Як вибрати мережевий відеореєстратор

6-19-2019

Как выбрать сетевой видеорегистратор

Який відеореєстратор для камер відеоспостереження вибрати.
Давайте розберемося, на що потрібно в першу звертати увагу при виборі.
Відеореєстратори можна розділити на DVR (для аналогових відеокамер); NVR (для цифрових IP відеокамер); HDVR= HNVR= Гібридні (для аналогових/ AHD/ TVI/ IP).
Призначені для побудови систем IP відеоспостереження. На відміну від гібридних можуть мати більш широкий функціонал, відео аналітику і т. Моделі ip відеореєстраторів представлені у нас в каталозі. Також хочемо вам порекомендувати www.deps.ua

Гібридні: HDVR/ HNVR, найпоширеніший тип відеореєстраторів. Дозволяє підключати Аналогові/ AHD/ TVI/ IP камери, вибравши потрібний режим роботи. Деякі моделі дозволяють в гібридному режимі підключати, наприклад, AHD і IP цифрові відеокамери одночасно, що дуже зручно маючи, наприклад, AHD пристрою додавши до них сучасні IP. Гібридні реєстратори підійдуть для побудови AHD/ TVI систем і невеликих цифрових.

При виборі звертайте на це увагу, щоб реєстратор підтримував дозвіл не нижче, ніж призначені для нього камери. Найсучасніші цифрові реєстратори здатні вести запис з роздільною здатністю до 12 Мп (4k).

Є така характеристика у відеореєстраторів як швидкість запису при певному дозволі. Деякі моделі видають при максимальному дозволі менша кількість кадрів. Такі пристрої коштують дешевше, а якщо вам не потрібно знімати динамічні сцени (номери машин на великих швидкостях), то й меншого кількість кадрів буде достатньо (застосовується для охорони периметра) так і розмір такого відео буде займати менше місця, тому у вас збільшується обсяг архіву. При використанні IP-системи відеоспостереження мікрофон можна підключити до самій камері безпосередньо (при наявності у неї аудіовходу), в цьому випадку наявність аудіовходів на самому реєстратора не потрібно.
Кількість жорстких дисків і максимальний обсяг.

При побудові систем відеоспостереження з великою кількістю камер або великою кількістю мегапікселів архів буде займати досить багато місця. У цьому випадку варто вибирати реєстратор з підтримкою декількох жорстких дисків. Розмір архіву можна порахувати, скориставшись нашим калькулятором.

До них можна підключити додатковий охоронне обладнання: сирену, сигналізацію, прожектор, датчик руху, датчик розбиття вікон і всі вони будуть спрацьовувати на тривожні події, сповіщаючи вас висновком повідомлень або надсилання повідомлень на пошту. Так само до RS485 підключаються AHD/ TVI поворотні PTZ камери.
Буде потрібно для віддаленого підключення з мобільних пристроїв: телефонів/ планшетів або комп’ютера.