Як вибрати компресійні гольфи

7-31-2019

Как выбрать компрессионные гольфы
Як підібрати і використовувати компресійні панчохи після операції.
Також хочемо вам порекомендувати Компрессионные гольфы
Компресійні панчохи після видалення матки, кесаревого розтину, лапароскопії. Різновиди лікувальних колготок, правила вибору та догляду за виробами.
Вибір компресійних панчіх: параметри, огляд виробників.
Як підібрати і використовувати компресійні панчохи після операції.
Як вибрати і носити компресійні панчохи після кесаревого розтину.
Види, правила вибору і тривалість носіння панчіх лікувальних після кесаревого розтину.
Компресійні панчохи використовуються для медичних і профілактичних цілей при варикозному розширенні вен.
Показання, протипоказання та правила догляду за компресійними виробами. Рекомендації по вибору панчіх для породіль.
Компресійні панчохи – кращий засіб для профілактики варикозу у вагітних. Види панчіх, як вибрати і експлуатувати. Деяких цікавить питання, чи можна носити компресійні панчохи, не знімаючи. Надягають виріб відразу після сну, не встаючи з ліжка, важливо правильно розподілити панчіх, щоб рівень компресії був вірним. Перший раз деяким здається, що вироби здавлюють ногу, іноді відчувається холод — це відбувається з – за прискорення венозного кровотоку. Звикання настає приблизно на третій день. Надіваються вироби приблизно п’ятнадцять хвилин. Якщо розмір правильний, можна самостійно надіти їх, але, якщо це важко, застосовують спеціальні пристрої. Процес полегшать шовкові рукавички, які слід використовувати виключно для цього. Час носіння призначають фахівці, наприклад, вагітні можуть носити панчохи весь час, а також і деякий період після пологів.
При виборі цих деталей гардеробу звертають увагу на якість трикотажу, гумову оздоблення, колір, виробника. Важливо купувати панчохи тільки у якісного виробника, підробки абсолютно марні.
Компресійні панчохи і колготки допомагають уникнути багатьох проблем з ногами і вилікувати варикоз. Вони не є панацеєю, але можуть зупинити розвиток захворювання і запобігти його. Важливо підібрати правильний розмір і придбати вироби у надійного виробника.