Вибір камери спостереження

10-20-2020

Перш за все варто провести аналіз об’єкту, що охороняється. Для цього в першу чергу потрібно обійти всі потенційні точки протиправних дій, знайти оптимальні місця установки камер спостереження. Бажано вибирати точку, з якої буде максимально зручний огляд, вона не повинна бути занадто далеко від спостережуваної позиції, інакше розглядати необхідні деталі на записи, навіть з хорошою камери не вийде. Потім можна визначитися з кількістю зон контролю і після цього приступати до вибору обладнання. Хочемо порекомендувати купить камеру видеонаблюдения на сайті по найкращій ціні.

Вибір обладнання

Оскільки мова піде про зовнішньому видеонаблюдение , то зростають вимоги до стійкості впливів зовнішнього середовища. Звертайте увагу на можливість роботи при негативних температурах, а також ступінь захисту від пилу і вологи за стандартом IP. Хорошим вибором стануть камери з IP66 і вище. Корпус при цьому може бути, як з металу, так і з пластику, який може не поступатися по зносостійкості.  

При кабельному підключенні заздалегідь прорахуйте загальну довжину проводки. Враховуйте також довжину кабелів живлення, які можуть йти під однією оболонкою з відео кабелем, як наприклад

КВК-П-2 + 2х0,75

 Варто згадати ряд можливостей, які можуть істотно впливати на вартість, їх необхідність визначається індивідуально то, що може бути не потрібно для приватного будинку, виявиться необхідним для офісу або складу:

  • ІЧ-підсвічування (необхідна в будь-якому випадку, але потрібно знати на якій відстані) може бути вбудованою або встановлюватися в якості окремого прожектора;
  • Кут огляду об’єктива;
  • Кольорове або ЧБ зображення;
  • Можливість самостійної запису відео;
  • Оптичне або цифрове збільшення;
  • Віддалене підключення і управління;
  • Розпізнавання об’єктів і функції ідентифікації;
  • Запис по руху або інших подій, настройка графіка роботи;
  • Антивандальний укріплений корпус і робота в умовах агресивного зовнішнього середовища;
  • Компенсація засвічення і автоматичне регулювання параметрів зображення;

Варто також сказати про сумісність обладнання різних виробників, оскільки протоколи роботи у постачальників можуть відрізнятися, вкрай важливо звернути на це пильну увагу при формуванні складної системи відеоспостереження або при її розширенні. В цьому відношенні найбільш оптимальними будуть

на 2, 4 або 8 камер з відповідним відеореєстратором, в більшості магазинів вам можуть зібрати такий комплект або порадити підходять один до одного компоненти.

Монтаж

На цьому етапі може знадобитися допомога професіонала для прокладки кабелів, підключення та налаштування системи або окремо взятої камери. При самостійному монтажі варто пам’ятати, що відеокамери в більшості випадків є слабкострумовими пристроями та харчування до них подається по лінії 12 В, наприклад, через гніздо DJK-11A . 

Питання здається досить простим і очевидним. Одні пристрої для машин, інші для офісу, будинку, дачі, складу або магазину. Це так, але самі по собі ці системи різняться досить сильно.

У кожного сьогодні в кишені є мобільний телефон або, як його прийнято було раніше називати «стільниковий». Принцип його роботи такий, що в кожен момент часу він перемикається між різними базовими станціями, ніж вони далі, тим сигнал гірше. Чим вище покоління мереж, тим менше радіус дії цих станцій. Якщо станція поруч немає, то ви будете марно кричати в трубку і сподіватися, що співрозмовник вас почує, хоча здається ви всього лише виїхали трохи за межі міста.

Це комплекс обладнання включаючи відеокамери та реєстратори, який створений в якості замкнутої особистої системи запису і трансляції відео. З англійської CCTV, Сlosed Circuit Television-система телебачення замкнутого контуру. Якщо говорити про саме поняття і явище зйомки з метою спостереження, то перелік обладнання змінювався з роками, і сьогодні має велику різноманітність в залежності від цілей спостереження і місця установки.

Камери відеоспостереження для нас є буденністю. Ми бачимо їх в ТЦ, на вулиці, на дорогах, в магазинах і встановлюємо у себе вдома. В охоронних системах однієї з їхніх завдань є фіксація правопорушень, а оскільки багато зловмисників воліють діяти вночі, це зажадало від камер особливих можливостей по зйомці в умовах поганої освітленості.