Як вибрати інвестування

1-19-2019

Как выбрать инвестирование
Облігації інструмент цікавий, високонадійний, ризикований, тільки як вибрати відповідні багатьом не ясно. Одних ОФЗ пара десятків штук і прибутковість по всіх різна. А ще є величезна кількість корпоративних та муніципальних. Як підібрати ті, які підходять для ваших фінансових цілей.
Також хочемо вам порекомендувати Маристелла
Загалом, облігації діляться по надійності і прибутковості. З приводу муніципальних я вам нічого не скажу, ніколи їх не купував, не подобаються вони мені. А ось ОФЗ і корпоративні, це цікаво. Надійність і прибутковість взаємопов’язані, чим нижча дохідність, тим нижче ризики. Наприклад, ОФЗ дають в середньому 7 – 10 відсотків. До таких належать облігації домашніх грошей, попередній випуск був саме з 30% купоном. Ризик за такими паперів значно вище, ніж по облігаціях федеральної позики. Однак, це не говорить про те, що тут ви нічого не заробите, домашні гроші платили 30% до самого погашення і ніяких проблем не було. Зараз розповім як і де підбирати облігації. Якщо ви вже відкрили брокерський рахунок, як я рекомендував, то напевно почали знайомитися з функціоналом сайту Фінам. Може бути ви ще не вивчили всі повністю, тому я вам підкажу. Вся інформація про облигашках знаходиться тут. На цій сторінці нас цікавить декілька параметрів. Зробити свій вибір потрібно в полі Сектор. Я, наприклад, виберу корпоративні і підемо далі. Облігації бувають вже в обороті або тільки плануються до випуску, а деякі вже віджили свій вік, як кажуть, були виплачені і закриті. Якщо у вас є конкретні переваги по прибутковості, то це теж можна відсортувати за допомогою спеціального поля Ставка купона (%). Припустимо, мені цікаві папери з прибутковістю вище банківського депозиту, тому я вкажу від 8% річних. По ОФЗ таких правил немає, тому там можна не заморочуватися. Якщо вам не принципово це, то можете пропустити. Я отримав більше 300 паперів, готових до покупки. Якщо натиснути лівою кнопкою на будь-яку облігацію, отримаємо більше інформації по ній. Потрібно розуміти, що чим нижче ключова ставка банку, тим нижче доход по вкладах і ОФЗ. Але якщо порівнювати вклади і ОФЗ, то другий варіант завжди прибутковіше. Раніше я розповів, що для купівлі облігацій потрібен брокерський рахунок, тепер ви знаєте як вибрати облігації для покупки. В наступних статтях спробую детальніше розповісти, як здійснювати угоди через програму транзак.
Цей сайт використовує cookie для зберігання даних. Продовжуючи використовувати сайт, Ви даєте свою згоду на роботу з цими файлами.