Як вибрати кредит

10-13-2018

Как выбрать кредит
Варто зауважити, що в окремих випадках вибору у вас не буде зовсім. Так, бажаючи купити квартиру і звертаючись у банк за грошима для цієї мети, вам запропонують лише один варіант — іпотеку. І це буде єдино вірним вибором, так як такий тип кредиту є довгостроковим і супроводжується найнижчою відсотковою ставкою за рахунок присутності в угоді застави.
Також хочемо вам порекомендувати https://credit-ukraine.info/mikrozajmy/224-fks-fks-finansovo-kreditnyj-supermarket.html
Більшість з них працюють з усіма видами кредитів, роблячи акцент на якійсь частині кредитного портфеля. Але є банки, які надають тільки один вид позики, т. зв. кэптинговые банки. Це фінансові організації, що належать виробнику, через які цей виробник дає гроші в борг на придбання своєї продукції. Мова йде про виробників авто. Вибрати кредит в такому банку варто з-за його ціни, а ось недолік — відсутність вибору. Кредит дадуть виключно на одну марку машини.
Головне, що потрібно усвідомити до візиту в банк: цей кредит доведеться повернути в сумі та в строки, зазначені банком. Невиконання цих умов загрожує ще більшими витратами і довгостроковими проблемами, аж до знайомства з судовими приставами. Варто переконатися, що ви досконало розумієте під що вплутуєтеся, до того, як підпишете договір, потім нічого змінити не можна.
Не варто вірити кредитних консультантів на слово, вони зацікавлені в тому, щоб видати вам позику на вигідних їм умовах. І слова цього консультанта не мають ваги, важливо лише те, що написано в договорі. Не розумієте якісь умови цього документа? Просіть роз’яснити. Для вас не повинно залишатися невідомою жодного рядка, жодного терміна, в тому числі і дрібний шрифт і інформація, винесена за межі договору у вигляді слів «тарифи банку». Пам’ятайте, що ви завжди можете піти в інший банк, благо їх кількість більш ніж достатньо. І тільки якщо ви точно впевнені, що все зважили і зрозуміли, можна подавати заявку на кредит.
Залежно від типу кредиту ваш пакет документів може обмежитися паспортом та ІПН, а може не вміщуватися в канцелярську папку, так як крім посвідчення особи містить всю інформацію про ваших доходах, освіту, сім’ю та ін При цьому, чим більше пакет документів, тим дешевше обійдеться вам оформляється кредит. Як правило, перелік документів вам озвучує консультант при попередній консультації. При цьому пам’ятайте, що оформлення кредиту займе якийсь час.