Як вибрати меблі для офісу!!!!

8-22-2019

Види і типи офісних меблів: як правильно вибрати меблі в офіс. У сучасному корпоративному інтер’єрі представлені різноманітні види офісних меблів. Безліч стильових рішень, матеріалів, колірних виконань дозволяють наповнити робоче приміщення не просто предметами меблів, а функціональними атрибутами, настільки ж естетично привабливими, як і комфортними в експлуатації. Знайомство з офісом починається біля ресепшн. Про імідж вашої організації клієнти і партнери почнуть судити за якістю оснащення робочого місця секретаря.

Стиль офісних «передпокою» цілком залежить від сфери діяльності вашої компанії. Якщо ви займаєтеся творчістю, дизайном, креативними видами бізнесу — не відмовляйтеся від яскравих, контрастних тонів, асиметрії та комбінації матеріалів. Використовуйте простір ергономічно, залучаючи кути, стіни, проміжки між вікнами. Шафа – купе – найкраще рішення для малометражних кімнат. Візуально приміщення стане більш просторим з участю меблів з світлих матеріалів, скла або оргскла. В ідеалі офісні меблі для персоналу – робочий (письмовий, компютерний) стіл, стілець, полку або шафа для зберігання документації. При розташуванні декількох співробітників в одному приміщенні, обов’язково враховуйте санітарні норми організації праці. Працівник не повинен відчувати себе скутим у діях, відчувати шумові та світлові подразники.

Більшість керівників пргнуть мебель для офиса купить під заказ, враховуючи індивідуальні особливості організації виробничого процесу на довіреній ділянці. Види офісних меблів для топ – менеджерів – президентів, головбухів, начальників відділів, – припускають підвищений статус. За якістю і багатством інтер’єру головного кабінету фірми легко судити про спроможність керівника, а так само, і успішності підприємства. Замість крісел з тканинної оббивкою часто замовляють шкіряні вироби. Окрему увагу заслуговує кабінетний стіл. Якщо штатний розклад вимагає проведення зборів, в кабінеті керівника встановлюють довгий П – або Т – подібний стіл з відповідною кількістю м’яких стільців. Офісні меблі купують за кількістю працівників фірми, тому в більшості випадків мова йде про оптові партії товарів.

Кращі моделі офісної атрибутики під замовлення зібрані в каталозі інтернет – магазину. Оптові поставки зацікавлять раціональних замовників, які не звикли ризикувати грошима так само, як і власною репутацією. Вибір конкретних предметів не зобов’язує до суворим правилам. Які б види меблів для офісу ви не вибрали — віддавайте перевагу виробам з екологічних, міцних матеріалів, готових прослужити вам довгі роки.