Як вибрати адвоката

4-6-2019

Життя багатогранне. Ще недавно справи йшли чудово, а зараз виникли проблеми і терміново потрібна допомога адвоката. Де знайти компетентного захисника і на кому зупинити вибір? Як зрозуміти, що він сумлінно виконує свої функції?

Рекомендуэмо вибрати адвоката на сайті https://morgun.ua/

Проблема вибору


Кращий варіант – звернення за допомогою до професіонала, якого порадили ваші близькі. Але не у всіх є знайомі адвокати. В Україні і в Києві, юридичні послуги пропонують безліч компаній. Вони представляють допомогу у таких справах:
✓ цивільний;
✓ кримінальний;
✓ арбітражний.
Головний фактор при виборі захисника – його професіоналізм, і досвідченість в певній галузі права.
Що потрібно знати роблячи вибір
Компетентний захисник постійно інформує клієнта про просування справи, вчасно здійснює необхідні дії і завчасно їх погоджує, не уникає зустрічей, і в повній мірі дає відповіді на всі з’являються питання.

Перш ніж визначитися з вибором, на користь будь-якого адвоката і укласти з ним угоду, рекомендується:
✓ Упевнитися в його особистості. Потрібно попросити посвідчення і перевірити в реєстрі адвокатів України. Статус не має регіонального значення, і діє по всій країні.
✓ Дізнатися про його спеціалізації, досвід і рекомендації. Ознайомитися з його діяльністю можна в інтернеті. Якщо така інформація відсутня, то слід насторожитися.
✓ Зустрітися і поспілкуватися з ним. Між захисником і клієнтом має скластися довіра і взаєморозуміння.
✓ Перевірити в єдиному реєстрі судових рішень результати судових процесів.
Високим показником вважається 75 – 80 % виграних справ.

При першій же зустрічі стоїть адвокат зобов’язаний надати довірителю вичерпний обсяг інформації про можливі варіанти розкручування ситуації, і про труднощі, які потребують детального аналізу.

Кого слід уникати
Є ознаки, здатні стурбувати клієнта при обранні захисника. Недоцільно зупиняти вибір на фахівцеві:
✓ якого порекомендував працівник органів правопорядку. Зазвичай вони співпрацюють між собою. Єдине, що порадить такий захисник довірителю – це визнання провини;
✓ не вникає ще в проблему, а вже обіцяє її вирішити зі 100 % гарантією. Навіть коли справа виграшна, сумлінний юрист не візьме на себе подібне зобов’язання;
✓ пропонує вирішити проблему за допомогою хабара. Це протизаконно, а отже, подібний адвокат може стати обвинуваченим у кримінальній справі, а клієнт разом з ним;
✓ просить за послуги надто багато або дуже мало. Висока ціна і іменитість не завжди співмірні ефективності. Досить враховувати тільки позитивні відгуки про конкретну людину і упевнитися в його професіоналізмі. Потрібно пам’ятати – що безкоштовно захисники працюють тільки з дуже цікавими і резонансними справами.

Вибирайте такого фахівця, який вам приємний, і з ним комфортно спілкуватися. Не укладайте договір з людиною, з якою немає психологічного зв’язку. Головний фактор плідної співпраці – довіра. Знаючи як вибрати адвоката, прагнете вибирати професіонала.