Як вибрати бухгалтерське обслуговування

8-7-2019
Пропонуємо повний комплекс послуг по веденню бухгалтерського обліку та кадрового адміністрування. Організуємо роботу здесь  «з нуля» або підтримаємо вже існуючий бізнес.
Як здійснюються бухгалтерські послуги в агентстві Наше агентство надає професійні послуги з повного бухгалтерське обслуговування підприємств вже більше 5 років. Наші фахівці добре знають законодавство  (податкове, цивільне, трудове), завжди готові проконсультувати клієнта і запропонувати гнучкі рішення в рамках чинних законів. Ми забезпечуємо повну конфіденційність даних замовника.

Прозора система ціноутворення дозволяє нашим клієнтам завжди розуміти, скільки і за що вони платять. Працюючи з нами, клієнт може бути абсолютно впевнений, що платежі пройдуть вчасно, а бухгалтерська і податкова звітність буде складена в строк. Вибравши наше агентство, ви отримаєте повне професійне обслуговування з необхідним переліком послуг і будете платити лише за реально виконану роботу. У великих компаній при самостійному веденні бухгалтерії та діловодства теж можуть виникнути проблеми через непрофесіоналізм працівників або нестачі кадрів.

Вам потрібна разова допомога фахівця, наприклад, для розрахунку податків або заповнення декларації. Вибираючи фахівця по оголошенню, не можна бути до кінця впевненим у його кваліфікації і відповідальності. З нашою компанією ризикувати не доведеться: у нас працюють виключно професіонали. При замовленні послуг в нашому агентстві укладається договір, який є гарантією повноцінного виконання зобов’язань та конфіденційності ваших даних. Вартість ведення бухгалтерського та кадрового обліку залежить від обсягу роботи та кількості обраних послуг. Але це завжди вигідніше, ніж утримувати свій штат працівників відповідної спеціалізації. Ми ретельно стежимо за якістю надаваних послуг і дорожимо своєю репутацією.
Відправити заявку Потрібен надійний партнер.

Ми здійснюємо пошук кандидатів по всій Украіні, закриваючи позиції всіх рівнів.
Дослідження лояльності співробітників, навчання та оцінка персоналу, огляд заробітних плат, послуги з організації процесу звільнення, консультування та просування на ринку праці сокращаемого персоналу. Складання посадових інструкцій, наказів, актів. Ведення трудових книжок, особових карток, журналів.
Розробку правил внутрішнього розпорядку та інших локальних нормативних актів. Ведення табелів обліку робочого часу.
Наші фахівці зв’яжуться з вами протягом години (в будні дні).