Як вибрати камін

6-7-2019

Как выбрать камин

Потрібен дров’яної камін або піч – камін на дачу, в гостьовий будинок з банею. Площа вітальні з каміном – 20 кв. сходи на мансардний житловий поверх. Матеріал стін – профільований брус 140 мм. Розташування каміна – кутовий, при цьому довжина однієї з сторін не повинна перевищувати 1 м. з урахуванням необхідного захисту стін. Краща призматична або кутова дверцята каміна, щоб можна було дивитися на полум’я з двох сторін кута. Також хочемо вам порекомендувати ультрафиолетовая печать киев

Цементна подушка під підлогою відсутня, балки підлоги – брус 150 мм. бажана не занадто важка конструкція (з іншого боку, 500 – літровий бак з водою ці балки легко витримують). Камін передбачається використовувати «для душі» і швидкого прогрівання приміщення в холодну пору року. Можливо, іноді буде використовуватися для опалення на день – два у вихідні. Ніякі «водяні контури» і т. Використовувати камін для постійного опалення не планується, оскільки поруч є основний будинок з газовим опаленням, а цей будинок замислювався як гостьовий запрошувати в гості друзів з можливістю переночувати, посидіти біля каміна, попаритися в лазні і т.
Розглядаю як варіанти невеликого класичного каміна, що складається з топки і облицювання (для естетики), так і варіант готового каміна – печі.

Дизайн будинку витриманий в російському стилі, тому бажаний класичний стиль печі або облицювання (не хайтек. Планується виводити Трубу вгору через мансардний поверх по прямій (втім, якщо трубу для чогось потрібно загнути – це можна обговорювати). На мансардному поверсі, ймовірно, повинно бути щось на зразок сендвіча. Ольшего розміру (щоб влазили більш довгі дрова) і з б. Ольшим склом (щоб був більший огляд), але ці параметри – в межах розумного, оскільки площа обігріву – невелика, і з розміром топки треба не переборщити. Бюджет дозволяє розглядати як вироби вітчизняного виробника (зразок Мети), так і західні моделі, якщо їх характеристики виявляться істотно краще для завдань, описаних вище.
Хто може порадити відповідні моделі камінів, місця їх придбання в майстрів, які можуть зробити все «під ключ».