Як вибрати балкон

2-7-2019

Как выбрать балкон
Як вибрати склопакет для балкона.
Також хочемо вам порекомендувати заказать балкон с выносом
Як вибрати склопакет для балкона. Які склопакети підійдуть для скління балкона. На балконах і лоджіях найчастіше встановлювати однокамерні склопакети (ті, які складаються з двох стекол). Рівень їх теплоізоляції на 40% нижче необхідного, і при його використанні пластикові вікна на балконі будуть пітніти і промерзати, а температура в приміщенні знижуватися. Однокамерні склопакети підійдуть тільки в тому випадку, якщо ви не плануєте виконувати максимальну утеплення балкона, а засклити його хочете «холодним способом». Допустимий і всіма рекомендований варіант скління балкона – це використання двокамерного профілю (3 скла і два повітряних камери між ними).
Висновок: Якщо ви хочете утеплити балкон і використовувати в якості додаткової корисної площі, об’єднувати його з кімнатою або кухнею – вибирайте двокамерний склопакет. Природно, чим більше камер в профілі, тим більше буде його вартість, але цього також залежить і його теплоізоляція. Для порівняння, рівень теплоізоляції п’ятикамерного профілю на 40% вище, ніж трикамерного. Однак з точки зору зовнішнього вигляду металопластикової конструкції, віконний профіль не займає багато місця від загальної площі – лише відсотків Збереження тепла на балконі безпосередньо пов’язано з типом склопакета. Виходячи з усього цього, кількість камер в профілі не відіграє істотної ролі, а лише тягне на себе ціну. Але варто врахувати, що більш широкі віконні профілі виглядають набагато більш естетично.
Як доглядати за вікнами на балконі. Рухомі частини фурнітури періодично треба змащувати спеціальним мастилом хоча б 1 – 2 рази на рік, яку без проблем можна придбати в магазині, а ще краще – замовити у установників вікон. Відмінності пластикових укосів і укосів з сендвіч панелей, їх характеристики, переваги і недоліки. Чим відрізняються укоси з сендвіч панелей від укосів з пластику. Варіанти обробки віконних укосів, різновиди використовуваних матеріалів, їх переваги і недоліки. Що таке укоси і навіщо вони потрібні для пластикових вікон. Навіщо потрібні укоси для пластикових вікон. ЕвгенийComfort – Ноиѕе ™ торгово будівельна компанія. Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого статусу юридичної компанії або фізичної особи – підприємця. Підвіконня TopalitПодоконники WerzalitПодоконники PlastolitПодоконники DankeСравнение підвіконь. Ремонт пластикових вікон на ПознякахGoogle You TubeFacebookСоветы виконроба 👲Поради по ремонту балконів ★★★★☆Як вибрати склопакет на балкон. Стільниці TopalitПодоконники на вікна ★★★★★Укоси на вікна 💰Оздоблення вікон. Як не помилитися, вибираючи компанію по установці відкосів.