Як вибрати кімоно для карате!!!!

11-27-2019

Карате – це справжня філософія життя, збори принципів, які допомагають людині досягати своїх цілей, зберігати здоров’я і бадьорість духу. Спорт дуже травмоопаснен, тому вибирати екіпіровку потрібно особливо ретельно. З одного боку може здатися, що бійці використовують мінімум спорядження і навіть обходяться без взуття. З іншого боку, добре кімоно може коштувати кілька сотень доларів. Пріоритет необхідно віддавати натуральним матеріалам, які стійко перенесуть інтенсивне використання і агресивну дію. Зверніть увагу на те, що спортсмену потрібно парадне кімоно білого кольору – для виступів, а також звичайне – для повсякденних тренувань.Також хочемо вам порекомендувати https://amunicia.com.ua/catalog/kimono

Перший варіант потрібен лише тим, хто уже давно займається спортом і періодично бере участь у показових змаганнях. Кімоно для звичайних тренувань має бути просторим, зручним, міцним, інакше перенести інтенсивну експлуатацію не зможе. До складу форми входять не тільки куртка, але й штани, тому підбирати всю екіпіровку потрібно в комплексі. Важливий параметр – щільність матеріалу, який складає близько 20 унцій на квадратний метр. В якості основного матеріалу використовується бавовна, але для більшої еластичності в нього може додаватися поліестер. Крім того, окремі добавки запобігають усадку кімоно і роблять його більш довговічним. Не варто купувати екіпіровку на свій страх і ризик: обов’язково запитайте у тренера, який варіант краще для клубу. Справа в тому, що карате представлена різними школами, які володіють власними традиціями.

Окремі види спорту мають силовими ударами, які можуть потрапити на пахову область. У цьому випадку обов’язковим є наявність вставки на штанях, яка допоможе захиститися від серйозних ушкоджень. Чим вище щільність одягу, тим вона важча. Не варто брати найдорожче кімоно: просто переконайтеся в тому, що воно добре сидить на Вас і за своїми параметрами підходить для обраної дисципліни. Оскільки одяг сяде вже після першого прання, її треба брати з невеликим запасом. Доглядати за кімоно слід в строгій відповідності з рекомендаціями виробника. Прати його при температурі понад 40 градусів Цельсія небезпечно для тканини: вони може втратити і форму, і колір.