька важливих деталей. Ви повинні розуміти його призначення і в яких умовах телескопічний навантажувач буде застосовуватися. Виходячи з цього потрібно визначитися з рівнем вантажопідйомності. Стріла заслуговує особливої уваги. Наприклад, якщо ви вибираєте техніку для навантаження зерна, то важливою характеристикою буде кут перевертання, щоб при вантаженні не виникали складності. Під липкі матеріали, наприклад, вологим грунтом, гноєм, важливий кут вивантаження вантажу, що він буде великим, тим швидше краще вміст буде завантажуватися з ковша.

  Зверніть увагу на кабіну водія. При тривалих роботах в ній повинно бути комфортно, нічого не повинно заважати огляду при переміщенні вантажів. Враховувати потрібно і витрата палива. Деякі моделі можуть споживати більше палива при виконанні однакових обсягів робіт. Можна вибрати спеціальну модель телескопічного навантажувача, який обладнаний кабіною з розворотом на 360 градусів.