як вибрати обмінки

6-1-2020

not found

Також хочемо вам порекомендувати
Люди, які працюють з поширеними віртуальними валютами, знають, як іноді важливим вважається їх обмін з однієї платіжної системи в іншу і висновок на кредитну карту. До речі, якщо вас цікавить обмін вмз на приват24, переходите на сайт obmenat.com/WMZ/P24UAH.

Проблеми з виведенням і обміном часто підстерігають початківці online-магазини і фрілансерів, які ще не дуже ознакомленны і знайомі з реаліями електронного ринку валют. Природно, вони намагаються відшукати якийсь обмінник, який би повністю задовольняв їх вимогам і виробляв обмін за рентабельного для них курсом. Втім це найкраще рішення не завжди досягається, тим більше, якщо передбачити, що не всі обмінники сумлінні і чесні з власними клієнтами.

Як же правильно підбирати обмінник віртуальних валют, щоб виконувати обмінні операції та виведення коштів з найбільшою вигодою для себе і самими маленькими процентними втратами? Спробуємо розповісти про декілька ключових параметрах вибору.

«ВІК» ОБМІННИКА

Тут все просто! Чим триваліша розглянутий вами обмінник працює в інтернеті, тим він буде набагато надійним при проведенні операцій з вашими коштами.

Свідоцтво ПРОДАВЦЯ, TL І BL

Всі знають, що Вебмані є однією з дуже затребуваних валют на ринку країн Східної Європи. І відбувається це не лише завдяки оперативності та простоті операцій в даній системі інтернет-банкінгу, а так само і завдяки різних ступенів і рівнів градації користувачів по їхніх гаманцях. А по цьому, чим вище за власним рівнем свідоцтво обмінника, і ще рівні TL і BL, позначають показники кредитного довіри і довіри при проведенні операцій, тим більше допустимості в тому, що ваш обмінник не тільки чесний у відношенні до клієнтів, але і працездатний, як мінімум, щодо системи Вебмані.

БАГАТОВАРІАНТНІСТЬ ОБМІНУ І ВИВЕДЕННЯ

Чим більше у обмінника варіантів обміну і виведення коштів, тим краще. Що тут мається на увазі? Бувають обмінники одноденки, які виконують обмін тільки в рамках однієї або 2-ух систем інтернет-банкінгу та виконують висновок на кредитну карту одного банку. Тут майбутньому клієнтові такого обмінника варто подумати над тим, а чи має сенс працювати з ним. Більшу довіру викликають сервіси, які працюють з найбільшою кількістю і банківських установ, і систем інтернет-банкінгу, включаючи поширені на Заході.

ВІДКРИТІСТЬ Обслуговування

Це нехитрий ознака! Якщо обмінник щось ховає в плані інформації про себе або ж, скажімо, намагається накрутити про себе хороші відгуки на різного роду моніторингах або соцмережах, то тут чіткий рада – тримайтеся від нього як можна подалі, так як ці дії обслуговування незмінно ховають підступ і шахрайство.

Після закінчення цього короткого огляду хочеться звернути власне увагу читачів на online обмінний пункт в Харкові, який виконується сервісом Flash Cash. Тут завжди великий вибір варіантів обміну і виведення коштів на пластикові картки. Курс більш ніж дозволений. Необхідно відзначити, що тут завжди є солідний резерв обміну і виведення, що виключає варіанти з очікуванням і тяганиною.