Як вибрати геодезію

12-29-2018

Как выбрать геодезию
Інженерно-геодезичні дослідження необхідні для отримання повної інформації про специфіку тієї чи місцевості та особливості будівництва на ній заміського будинку. На підставі цих даних створюються технічні умови для будівництва, розробляються правила прив’язки будинку до рельєфу, визначення нульової відмітки будівлі, межі закладення фундаменту і прокладки інженерних комунікацій.
Також, в плані замовлення геодезичних робіт в Києві, хочемо вам порекомендувати https://www.mbp.kiev.ua/geodesy

Геодезична розвідка – це робота на місцевості з використанням спеціальної техніки. В першу чергу, це бурова установка на шасі спеціального автомобіля. За допомогою такої техніки на місцевості проводиться буріння так званих спостережних свердловин в різних точках ділянки. Робиться це для визначення складу і характеру ґрунтів. Виходячи з отриманих характеристик ґрунту, будівельники роблять вибір на користь того або іншого типу фундаменту, визначають глибину його залягання. Свердловин потрібно не менше чотирьох глибиною 8 метрів кожна. Буріння свердловин зазвичай відбувається в тих місцях майбутньої будови, де на фундамент буде найбільше навантаження.
Для доморощених геодезичних досліджень земельної ділянки візьміть садовий бур довжиною 1,5 метра (інструмент, вкручивающийся в грунт як свердло) і з його допомогою “просвердліть” ділянку в різних його точках – високих і низьких, мокрих. Може виявитися, що такий “геології” буде достатньо для визначення типу фундаменту і глибини його залягання при будівництві річного каркасного будиночка. Для капітального будівництва без професійної геодезії не обійтися.

Геодезичні роботи в будівництві поділяються на польові та камеральні. Польові роботи включають в себе вимірювання об’єктів на місцевості, камеральні – обробку результатів вимірювань, підготовку креслень та звітів про проведені дослідження.Технічний звіт, що відноситься до камеральних робіт, містить опис досліджених свердловин і план їх розташування; гідрогеологічні карти; аналіз водної витяжки ґрунту в частині його агресивності по відношенню до бетону; зведену відомість показників фізичних властивостей грунтів; копію ліцензії компанії; текстові додатки і т. д.