Як вибрати хороший мідний лист

1-17-2020
Картинки по запросу мідний лист

Лист мідний представлений у каталозі компанії виробами різної довжини і товщини. Даний матеріал можна придбати оптом, в тому числі і великим. Завдяки прямим поставкам від виробників, купити мідний лист можна за низькою ціною. Матеріал використовується в якості покрівельних листів для виготовлення декоративної продукції. Існує кілька типів матеріалу – м’які листи, напівтверді і тверді. Всі перераховані види мідних листів є в наявності. їх товщина може досягати від 0, 4 мм до 8 см. Довжина готових виробів становить від 50 см до 3 метрів. Якість всіх товарів гарантовано виробником. Купують мідні листи для подальшої механічної обробки – різання, гнуття, фрезеруванні. Матеріал податливий і може використовуватися при будь-яких температурах. Також хочемо вам порекомендувати медный лист купить

Додатковий плюс міді – екологічність, що дозволяє застосовувати цей вид листового металопрокату в будь-яких областях, пов’язаних з життєдіяльністю людини. Чиста мідь – це в’язкий метал рожево – золотого відтінку, який легко прокатується в тонкі листи. Мідь чудово проводить електричний струм, поступаючись тільки сріблу, також є хорошим теплопровідником. У сухому стані метал не змінюється завдяки тому, що на поверхні є найтонша плівка оксидів, що захищає мідь від подальшого окислення. Під дією вологи аркуші міді можуть покриватися зеленуватим нальотом – продуктом окислення. Виробляють мідні листи двома способами – гарячої або холодної прокаткою. Обидва методи засновані на пропущенні металевої заготовки через спеціальні катки по кілька разів. У ході таких маніпуляцій змінюються параметри заготовки – довжина, ширина і товщина. Гарячої спосіб прокатки відрізняється лише тим, що листи міді попередньо нагрівають, потім пропускають через катки.

Більш дорогим способом прокатки є холодний спосіб, так як для цього потрібні великі потужності. Відповідно і вартість холоднокатаного мідного листа трохи вище. Виділяють наступні марки листової міді: М1, М2, М3 і так далі. Всі вони маркується по ГОСТу і виготовляються з певним вмістом домішок. Згідно з останніми даними близько 70% виробленої в країні міді використовується для виробництва різних електротехнічних виробів – електротехнічних шин, кабелів, обмотки трансформаторів і т. Купити мідні листи в за ціною виробника можна на сайті компанії з доставкою в регіони. Отримати розгорнуту інформацію стосовно наявності товару, ціною, а також умов для оптових покупців можна у менеджера.