Як вибрати бінарні опціони

2-7-2019

Как выбрать бинарные опционы
Що таке неттинговые ордера, чи можна їх знайти на Форекс.
Також хочемо вам порекомендувати отзывы о Binomo
Для торгівлі бінарними опціонами необхідно вибрати брокерську компанію, яка надасть термінал для укладання угод, технічну підтримку, аналітику і так далі. Хоча послуги таких організацій досить схожі, але є і не мало суттєвих відмінностей, наприклад, у розмірах винагороди за опціонами або в функціональності терміналів. Уявіть, що існує хороша в усіх відношеннях компанія, мінімальний депозит у якій .
Європі), крутий торговий термінал, є бонус при поповненні рахунку, безкоштовна послуга – персональний менеджер (реальна допомога в процесі торгівлі), рахунки від 10 т. Тепер переходимо до потреб, адже саме від них залежить, яка компанія нас влаштує, а яка ні.
Така істотна різниця в мінімальних розмірах депозитів компаній зовсім не говорить про те, що 24option надійніше і всебічно краще за свого конкурента. Хоча, чесно кажучи, у 24option інших переваги побільше.
Як же вибрати надійного брокера бінарних опціонів з цих двох компаній. Особисто моя думка, що якщо Ви плануєте відкривати рахунок на суму, що перевищує 000 руб. , то ніякі інші компанії Вам не потрібні, 24option буде кращим варіантом. Якщо потрібна надійність і гарні торговельні умови з якісним терміналів, але рахунок на 10 т. і вище Ви ще не готові відкривати, то Олімп Трейд.
Ще дві компанії, на які рекомендував би звернути увагу, це Verum Option та Бинариум. Обидва брокера ліцензовані і не перший рік на ринку, в обох організацій практично однакові термінали (розробки SpotOption). І Бинариум, і Verum Option є хорошим вибором на бінарних опціонах, особливо для торгівлі на відносно невеликих депозитах (до ).
Далі справа смаку, можливо, слід подивитися, як виглядають термінали, адже саме в них більшу частину часу проводить трейдер, укладаючи угоди.
Якщо для Вас важливий розмір цінового графіка активу, то зараз розповім, на що можна розраховувати, обравши ту або іншу організацію. Саме велике вікно з котируваннями у Olymp Trade – практично на весь екран (можна збільшити, натиснувши на ). Слідом йде 24option, у якого можна розкрити збільшене вікно в половину екрану. Обов’язково подумайте, що для Вас найбільш важливо в компанії, тоді легко зможете вибрати брокера на бінарних опціонах, який Вас не розчарує. Своїм досвідом і спостереженнями я вже поділився, а вибір, звичайно ж, залишається за Вами.