Як вибрати мінеральні добрива

4-19-2019

Как выбрать минеральные добрива
Читаємо опис, склад та відгуки споживачів. Кожен виробник розробляє власний склад добрива, тому витрата одного добрива відрізняється від іншого. А адже витрата – теж не незначну характеристика.
Також хочемо вам порекомендувати мінеральні добрива Харвест центр
Нагадаємо, що прабатьком GHE є американська компанія General Hydroponic (штат Каліфорнія), починала з лабораторних випробувань добрив для NASA. Переваги: підходить для будь-якого типу субстрату, містить органічний буфер, стабілізує рівень pH в розчині, мікроелементи в хелатній формі (мідь, залізо, марганець, цинк).
На ринку вже понад 10 років. Назва розшифровується як «біологічно активоване коктейль». Але є й серії мінерального живлення, розроблені окремо для кожного виду субстрату – вода, грунт, кокос. Компоненти застосовуються окремо один на стадії вегетації, інший на стадії цвітіння. Головною відмінністю від конкурентів є висококонцентрований продукт, розрахований на професіоналів. В оригінальній таблиці застосування дозування розраховані по ЄС, а також вказані параметри вологості, температури і рівня р. Н, при яких добриво працює максимально ефективно. Містить червоне залізо в хелатній формі.
За більш ніж 20 років успішної роботи Plagron зріс з черв’ячної ферми у велику міжнародну компанію, яка виробляє широку лінійку добрив, субстратів і стимуляторів. Їх продукція підійде як новачкам, так і досвідченим рослинникам. В асортименті Plagron є і мінеральні і органічні добрива. Для кожного виду субстрату – своя серія. Тому легко підібрати потрібний добриво виходячи з типу культивації.
Серед продукції Etisso є добрива орієнтовані на кімнатні та балконні рослини. Але є так само серії для гідропоніки і ґрунтового культивування. Кожен компонент застосовується окремо для гідропоніки свій, для ґрунту є окремо компонент на стадію зростання і окремо компонент на цвітіння. Etisso являє собою рідке азотно – фосфорно – калійне добриво з мікроелементами. Містить вітамін В1, який сприяє найкращому засвоєнню корінням рослин всіх необхідних елементів.
Як видно з таблиці фактично у всіх виробників на стадії цвітіння витрата добрив більше, ніж на вегетації. Воно і зрозуміло, рослина максимально розвивається і споживає більше поживних речовин. Витрата – це просто один з показників, на які можна орієнтуватися при виборі добрив, і дана таблиця покликана допомогти вам розібратися з цим показником.