Як вибрати автоломбард

1-29-2019

Как выбрать автоломбард
Як отримати гроші під заставу автомобіля.
Також хочемо вам порекомендувати Автоломбард Алматы
Позика під ПТС або під заставу автомобіля – що вибрати.
Як збільшити розмір застави в ломбарді.
Купівля машин в автоломбарді: що потрібно знати.
Що вибрати банк або автоломбард.
За якими критеріями визначається надійність автоломбарду – експерти порталу Виберу. Розширюється не тільки сам ринок, але і список послуг, які ломбарди пропонують своїм клієнтам: тепер можна закладати не тільки автомобілі, але і ПТС, не тільки легковики – але й вантажний, водний транспорт, мото – і спецтехніку. Незважаючи на популярність, вони не завжди довго тримаються на ринку – одна п’ята фірм закривається, не пропрацювавши і року. Найчастіше потенційних позичальників цікавить, як швидко отримати кредит, не втративши при цьому машину. Для цього, насамперед, необхідно знайти надійний автоломбард. Це досить просто, якщо знати, на що звертати увагу при зверненні в таку організацію. По – перше, це вимоги, які висуваються позичальникам.
Вікові межі кожна фірма встановлює для себе сама, однак найчастіше ломбарди воліють мати справу з позичальниками від 21 року, які мають певний стаж водіння більш розумно розпоряджаються грошима. Якщо ж ви не є власником закладається ТЗ, потрібна довіреність, в якій прописано право застави.
Вибираючи організацію, зверніть увагу на те, які автоломбард дає гарантії, і уважно вивчіть його правила. Хороший ломбард надає безкоштовну стоянку на строк користування та виплати кредиту. Крім того, позичальникові повинні бути дозволені візити на стоянку для перевірки зберігається там транспортного засобу. Якщо ж ви вирішили взяти позику під ПТС свого авто, а співробітники фірми наполягають на тому, щоб ви заклали машину з її зберіганням на стоянці, відмовтеся від угоди. Ймовірно, ломбардом прикриваються шахраї, які продадуть ваше авто на наступний же день після підписання договору, а ви так і продовжите виплачувати гроші. Як вибрати автоломбард, орієнтуючись на інші критерії. Насамперед, зверніть увагу на вік компанії. Багато фірм закриваються, не пропрацювавши більше року. Краще всього звертатися в організації, які присутні на ринку досить довгий час. Їх вік служить гарантією законності і досвіду у сфері кредитування. Крім того, важливо звернути увагу на репутацію ломбарду. Надійний автоломбард повинен мати свою сторінку в інтернеті, на якій повинні бути умови надання позики, та юридична адреса інформація, а також відгуки клієнтів. Зрозуміло, що багато замовляють відгуки для своїх сайтів.