Як вибрати хороший килимок для фітнесу!!!!

1-12-2020
картинка Коврик гимнастический PS-4017 от магазина Foods-Body.ua

Звичайно, для домашніх тренувань цілком підійде звичайний килимок або велике м’яке рушник. Однак спеціальний килимок для занять має безліч переваг: він не ковзає на підлозі, що гарантує безпеку, легко переться, як правило, до нього додається спеціальний чохол або сумка. Зверніть увагу на матеріал, з якого виготовлений килимок. Найдешевші вироби – синтетичні (з полівінілхлориду): вони недовговічні, можуть виділяти токсичні речовини і неприємно пахнути. Також вони нерідко йдуть – тому не підходять для занять йогою. Але при цьому легко миються, їх не шкода викинути після декількох занять. Багатьом подобаються килимки з термопластика – еластомеру. Вони м’які, приємні на дотик, на них не залишається плям поту. Гумові килимки набагато довговічніші, екологічні, не електризуються, але, як правило, важкі. Шанувальники йоги воліють килимки з натурального каучуку – вони липкі (а значить, не ковзають) і дуже міцні. Вибір габаритів перш за все залежить від вашої комплекції або зростання. Найзручніша довжина — ваш зріст плюс десять сантиметрів. Також хочемо вам порекомендувати коврик для фитнеса у нас на сайті великий вибір.

Як вибрати килимок для йоги та фітнесу. Килимок – такий самий особистий предмет, як, наприклад, гребінець або зубна щітка. Він вбирає піт, тому навіть якщо ви займаєтеся поза домом, краще мати свій килимок для фітнесу. Вибирайте килимок, як мінімум, на 10 см довше свого зростання. Якщо ваш варіант – недорогий килимок, віддайте перевагу виробу з ПВХ, міцного і пружного синтетичного матеріалу.Воно підійде для занять пілатесом і аеробікою (але не йогою, т. Килимок з термопластика еластомеру легше, м’якше і еластичнішою. Він не вигоряє на сонці, краще вбирає піт, майже не ковзає і підходить для занять будь-яким видом фітнесу. Натуральні матеріали, використовувані при виготовленні килимків, не виділяють токсичні речовини. Наприклад, килимок з гуми з додаванням каучуку або джуту ідеально підійде для інтенсивних занять. Виріб не пропускає холод від підлоги, не електризується, не ковзає, але й коштує недешево.

Він досить міцний і зручний в зберіганні. Будь килимок потребує правильному догляді, тоді він прослужить вам довше. Його необхідно протирати вологою ганчіркою (можна зі спиртом, але без використання миючих засобів, тому вони легко вбираються і можуть зробити килимок більш слизьким). Сушіть килимок на свіжому повітрі. Зберігайте його згорнутим в рулон, бажано, в спеціальному чохлі. Не знаєте який варіант килимка вибрати. Тоді дзвоніть нам прямо зараз. Наші менеджери із задоволенням допоможуть підібрати спортивний килимок, який підійде саме для Вас.