Як вибрати хороший акумулятор для авто

3-17-2020
Аккумулятор BOSCH 0 092 S40 050 S4


Як відомо, автомобільний акумулятор служить для запуску двигуна, а також бере на себе роботу генератора, якщо той вийшов з ладу або відключення, наприклад, коли двигун автомобіля заглушений. Також хочемо вам порекомендувати https://avtoto.com.ua/elektrooborudovanie/akkumuljatory/ у нас найкращий вибір акумуляторів для авто. В погодних умовах нашої країни правильно вибрати акумулятор для автомобіля дуже важливо, оскільки всім відомі проблеми, які виникають із запуском двигуна взимку. Тому пропонуємо вам кілька порад, які допоможуть визначитися з виборів акумуляторної батареї, яка прослужить вам не менше 2 – 3 років (середній термін служби акумуляторів).
В першу чергу варто визначитися з типом акумулятора. Вони бувають двох видів — необслуговувані і мало-обслуговувані. Акумулятори першого типу одягнені в запаяний корпус, а обслуговувані акумулятори мають отвори в корпусі для можливості додавання електроліту. Необслуговувані акумулятори більш прискіпливі до погодних умов і погано підходять для нашої зими. Тому їх не варто розглядати при покупці.

Акумулятори другого типу можуть продаватися без електроліту, щоб покупець міг сам заправити акумулятор в потрібний час, а також можуть бути залиті електролітом на заводі. Як правило, акумуляторні батареї, заправлені спочатку на заводі містять електроліт високої якості, і їх важче підробити. Сухозаряджений акумулятор варто купувати про запас, щоб швидко заправити його і привести в дію при необхідності.
Друге, на що потрібно звернути увагу — габарити батареї і температура, при якій акумулятор здатний стабільно працювати. Щоб визначити потрібні розміри акумулятора, слід заглянути під капот вашого авто або в сервісну книжку. АКБ більшого розміру може просто не поміститися в гніздо для акумулятора, а також приділіть увагу довжині проводів, щоб вони могли підключатися без натягу. З приводу температури роботи ми вже говорили раніше, що з урахуванням російської зими цей параметр вимагає особливої уваги.
Одна з найважливіших характеристик автомобільного акумулятора — це його ємність. Саме цей параметр визначає час роботи вашого автомобіля, якщо виключити генератор.
Але не варто думати, що «чим більше місткість, тим краще», тому Що там написано, то й слід купувати.

У питанні акумуляторних батарей велику увагу слід приділити фірмі – виробнику. АКБ «без лейбла», як правило, залишають бажати кращого і прослужать недовго. Але навіть серед відомих брендів, можна нарватися на підробку, тому будьте обережні.
Ці прості поради допоможуть вам правильно вибрати хороший автомобільний акумулятор, який допоможе запустити автомобіль в будь-який час року і навіть в умовах холодної російської зими не залишить вас без засобу пересування.