Як вибрати лічильник банкнот

7-10-2020

Очевидно, що лічильники банкнот призначені для зменшення витрат організації шляхом збільшення продуктивності роботи касира. Справна лічильник машинка не тільки в сотні разів швидше перерахує кошти, але і відбракує більшу частину фальшивих купюр. Крім того, з роботи виключається «Людський фактор»: Машина не втомлюється, не помиляється, не може навмисно спотворити результати рахунку. Також хочемо вам порекомендувати вибрати   машинка для счета денег   , тут великий вибір.

Всі лічильники банкнот можна умовно розділити на кілька класів: Портативні, початкового рівня, офісні, банківські, цифрові (з визначенням номіналу). При значній різниці у вартості  ці лічильники вважають банкноти… зовні абсолютно однаково. Так яка різниця між дешевою машиною і дорогий?

1. Періодичність і швидкість проведення технічного обслуговування. Абсолютно всі лічильники грошей треба регулярно чистити. Хоча гроші здаються чистими, всього через місяць, наприклад, розрахунково — касовому вузлі , всередині машинки накопичується шар пилу товщиною в сантиметр. У дорогих моделях датчики рахунки добре захищені від пилу, використовуються більш продумані рішення і більш просунута обробка сигналу датчиків процесором. Крім того, дорогі моделі лічильників конструктивно оптимізовані під регулярні профілактичні роботи, які можна зробити дуже швидко, якісно і, найчастіше, силами самих касирів (Без розбирання корпусу лічильника). Природно, при цьому збільшується кількість вузлів і вартість пристрою.

2. Детекція купюр на справжність при перерахунку. Не дивлячись на те, що буквально всіх моделях купюра лічильників машинок заявлена підтримка детекції на справжність, у дешевих моделей або не працює, або при роботі видає помилкові спрацьовування. Причина очевидна: Для якісної детекції необхідні додаткові датчики, які коштують грошей), потужний процесор і робота з написання програм перевірки.

3. Загальний ресурс і можливість ремонту. У більш дорогих лічильниках застосовуватися більш дорогі матеріали і рішення, які дозволяють тривалий час експлуатувати апарат без ремонту. Крім того, окремі вузли лічильників, які схильні до особливого зносу, виконані легко замінними і завжди є в наявності в сервісним центрі . Дешеві лічильники, це як правило, одноразові моделі, розраховані на функціонування тільки в гарантійний термін.

Всі купюра рахувальні механізми, широко представлені на ринку, ставляться до ролико -фрикційному типу. В свою чергу всі моделі лічильників (за винятком портативних і вакуумних банківських) діляться на моделі з вертикальної і горизонтальної завантаженням купюр у приймальний кишеню.

1.1 Вертикальне завантаження

Характерна для бюджетних моделей. Процес листування купюр, їх розподіл і рахунок здійснюється одним валом, що сильно здешевлює вартість пристрою. Пачка грошей перекидається в приймальний кишеню і, до моменту захоплення, купюри встають ребром вгору, а вал слистуе верхню купюру. При такому способі захоплення купюр неможливо доповісти в приймальний кишеню ще купюри (Що вимагається при формуванні пачок грошей), закладка банкнот вимагає певного навику, підвищені вимоги до якості купюр і попереднього формування пачки. Так само такі моделі не зручно обслуговувати.

1.2 Горизонтальна завантаження

Пачка грошей лягає горизонтально в приймальний кишеню, окремий вал слистивае нижню купюру в лічильний тракт.