Як вибрати митний склад

3-2-2019

Как выбрать таможенный склад
Даний комплекс включає в себе митне оформлення вантажів та товарів, процеси з підготовки всіх необхідних дозвільних документів та сертифікатів. Проводиться ретельна митне очищення вантажів, в яку входять такі заходи, як підготовка і оформлення супровідної документації, оплата мита, різноманітні митні перевірки. Якісно і в мінімальні строки виконується розмитнення.
Також хочемо вам порекомендувати таможенный склад
Наша компанія завжди готова надати вам митні послуги в Дніпропетровську.
Оскільки митне оформлення передбачає вибір режиму, який впливає на можливість (неможливість) транспортування товару через митний кордон України та на розрахунок митних платежів, наші фахівці допоможуть вибрати відповідний митний режим для ваших товарів.
Тимчасове ввезення товарів на митну територію України, вивезення з України (наприклад для участі у виставках, оренди та ін
Митне оформлення вантажів включає в себе переговори з представниками митних органів, надання йому дозвільних документів, митних декларацій і декларованого товару, звіти по сплаті митних зборів. Митні консультації будуть виконані максимально ефективно, зона митного контролю буде пройдена без проблем з оформленням всіх необхідних дозвільних документів для ввозиться або вивозиться товару.
Акредитація на митниці являє собою перше знайомство підприємства з митними органами. Пройти акредитацію повинна кожна нова компанія, яка починає активну зовнішньоекономічну діяльність. Професійна консультація наших фахівців може значно спростити цю процедуру для Вас.
Для того щоб забезпечити швидкість та ефективність даного процесу потрібне якісне митне оформлення. Терміни отримання вантажу і швидкість роботи на пряму залежать від того, наскільки правильно і грамотно буде складена потрібна документація. Найчастіше, щоб робити подібні операції, різні компанії користуються послугами митного брокера.
Також наша компанія надає ЗЕД послуги. Ми надамо консультацію з усіх питань акредитації на митниці, митного законодавства, митного оформлення та особливостей даних процесів, а при необхідності проведемо вантажно – розвантажувальні роботи, транспортування товару. Тим самим ми знімаємо з Вас необхідність самостійно спілкуватися з митними органами, складати і надавати потрібну документацію і пояснення по товару.
Високий професійний рівень і якість роботи наших співробітників добре зарекомендували себе в цій сфері послуг. Ми володіємо багаторічним досвідом у наданні митних та складських послуг.