Як вибрати дитячу постільну білизну

11-27-2018

Как выбрать детское постельное белье
Міцний і спокійний сон малюка – запорука гарного здоров’я і настрою. І основну роль в цьому відіграє правильний вибір дитячого постільного комплекту. Саме тому практично всі мами задаються питанням: «яка дитяча постільна білизна краще?» Оскільки Ваша дитина заслуговує тільки кращого, саме тому при виборі варто бути гранично «прискіпливим», в особливості до тканини, з якої вона зроблена. І якщо Вас цікавить, як вибрати тканину для дитячої постільної білизни, то можемо сказати, що вона повинна бути зручна, міцна та з екологічно чистих ниток. Перевагу слід віддавати саме натуральним матеріалам, так як синтетичні хоч і зручні у використанні, але зовсім не пропускають повітря і вологу. В результаті, тіло маляти не дихає, постійно пітніє або мерзне, а з-за власної наелектризованості, виникають алергічні реакції.
Також хочемо вам порекомендувати детское постельное белье
Самим ідеальним варіантом будуть гіпоалергенні тканини, особливо, якщо Ви купуєте постільну білизну для новонароджених, які більшу частину часу проводять в ліжечку. Не варто забувати про велику кількість прань, які потрібні для підтримання чистоти.
Варто не забувати, що колір постільної білизни дуже впливає на психоемоційний стан. Тому вибір правильного забарвлення також є важливим чинником при покупці. Намагайтеся враховувати темперамент малюка, щоб відрегулювати його поведінку перед і під час сну. Краще всього купувати пастельні тони (блакитний, світло-рожевий, жовтий, бежевий) для дуже активних дітей. Це дозволить їм швидше заспокоїтися і розслабитися. Якщо дитина спокійна, задумлива, тоді можна підібрати більш барвисті кольори – зелений, помаранчевий, червоний.
Коли вибираєте дитячу постільну білизну, врахуйте і негативно впливаючі відтінки, такі як фіолетовий, а також інші темні та похмурі кольори. Рекомендується вибирати радісні кольори, що здатні розвивати фантазію дитини.
І, звичайно ж, поважайте перевагу Вашої дитини. Напевно Ви помічали, що йому подобається якийсь герой мультфільмів, машинки або ще щось. Тому підбирайте білизну за віком, статтю, а також інтересами . Постільна білизна для хлопчиків продаеться з малюнками машин, техніки і інших чоловічих занять, а постільна білизна для дівчаток з ляльками, квітами, феями, тваринами і т. д. Роблячи акцент на таких, здавалося б, дрібницях, Ви забезпечите йому комфорт і захищеність, що сприятиме міцному сну.