Як вибрати квартиру в оренду

4-17-2019

Как выбрать квартиру в аренду
Вибираючи квартиру для здачі в оренду не потрібно вибирати житло «під себе». Найбільш затребуваними на ринку є малогабаритні однокімнатні або квартири – студії. Вони користуються попитом у студентів і молодих пар. При виборі такої квартири одним з головних критеріїв буде транспортна доступність та її розташування щодо навчальних закладів. Для молодих сімей з дітьми підходять квартири побільше в районах з розвинутою інфраструктурою, наявністю поблизу дитячого садка, школи, магазинів і т.

Крім того, простіше буде здати квартиру з меблями та побутовою технікою, оскільки багато орендарі ще не встигли обзавестися всім необхідним. Купуючи квартиру економ – класу для здачі, вигідніше буде зупинитися на варіантах з обробкою від забудовника або з простеньким ремонтом. Щоб підтримувати квартиру в чистому і привабливому стані, можна своїми силами робити косметичний ремонт, який не потребує великих вкладень.

Здати квартиру з дизайнерським ремонтом може виявитися складніше, адже не факт, що знайдеться багато охочих переплатити за стильний інтер’єр. Дорогий ремонт більш доречний в сегменті елітного житла. Ще один важливий аспект — сусіди. Переконайтеся, що поруч не проживають любителі нічних дискотек або власники великого собачого сімейства. Адже від цього буде залежати комфорт орендарів, а значить і Ваш спокій.

Необхідно мати на увазі, що орендарі можуть по тим або іншим причинам часто змінюватися. Тому потрібно періодично приділяти час пошуку та залучення потенційних квартиронаймачів. Крім того, в даному питанні не обійтися без певних знань в правових питаннях. Тож, щоб бути спокійним за результат і впевненим у правильності складених документів, краще звернутися до професіоналів.