Як вибрати хорошого гінеколога?

11-21-2019

Жінки, які страждають гінекологічними захворюваннями, які планують вагітність, або готуються до пологів, спантеличені питанням, як знайти хорошого гінеколога. Для представниць прекрасної статі такий доктор особливо важливий, так як від якості надаваних їм послуг залежить не тільки здоров’я самої жінки, але і її майбутньої дитини. Також хочу порекомендувати кращий МРТ в мед центре Асклепий, у цьому медцентрі кращі лікарі та обладнання.

Багато жінок намагаються вибирати лікаря за статевими ознаками. Так, до чоловіків-гінекологів на прийом записуються рідше, ніж до жінок. Це пояснюється етичними міркуваннями, національною та релігійною належністю. Однак, як показує практика, лікарі-чоловіки не менш (а в деяких випадках і більше) кваліфіковані, ніж жінки.

Для багатьох важливу роль відіграє і досвід лікаря. Тобто, чим більше йому років, тим більше у нього досвіду. Але, з іншого боку, у молодих лікарів – свіжі знання. Молоді фахівці не позбавлені здорових амбіцій. Те ж саме можна сказати і про вибір педіатра для вашої дитини. Виклик педіатра додому в Києві для хорошої клініки – не проблема.

Рекомендується звертати увагу і на кваліфікацію. Добре, якщо доктор-кандидат медичних наук. А якщо-професор, то-ще краще! До речі, жінки часто шукають висококваліфікованих лікарів не тільки для себе, але і для своїх дітей.

У гінеколога, який користується відмінною репутацією, під кабінетом завжди черги. Тому, якщо ви з працею можете записатися на прийом через те, що час у нього розписано по хвилинах, то це говорить на користь лікаря. І зовсім про протилежне скаже той факт, що до лікаря можна потрапити вільно.