Як вибрати гідробар’єр

6-9-2019


Існують різні види покрівельних плівок. Головна їх відмінність – кількість шарів матеріалу, яке може коливатися від одного шару до чотирьох.
Також хочемо вам порекомендувати вот тут
Які функції виконує покрівельна плівка.
По – перше, покрівельна плівка призначені для захисту приміщення від опадів. Саме тому незамінною її характеристикою тут є повна водонепроникність. Ваш будинок буде повністю захищений від негативного впливу негоди. Все майно, а також внутрішнє оздоблення приміщення завдяки спеціальній плівці не буде піддаватися руйнівному впливу вологи. По – друге, підпокрівельні плівки відмінно пропускають пар, запобігаючи його скупчуванню в приміщенні. Відповідно, завдяки покритої вищезазначеним матеріалом даху можна буде забути про появу в будинку грибка. По – третє, покрівельні плівки добре захищають будинок від вітру, що також важливо. Цей фактор свідчить про її довговічності, тому з витратами на ремонт даху Вам ще не скоро доведеться зіткнутися.
Залежно від виконуваних функцій виділяють два типи покрівельних плівок: гідробар’єр і паробар’єр. Який тип матеріалу потрібен саме Вам, потрібно визначитися заздалегідь перед покупкою продукції в будівельному магазині.
Гідробар’єр являє собою двошарову мембрану, ідеально захищає приміщення від попадання пилу і скупчення вологи. Плівка пропускає через себе накопичився в приміщенні пар і не дає йому «повернутися» назад. Накладена на інші матеріали плівка гідробар’єр не вступає з ними в контакт, залишаючи їх структуру і колір без змін. Вона захищає матеріали від впливу низьких температур.
Плівка паробар’єр також характеризується двошаровою структурою. Її основним призначенням є підтримання в приміщенні оптимального вмісту вологи в повітрі. Паробар’єр захищає утеплювач від вологи, зберігаючи тепло в приміщенні.
У нашому магазині плівки паробар’єр та гідробар’єр представлені в широкому асортименті, що дозволяє вибрати будь-які з параметрами рулони матеріалу. На плівку гідробар’єр або паробар’єр ціна приємно здивує того, хто вирішив перетворити свій будинок, створивши в приміщенні ідеальний мікроклімат.
Як вибрати автоматичний вимикач: 4, 5к. автоматичний вимикач, вибір автомата, вибір автоматичного вимикача.